Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
بعضي از دوستان خيلي كم لطفي مي كنند ......
کسی کم لطفی نکرده همه دارن تعریف میکنن که!!
آشغال فيلد ، ماريو ، سونيك و ........

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,779
نام
وحید
خوب چهار مرحله ازش رد کردم روی هارد باید بگم خیلی عالیه یعنی مثل همیشه سینمایی زیبا و جذاب به نظر من تنها مشکل این بازی اینه که موتورش رو ارتقا نمیدن و گرافیکش فوق العاده نیست ولی در کل از بتل خیلی سرتره واین نشون میده حرفای قبلی رو که واقعا گرافیک همه چیز نیست و اصل قضیه گیم پلی هست در کل خیلی دارم حال میکنم

• Like
Reactions: .:Metallica:.

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
ممنون از هر دو دوست عزیز بابت جوابی که دادین اعتبار دادم نوش جونتون.

---------- نوشته در 02:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:08 PM ارسال شده بود ----------

مرسی.برا من بتمن رو هارد میشه بریزی ولی از روی هارد اجرا نمیشه و باید حتمن از رو هارد پاکش کرد تا بازی اجرا بشه.بتلفیلد 3 هم تو نصب ارور میده تا اونجایی که قبلن خوندم برای همه این دو بازی این مشکل رو داشت.
حالا اگه روش جدیدی برای این دو بازی هست ممنون میشم راهنماییم کنین..
یا سورس شما ایراد داشته یا بد رایت شده .... من هر 2 تا بازی کامل نصب کردم و از رو هارد اجرا کردم .... هیچ مشکلی نبود
mw3 هم دارم از روی هارد اجرا میکنم و برای بار دوم بازیش میکنم ..... پس سورس بازی باید سالم باشه و مشکلی نداشته باشه . با خیال راحت بازی بخرید

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خوب من هم بازی رو گرفتم !بازی عالی هست از هر نظر !واقعا باید گفت که 10 حق این بازیه !این کجا و اون بتلفیک آشغال کجا با اون داستان داغون !اصلا تو بتلفیک معلوم نیست چه خبره !واقعا بازی زیبا کار شده و این گیم رو نمیشه با هیچ بازی مقایسه کرد !

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان بازی تموم شد.واقعاً فوق العاده است و از دیشب تا حالا فقط دارم حال می کنم باهاش!
آخرش هم خیلی باحال تموم شد.واقعاً گره های داستانی زیبایی داره و سازنده های جدید نشون دادن که کارشون رو خوب بلدن!

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
من تنها دو مرحله از بازی رفتم ولی واقعا فوق العاده ست
همه چی رو درکنار هم به خوبی پولیش کرده
گرافیک-صداگذاری-داستان-هیجان-گیم پلی..........
انصافا تو هیچ قسمتی کم کاری نشده
واقعا اگه قرار باشه در طول کل هر سال منتظر یه بازی با کیفیت باشی همین سری cod

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
من هنوز بازی رو نگرفتم ولی نمی دونم چرا از همون اول که این بازی تایید شد می دونستم با یک بازی فوق العاده روبرو هستیم
در مورد بتلفیلد هم شاید بازی یک سری مشکلات داشت ولی آشغال نبود هر چند EA نمی تونه به راحتی که PES را کنار زد اکتیویژن رو هم کنار بزنه :d
این خبر هم برای لایو باز ها
http://www.vg247.com/2011/11/04/microsoft-early-mw3-playing-may-risk-xbox-live-ban/

آخرین ویرایش:

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
همه تعریف کنید،مبادا کسی نقاط ضعف رو بگه که ممکنه به فن های افراطی بربخوره... !

خوب بازی رو تموم کرد در یک کلام خوب بود.گرافیک به نظرم فرقی با نسخه قبل نداشت
اما خدا رو شکر میکنم که بدتر نبود.(به خاطر استودیوی جدیدی که روی بازی کار کرد)

حقیقت اینه که من بتلفیلد رو نتونستم با کیفیت بالا بازی کنم پس نمیتونم از نظر گرافیکی
مقایسه ای کنم.اما از نظر داستانی همیشه به این سری مدرن وارفِیر علاقه بیشتری داشتم.

تنها مشکل این بود که کمی کوتاه بود.بازی رو روی درجه سختی کَژوال تو 6 ساعت و 28 دقیقه
تموم کردم.البته نظر واقعی رو زمانی باید بدم که روی Veteran رفتم :ی

در کل میشه گفت خیلی خوب بود. و ارزش صبر کردن رو داشت.ما که لذت بردیم.

پایدار باشید

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
هرچی ايده به نظرتون برسه تو اين بازی اجرا کردن

ادم هرچی جلوتر میره بيشتر مجذوب میشه

شديداً توصيه میکنم اول هرچی شوتر اومده بريد بازی کنيد بعد بياد سراغ اين بازی

چون مطمئن باشيد بعد از اين بازی بخواهيد شوتر اول شخصی بازی کنيد بعد از چند دقيقه رهاش خواهيد کرد

-------------------

تو منو که می زنه گيم کامپلتت وقتی 100% بشه تموم میشه ؟ يا ربطی نداره ؟ قسمت سينگل رو میگم

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
هرچی ايده به نظرتون برسه تو اين بازی اجرا کردن

ادم هرچی جلوتر میره بيشتر مجذوب میشه

شديداً توصيه میکنم اول هرچی شوتر اومده بريد بازی کنيد بعد بياد سراغ اين بازی

چون مطمئن باشيد بعد از اين بازی بخواهيد شوتر اول شخصی بازی کنيد بعد از چند دقيقه رهاش خواهيد کرد

-------------------

تو منو که می زنه گيم کامپلتت وقتی 100% بشه تموم میشه ؟ يا ربطی نداره ؟ قسمت سينگل رو میگم

من MW2 رو یکبار رو Normal یکبار هم رو Veteran تموم کردم آخر سر هم 78% شد فکر کنم ! یه درصدیش مربوط میشه به intel ها البته اگه MW3 داشته باشه

• Like
Reactions: Black Roz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر