Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
همه خوبي هاي اين نسخه رو که بذاريم کنار، موسيقي متن بازي فوق العاده است، واقعا به بازيکن حس واقعي عملياتي که در اون قرار داره رو ميده. من با موسيقي مرحله اي که بايد به همراه Dr. Clarke فرار ميکرديم (که البته يه جورايي بي نتيجه موند :d) واقعا حس خيلي خوبي داشتم...

Valhalla

کاربر سایت
Oct 25, 2010
55
نام
علی
همه خوبي هاي اين نسخه رو که بذاريم کنار، موسيقي متن بازي فوق العاده است، واقعا به بازيکن حس واقعي عملياتي که در اون قرار داره رو ميده. من با موسيقي مرحله اي که بايد به همراه Dr. Clarke فرار ميکرديم (که البته يه جورايي بي نتيجه موند :d) واقعا حس خيلي خوبي داشتم...
spoil نفرمایید عزیز من
----------------------------------------------------------
بچه ها من هم تو live هستم خواستید اد کنید دور هم بزنیم :d

Valhalla

کاربر سایت
Oct 25, 2010
55
نام
علی
ولی انصافا صدای اصلحه و شلیک ............. به پای metalنمی رسید با اینکه بدجور از codتقلد کرده ولی خیلی خوب از اب دراومد و تنها برتری cod داستانش هست
الان شما خودت میتونی معنی این پستتو بفهمی؟ من که چند باز خوندم نفهمیدم تازه داستان Metal رو میذاری کنار این؟
البته اینجا جای این بحث ها نیست

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
spoil نفرمایید عزیز من
----------------------------------------------------------
بچه ها من هم تو live هستم خواستید اد کنید دور هم بزنیم :d
اينکه ديگه اسپويل نميشه که :d بالاخره تو راهنماي بازي هم که کسي بره اين مطلب نوشته شده که در يک ميشن بايد با شخصي به نام Dr.Clarke روبرو بشيم، البته اون بخش توي پرانتز کمي حق با شما هست ;)

K.O

کاربر سایت
Aug 15, 2010
58
نام
شایان
من ديشب دقيقا همين قسمت رو بازي کردم، اون سه تانک رو که از بين بردي، از اون قسمت که عبور کردي دو تا بشکه زرد رنگ هست که بايد به هر دو نزديک بشي و اونجا دکمه X رو فشار بدي، بعدش اون قسمت کلا به يک نيمه جهنم تبديل ميشه و ميتوني عمليات رو ادامه بدي (خودش بهت متراژ ميده که بايد به کجا بري)

خیلی ممنون دمت گرم لطف بزرگی بهم کردی>:d<

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
خیلی ممنون دمت گرم لطف بزرگی بهم کردی>:d<
خواهش ميکنم. البته خيلي نادر هست من بازي که انجام دادم رو مراحل رو يادم بمونه :d و اين از شانس شما بود، اما به هر صورت من اين بازي رو ديشب تموم کردم، هر جاي ديگه اگه مشکلي بود مطرح کنيد اگه يادم بود راهنمايي مي کنم ;)

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام
روي vateran تموم كردم به غير از چند قسمت مثل مترو كه چك پونتش داغون بود بقيش زياد سخت نبود اصلا قابل قياس با waw نبود هنوز توي كف تموم كردنشم فوق العاده سخت بود
در كل بازي معركه اي بود همه چيز داشت تنوع، توهم. گرافيك عالي صداگذاري عالي داستانشم خوب بود،فقط بعضي جاها بازي روون نبود نميدونم چرا؟!
فكر كنم بهترين fps سال ميشه

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که اصلا با این بازی حال نکردم.
ولی هرچی شد بیخیال
به نظرتون این عادی هست که بازی ای که من دارم توش چیزی به اسم خون نیست؟ کسی هم اینجوری شده؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ولی هرچی شد بیخیال
به نظرتون این عادی هست که بازی ای که من دارم توش چیزی به اسم خون نیست؟ کسی هم اینجوری شده؟
خیر کاملا غیر عادی است :D ! مگه میشه آخه ؟ نسخه ی E رو دادن بهت :D . ته خشونت این بازی !
همه جا زده M! نمیدونم چشه!اصلا رو اعصاب بود بازی طرف رو با چاقو میزنی نم پس نمیده.
یعنی حتی سره مرحله توی ویتنام هم خون نبود ؟ برو ترور کن اون فروشنده رو :D .

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خیر کاملا غیر عادی است :biggrin1: ! مگه میشه آخه ؟ نسخه ی E رو دادن بهت :biggrin1: . ته خشونت این بازی !
همه جا زده M! نمیدونم چشه!اصلا رو اعصاب بود بازی طرف رو با چاقو میزنی نم پس نمیده.

Nima_MO360

کاربر سایت
May 6, 2010
109
نام
Nima
ولی هرچی شد بیخیال
دوست عزیز برای اینکه خشونت تو بازی سر به فلک میکشه یه مدی رو گذاشتن که میشه خشونت و خون و کلا صحنه های نه چندان جالب رو لغو یا فعال کنه........
تو تنظیمات میتونی تغییر بدیش........

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اره ممنون مشکل حل شد، نمیدونم چرا گزینه به اون بزرگی رو ندیده بودم.
ببینم برای همه اینطوری بود؟ یا فقط من؟

من همش دنبال یه گزینه بودم توش نوشته باشه blood مثل AC :d.
از خشونتش خوشمان آمد هرچند بازی رو تموم کردم.
ولی با تمام قشنگی هاش به نظرم یک سر و گردن از MW2 عقب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر