PlayStation Call Of Duty: Black Ops III | PSN

به نام خدا!

سلام بر همه
بعد از عرضه بازی برای دعوت یکدیگر و گذاشتن ID های خودتون و همچنین دعوت به Clan و غیره از این تاپیک استفاده کنید تا هم از سردر گم شدن اعضا در تاپیک های بی مورد و هم از شلوغی بخش جلو گیری بشه.

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام. من چرا نمیتونم بازی پیدا کنم؟

بازی بعد از اپدیت 1.03 فقط هاست های ایرانی رو پیدا میکنه که داخل مولتی پر از لگن.
برو مود زامبی.اونجا لگ خیلی کمتره.
اینکه پیدا نمیکنه هم بخاطر اینه که اون موقعی که شما وارد لابی میشی یا پلیری نیست یا
همه دارن بازی میکنن.یه مقدار منتظر بمون پیدا میکنه.

آخرین ویرایش:

JohnJohn

کاربر سایت
Nov 30, 2015
10
نام
John
کلا سیستم مچینگ بازی ریده... من از دانمارک بازی می کنم تنهایی همیشه ۱ ثانیه پیدا می کنه اما اگر با پارتی کلی طول می کشه پیدا کنه...

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
اپديت تأثیری داشته کسی از دوستان تست کرده!?

خودم هنوز اپ نکردم ولی دوستان میگن یه روز خوبه یه روز بد.یه روز تو ایکی ثانیه جوین میشه یه روز اصلا پیدا نمیکنه.
بنظرم این یه هفته رو صبر کنید شاید مشکلی نداشت.امکانش هست.خودم هم هر موقع اپ کردم خبر میدم....

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان با ابديت جديد يه جيزى به اسم coins اضافه شده من ديدم تو استور هم واس فروش هست ٢ تا از اين ٢٠٠ تاييشو خريدم ولى رفتم تو بازى coins ها ٠ بود بايد جى كار كنم بياد همجنين اون code warriors pack هم خريدم ولى تو بازى نمياره :|||| مشكل جيه?

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
سلام

من امروز بازی رو خریدم و آپدیت 1.04 رو هم کردم. ولی توی مچ میکینگش بعد از ربع ساعت سرچ یه سرور که همه ایرانی هستن پیدا میکنه. انگار همون یه سرور هم هست چون هر بار همون آدما هستن. کسی هست که بتونه راحت بازی پیدا کنه؟ Nat type رو واسه شما چی میزنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر