Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان ببخشید اگه اینجا جاش نیست
یه دوستی دارم این بازیو وقتی بازی میکنه وسط بازی میپره بیرون و این ارور رو مینویسه میشه بگید مشکل از کجاست؟
Failed to autorize disk

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
یه دوستی دارم این بازیو وقتی بازی میکنه وسط بازی میپره بیرون و این ارور رو مینویسه میشه بگید مشکل از کجاست؟
Failed to autorize disk

بازیو نصب کرده رو هارد،باید با درایو بازی کنه یا نسخه برنرمکس بخره!

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
Failed to autorize disk
علاوه بر این چیزی که دوستمون بالا گفت، می‌تونه بازی رو نصب کنه و قبل از رفتن توی بازی آهنگ بذاره پخش بشه.

arsalan.sasa

کاربر سایت
Oct 22, 2013
4
ببخشید توی قسمت انلاین این بازی نمیشه که ایرانی ها با ایرانی ها بازی کنند مثل black ops 2 چون با سرعت اینترنت ما نمیشه با خارجی ها بازی کرد
ممنون

arseven

کاربر سایت
Apr 20, 2013
6
نام
علیرضا کاهه
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟
توی داستان اصلی خیر ولی بصورت لوکال میشه مولتی بازی کرد تا چهارنفر...Team deathmatch خیلی خوبیم میشه...

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
ببخشید توی قسمت انلاین این بازی نمیشه که ایرانی ها با ایرانی ها بازی کنند مثل black ops 2 چون با سرعت اینترنت ما نمیشه با خارجی ها بازی کرد
ممنون

چرا انقدر سرورهای بازی خالیه:-/هیچ ایرانی ایی پیدا نمیشه.

اتفاقا ايروني خيلي هم زياده كافيه يا ميكروفن داشته باشين و در بازي ها صحبت كنيد تا ببيند چند نفر جوابتون رو ميده
از اون گذشته شما بايد با ساختن clan براي دوستاي خودتون گروه درست كنيد تا بتونيد رتبه clan رو هم بگيرين
Clan saeidrezay : hambazi
اين مال خودم هست و دو نفر هم عضو داره خوشحال ميشم تا شما رو هم ببينيم

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
من بازی رو تازه گرفتم میشه بگید کدوم دیسک باید نصب بشه و کدوم برای اجرا باید تو دستگاه قرار بگیره؟؟
لازمه که دو تا دیسک نصب بشه؟؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
من بازی رو تازه گرفتم میشه بگید کدوم دیسک باید نصب بشه و کدوم برای اجرا باید تو دستگاه قرار بگیره؟؟
لازمه که دو تا دیسک نصب بشه؟؟

یه دیسک محتویات بازیه که باید بذارید تو کنسول و اجراش کنید.خودش اتوماتیک نصب میشه.بعد از نصب کارتون با این دیسک تموم میشه. ( حتما باید نصب بشه.اگر نصب نکنید بازی هم اجرا نمیشه )

دیسک بعدی رو باید بذارید و بازی رو اجرا کنید.

sina shirdel

کاربر سایت
Sep 3, 2013
40
یه دیسک محتویات بازیه که باید بذارید تو کنسول و اجراش کنید.خودش اتوماتیک نصب میشه.بعد از نصب کارتون با این دیسک تموم میشه. ( حتما باید نصب بشه.اگر نصب نکنید بازی هم اجرا نمیشه )

سلام من دیسکم بر نر مکس است و هردو رو نصب کردم اول دیسک اجرا رو نصب کردم بعد دیسک پک محتویات می خواستم اگر میشه منو راهنمایی کنید آیا مشکلی نیست:-/

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام من دیسکم بر نر مکس است و هردو رو نصب کردم اول دیسک اجرا رو نصب کردم بعد دیسک پک محتویات می خواستم اگر میشه منو راهنمایی کنید آیا مشکلی نیست:-/

سلام.نه مشکلی نداره.اگر اشتباه پیش برید خود بازی زمانی که سینگل رو میزنید بهتون میگه دیسک پک رو بذارید.اگر نگه درست پیش رفتید.

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57

من تازه این بازی رو دانلود کردم
دیسک 1:سینگل
دیسک 2:مولتی
درسته؟
اگر در دیسک 2،hd content داره،لینکش رو بدید تا دانلود کنم،الکی یه دیسک نسوزه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
من تازه این بازی رو دانلود کردم
دیسک 1:سینگل
دیسک 2:مولتی
درسته؟
اگر در دیسک 2،hd content داره،لینکش رو بدید تا دانلود کنم،الکی یه دیسک نسوزه

نه 3 پست قبلی توضیح دادم.یکی از دیسک ها Hd Content است.اگر درست یادم باشه دیسک 2 رو میذارید و خودش Hd رو نصب میکنه.بعد دیسک 1 رو بذارید و بازی کنید.

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
نه 3 پست قبلی توضیح دادم.یکی از دیسک ها Hd Content است.اگر درست یادم باشه دیسک 2 رو میذارید و خودش Hd رو نصب میکنه.بعد دیسک 1 رو بذارید و بازی کنید.

این Hd Content جایی آپلود نشده،دانلود کنیم که بیخود یه دیسک نسوزونیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر