Multi Platform Call of Duty: Black Ops III | PC

41109696565906184856.jpg

سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
سبک : First-person shooter
پلتفرم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Nov 6, 2015

اطلاعات بازی :

فعلا بازی با یـ تریلر معرفی شده و باید برا اطلاعات بیشتر تا April 26th صبر کرد ....

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Call of Duty: Black Ops III (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: Call of Duty: Black Ops 3 – PC Minimum Requirements

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit-
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz-
Memory: 6 GB RAM-
Graphics: GeForce GTX 470 @ 1GB / Radeon HD 6970 @ 1GB-
DirectX: Version 11-
Network: Broadband Internet connection-
Sound Card: DirectX Compatible-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یه گیم پلی 13 دقیقه ای از بخش کمپین بازی مربوط به E3 منتشر شده، دانلودش کردم و دیدم....
اول بگم که مثل ... پشیمونم از اینکه 13 دقیقه برای دیدن تریلر وقت گذاشتم، همینطور برای اینکه دانلودش کردم و ....
از نظر من در یک کلام آشغال به تمام معنا بود، فوق العاده بد هیچ هیجانی خاصی تو دمو وجود نداشت مذخرف به تمام معنا که با چهار صحنه سینمایی کسل کننده و تکراری و داغون ترکیب شده ....
اصلا فکر نمیکردم انقدر گیم پلی بازی تو بخش تک نفره بد باشه، فاجعه بود واقعا....
گیم پلی بازی با ویژگی های تقلیدی ترکیب شده که اصلا مناسب چنین بازی ای نیستند، تریلر به هیچ وجه حس جنگ رو منتقل نمی کنه فوق العاده سطحی و ساده به دور از کوچک ترین چالش .....

اتفاقا عالی بود

پرچم بالاست

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا
امروز یه سری اطلاعات جدید از نسخه ی PC بازی ارائه شده که بصورت خلاصه و تیتروار براتون میگم. به نظرم جزء دو - سه تاشون که خیلی خوبن بقیه شون نیازی به گفتن نداشت.

- بازی رو میتونید روی نسخه ی PC به صورت split-screen بازی کنید.
- میتونین با دسته های کنسول هاهم روی PC بازی کنید ( این یکی رو نمیدونم چرا گفتن. پس میخواستین نشه!!!!!:)))
- تکنولوزی های گرافیکی SLI ،crossfire، 4K بهینه شدن و نیازی به پچ و .. نداره.
- توی تنظیمات میتونید قدرت دید (FOV) رو تغییر بدین.
- مقدار فریم ریت بازی رو هم میتونین به دلخواه بین 30 ، 60 و بینهایت تغییر بدین.
- بازی از سیستم ضد تقلب در بخش مولتی بهره میبرد.
- مولتی پلیر بازی به صورت dedicated servers و درجه ای (Rank) خواهد بود.
- در بخش مولتی چه در حین بازی چه در لابی میتونین فونت متنی که مینویسین رو تغییر بدین.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
خب امروز یه سری اطلاعات جدید از نسخه ی PC بازی ارائه شده که بصورت خلاصه و تیتروار براتون میگم.

- میتونین با دسته های کنسول هاهم روی PC بازی کنید ( این یکی رو نمیدونم چرا گفتن. پس میخواستین نشه!!!!!)
- بازی از سیستم ضد تقلب در بخش مولتی بهر میبرد.
- مولتی پلیر بازی به صورت dedicated servers خواهد بود.
- در بخش مولتی چه در حین بازی چه در لابی میتونین فونت متنی که مینویسین رو تغییر بدین.

اینایی که پررنگ کردم خیلی خوب بودن بقیه که چیز خاصی نیستند ، امیدوارم یه مولتی خوب بزنیم ، همچنین بتا هم که بیاد دوستانی که اوریج دارن حتما بیان باهم مولتی بزنیم .

STIG

کاربر سایت
Mar 31, 2013
147
نام
مهرداد
امروز یه سری اطلاعات جدید از نسخه ی PC بازی ارائه شده که بصورت خلاصه و تیتروار براتون میگم. به نظرم جزء دو - سه تاشون که خیلی خوبن بقیه شون نیازی به گفتن نداشت.

- میتونین با دسته های کنسول هاهم روی PC بازی کنید ( این یکی رو نمیدونم چرا گفتن. پس میخواستین نشه!!!!!:)))
- بازی از سیستم ضد تقلب در بخش مولتی بهره میبرد.
- مولتی پلیر بازی به صورت dedicated servers و درجه ای (Rank) خواهد بود.
اوووف چه شود پس همین dedicated servers رو اضافه کردن کافیه خودش یه دنیا میارزه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
کنفرانس رو دیدم اما نه کامل
مسئله ای که خیلی تعجب آور بود برام ، نشون دادن دشمنا از پشت دیوار بوده یعنی یه جورایی دو حریف میدونن کجا هستن
دور دشمنها خط سفید داشت هرجا میرفت نشون میداد الان کجاست و تا از کاور درمیومدن میزدن همدیگه رو .
چرا اینجوریش کردن . خودشون وال هک گذاشتن ؟!!!!:|
بقیه چیزا مثه گان پلی ، پرکها و اسلحه ها خوب بود . این شنا کردن هم چیز جالبی به نظر میرسه

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
تا کی می خوان تو آینده سیر کنن ؟ گند زدن به COD

واقعا نمیشد تو همون جنگ جهانی/ جنگ کزه / جنگ سرد/جنگ ویتنام/ و و و موند ، یا تو همون بازه زمانی Modern warfare ...

این الان چیه :||| :(

yoen_asasa.jpg

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,111
نام
شایان

واقعا نمیشد تو همون جنگ جهانی/ جنگ کزه / جنگ سرد/جنگ ویتنام/ و و و موند ، یا تو همون بازه زمانی Modern warfare ...

yoen_asasa.jpg
هه این یارو خیلی باحاله خیلی ریلکس و راحت میاد همه رو میکشه :))

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا

یه مقاله خوندم که نکات جالبی گفته بود.تقریبا هر نسخه از بازی حدود 2 سال طول میکشه که تولید بشه. یک سال توی پنهان کاری و وقتی پیش نمایش بازی میاد تقریبا یک سالی روش کار شده. به خاطر همین هر سال COD میاد. از دو-سه تا شرکت متفاوت هستند.مثلا COD advanced warfare رو گفته بودن 3 سال روش کار شده یا اگه پروژه ی خاصی در دست تهیه نباشه باید سال دیگه Ghost 2 رو ببینیم. به جرئت میتونم بگم 70 درصد کاربران توی فروم و اینترنت و ... دقیقا بعد از Advanced warfare از آینده بودن بازی ایراد گرفتن ولی خب حضور kevin Spacy یه کم انتقاد ها رو کم کرد ولی Black Ops III سیل عظیم انتقاد های کاربران رو به همراه داشت. همه توی فضای مجازی دارن بازی رو میکوبن. ولی خب این بازی هم قبلن کار تولیدش شروع شده بود و نمیتونستن جلوش رو بگیرن. ولی برای عنوان بعدی COD دیگه جای بهونه ای نیست. با اینکه میدونم کار خودشون رو میکنن و باز هم بازی توی آینده است.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
یه مقاله خوندم که نکات جالبی گفته بود.تقریبا هر نسخه از بازی حدود 2 سال طول میکشه که تولید بشه. یک سال توی پنهان کاری و وقتی پیش نمایش بازی میاد تقریبا یک سالی روش کار شده. به خاطر همین هر سال COD میاد. از دو-سه تا شرکت متفاوت هستند.مثلا COD advanced warfare رو گفته بودن 3 سال روش کار شده یا اگه پروژه ی خاصی در دست تهیه نباشه باید سال دیگه Ghost 2 رو ببینیم. به جرئت میتونم بگم 70 درصد کاربران توی فروم و اینترنت و ... دقیقا بعد از Advanced warfare از آینده بودن بازی ایراد گرفتن ولی خب حضور kevin Spacy یه کم انتقاد ها رو کم کرد ولی Black Ops III سیل عظیم انتقاد های کاربران رو به همراه داشت. همه توی فضای مجازی دارن بازی رو میکوبن. ولی خب این بازی هم قبلن کار تولیدش شروع شده بود و نمیتونستن جلوش رو بگیرن. ولی برای عنوان بعدی COD دیگه جای بهونه ای نیست. با اینکه میدونم کار خودشون رو میکنن و باز هم بازی توی آینده است.

امیدوارم این IP به بهترین شکل ممکن احیا شه . چون واقعا دیگه نمیشه COD رو تویه (عناوین بعدی) مریخ یا زحل تصور کرد . :|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
امیدوارم این IP به بهترین شکل ممکن احیا شه . چون واقعا دیگه نمیشه COD رو تویه (عناوین بعدی) مریخ یا زحل تصور کرد . :|

نه اتفافا روی زمین خواهد موند منتهی به این سیر آینده ادامه خواهد داد
بعد یه چیز دیگه هم هستش اونم اینه که مولتی پلیر بازی در حالت آینده خیلی لذت بخش تره برای فنهای بازی .
بعد از AW و BOIII بخوان دوباره عقب گرد کنن ، مولتی پلیر یه جورایی غیر قابل تحمل میشه

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
نه اتفافا روی زمین خواهد موند منتهی به این سیر آینده ادامه خواهد داد
بعد یه چیز دیگه هم هستش اونم اینه که مولتی پلیر بازی در حالت آینده خیلی لذت بخش تره برای فنهای بازی .
بعد از AW و BOIII بخوان دوباره عقب گرد کنن ، مولتی پلیر یه جورایی غیر قابل تحمل میشه

والا من از بچگی از طفولیت با COD بزرگ شدم .فن بازی هم هستم . این لذتی ک فن ها میبرن رو من نمی برم. ( حس میکنم دارم استار وارز بازی میکنم) لذتی که تو هد شات کردن طرف مقابل با یه Kar98 وجود داشت تو چیزای دیگه من حس نکردم.
اتفاقا بر خلاف نظر شما ، مرگ بعضی چیزها با دور شدن از اصالتشون شروع میشه.
فک می کنم به زودی این عنوان رو شاهد باشیم

Call of duty : Operation Mercury 3015

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
والا من از بچگی از طفولیت با COD بزرگ شدم .فن بازی هم هستم . این لذتی ک فن ها میبرن رو من نمی برم. ( حس میکنم دارم استار وارز بازی میکنم) لذتی که تو هد شات کردن طرف مقابل با یه Kar98 وجود داشت تو چیزای دیگه من حس نکردم.
اتفاقا بر خلاف نظر شما ، مرگ بعضی چیزها با دور شدن از اصالتشون شروع میشه.
فک می کنم به زودی این عنوان رو شاهد باشیم

Call of duty : Operation Mercury 3015

والا این چیزیه که خودشون میگن . به هرحال اکتیوِِیژن رو که همه قبول دارن بد پرسته .
به نظرت میاد طرفدارای قدیمی و نوستالژیک باز رو نگه میداره یا Teenagerـهایی که در سالهای اخیر دارن COD بازی میکنن و تعدادشون خیلی زیاده ؟

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بعنوان کسی که تمام نسخه هارو همون سالی که عرضه شدن بازی کرده خدمتتون عارضم که سری CoD برای من بعد از شماره ی هشتم و سیگاری که کاپیتان پرایس در آخر بازی کشید به اتمام رسید.. تا شماره ی هشت بازی رو من سوپرفن هفت آتیشه ش بودم ولی وقتی افتضاحی به اسم black ops 2 رو بازی کردم فهمیدم دیگه فاتحه ی بازی خونده س..!! اون همه نوآوری و هیجان و خلاقیت واقعی که میشد مصداقشون رو تو دنیای واقعی دید رو برداشتن با یه مشت خزعبل پیشرفته که کسی خبر نداره همچین فردایی باشه ترکیب کردن و چهارتا زامبی انداختن توش فکر میکنن کاره شاخی کردن...این حماقت سازنده و درنظرگرفتن گیمر رو میرسونه.. متاسفانه Cod یه چیز شبیه به نفت ایران شده... یه اسمه خیلی خیلی پرعظمت که هربار بسازنش بخاطر عظمتی که داره بازهم فروش بالایی خواهد کرد.

اومدم درمورد نظرسنجی رای بدم... رای من بدون شک Black Ops یک خواهد بود. این بازیه بی نهایت فوق العاده که آرزوم بود ادامه ش ندن چنان با حال و روزم بازی کرد که بعد چندین سال دوباره چند هفته پیش بازی کردمش... یه نوستالوژیه بیکران برای من توش غوطه وره همیشه.... اون داستان فوق العاده..اون اعتراف گیری هایی گروهبانی که از پشت شیشه ازت سوال میکنه...راز اعداد...فرار از زندان Vorkuta... موتور سواری در کنار ویکتور رزنف... توهم اینکه هنوز Reznov زنده س... وای خدایا...!! اون تنها کالاف دیوتی بود که بهش 10 از 10 کامل رو میدم.. بعدش سری Modern warfare واقعاً سه گانه ی بسیار تمیزی رو ارائه دادن.. عاشق Soap McTavish بودم با اون تک تیرش...!! مالتی پلیر شماره چهارمش هم که هنوز داره بازی میشه..

بنظرم کالاف باید بیخیال آینده بشه..یا نباید دیگه بسازن.. یا باید برگردن بااین همه امکاناتی که دارن دوباره از جنگ جهانی یه سه چهار نسخه ی فوق گرافیکی بدن بیرون گیمر تو خاک و خل و خون دستو پا بزنه نه لباس بپوشه نامرئی بشه :| اینا نظره من بود.. بنظرم این تاپیک فقط باید درمورد BO III صحبت بشه..نظرسنجی نباید میزاشتید. موفق باشید

STIG

کاربر سایت
Mar 31, 2013
147
نام
مهرداد
کلا این چندتا نسخه ی اخری داستانشون آبکی شده
من خودم کلا از black ops 2 به بعد
فقط به خاطره مولتیشون میخرمو بازی میکنم
دیگه این اخریا کسی نباید دنبال داستان تو سری COD باشه

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
والا این چیزیه که خودشون میگن . به هرحال اکتیوِِیژن رو که همه قبول دارن بد پرسته .
به نظرت میاد طرفدارای قدیمی و نوستالژیک باز رو نگه میداره یا Teenagerـهایی که در سالهای اخیر دارن COD بازی میکنن و تعدادشون خیلی زیاده ؟

از این منظر به قضیه فکر نکرده بودم . همینطوره ک میگی متأسفانه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر