Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوباره باز نداد دوتا مرحله ي اول رو رفتم ، اين دوستمون هم كه راهنمايي كرد متوجه نشدم ، يعني مرحله ي بعد رو ادامه بدم؟ يا دوباره از اول برم؟

ويرايش: آقا يه سرچ زدم گرفتم ، بايد Prologue هم بازي كنيم تا بده اچيوُ . من ميشن سلكت ميزدم نميداد لامصب :d

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام به همه ی COD بازا:d
یه اقایی یه امضای جدید برای طرفداری از COD زده می تونید از اون استفاده کنید این یکی خیلی ضایس:dتو عکس دوم امضام موجوده:dبرای اعتبار دادن هم اون پست رو می تونید تو درخواست اواتار و امضا پیدا کنید;)

mamadp2010

کاربر سایت
Aug 15, 2011
24
نام
محمد
save

سلام به دوستان من بدبخت شدم تازه این مولتی پلیر آفلاین mw3 رو تا level 70 بردم امروز دیدم تازه از 1 شروع شده بیچاره شدم کسی هست بتونه این سیو مولتی رو بهم بده تورو خدا اگه هرکی تا 70 بردتش اگه زحمتی نیست به من بده لطفا اگه میتونید زود تر نمیخوام پیش دوستام ضایع شم دیگه زیاد حرف زدم خیلی ممنون

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
سلام به دوستان من بدبخت شدم تازه این مولتی پلیر آفلاین mw3 رو تا level 70 بردم امروز دیدم تازه از 1 شروع شده بیچاره شدم کسی هست بتونه این سیو مولتی رو بهم بده تورو خدا اگه هرکی تا 70 بردتش اگه زحمتی نیست به من بده لطفا اگه میتونید زود تر نمیخوام پیش دوستام ضایع شم دیگه زیاد حرف زدم خیلی ممنون
فعلا که سیستم کلود نیومده که بخوای سیو مولتی رو انتقال بدی باید دوباره بری

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
همون که گفتم بود مرحله رو از اول رفتم درست شد :D
آقا دستت درد نکنه این مشکل برای من هم پیش اومد دو شب گیر کرده بودم اومدم نوشته شما رو دیدم همین کارو کردم درست شد
ممکنه به کپی بودن بازی ربط داشته باشه؟

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
یه سوال داشتم :
همین بازی MW3 که اول برای Xbox o Ps3 اومد و بازی کردین با نسخه ی PC تفاوتی داره ؟
گرافیک و... رو نمیگم ها
منظورم مرحله هاش و داستان و....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
آقا دستت درد نکنه این مشکل برای من هم پیش اومد دو شب گیر کرده بودم اومدم نوشته شما رو دیدم همین کارو کردم درست شد
ممکنه به کپی بودن بازی ربط داشته باشه؟

نه فکر نمیکنم ! یه باگ هست حتما...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه سوال داشتم :
همین بازی MW3 که اول برای Xbox o Ps3 اومد و بازی کردین با نسخه ی PC تفاوتی داره ؟
گرافیک و... رو نمیگم ها
منظورم مرحله هاش و داستان و....
نه دوست عزیز هیچ فرقی باهم ندارن از نظر داستان و مراحل بازی

@hdxc
دوست عزیز شما وقتی سئوالی پرسیده میشه میتونی جواب ندی! درست نیست اون رو بزاری توی امضات...تمسخر دیگران کار درستی نیست دلیل نمیشه هرکس که تو این فروم ثبت نام کرد در زمینه گیم علامه دهر باشه! لطفا رعایت کنید و امضاتون رو تصحیح کنید.

majid2015

کاربر سایت
Feb 28, 2011
59
نام
majid
سلام دوستان
من اینجا گیر کردم:
تو اون مرحله که رییس جمهور روسیه رو باید اسکورت کنی به هلی کوپتر
تو همون هلی کوپتری که makarov هست وقتی در هلی کوپتر رو باز میکنم objective failed میده
چرا؟؟؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
سلام دوستان
من اینجا گیر کردم:
تو اون مرحله که رییس جمهور روسیه رو باید اسکورت کنی به هلی کوپتر
تو همون هلی کوپتری که makarov هست وقتی در هلی کوپتر رو باز میکنم objective failed میده
چرا؟؟؟
سلام
شاید باگ بازی باشه.یه بار از چکپوینت برو اگه نشد مرحله رو از اول برو شاید درست بشه

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
سلام دوستان
یه سوال دارم
من دستگامو آپدیت کرده بودم و کپی پریده بود دویاره برا cod 3 کپی خور کردم.
الان مشکلی که دارم cod ها رو اجرا نمیکنه ولی تمام بازیا رو اجرا میکنه منم فقط ایکس باکسو بخاطر cod میگیرم

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام دوستان
یه سوال دارم
من دستگامو آپدیت کرده بودم و کپی پریده بود دویاره برا cod 3 کپی خور کردم.
الان مشکلی که دارم cod ها رو اجرا نمیکنه ولی تمام بازیا رو اجرا میکنه منم فقط ایکس باکسو بخاطر cod میگیرم
اگر منظورت cod های قبلی رو اجرا نمیکنه که باید سری های قبل رو پچ کنی اگر جدید رو اجرا نمیکنه که باید یه DVD دیگه بخری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر