Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

دوستان کی میدونه اون اسلحه هایی که تو قسمت spical هست چجوری باز میشه؟

روشون نوشته باید 5 بار در فلان مرحله مبارزه کرد
من بازی رو 2 بار تمام کردم و 5 بار هم مرحله مورد نظر رو replay mission بازی کردم ولی باز نشدن اونم در حالت فوق العاده سخت!

کسی میتونه کمکم کنه؟
توی قسمت توضیحاتش نوشته که باید 5 تا از challenge های اون مرحله رو باید انجام بدید(هر مرجله در کل 10 تا challenge داره)،نه اینکه 5 بار مرحله رو برید!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من تازه بازی رو گرفتم این گزینه graphic content چی هست؟فعال بزارمش یا غیر فعال
اگه غیر فعالش کنی یه سری حرف ها رو سانسور میکنه و یه سری از صحنه های خشن رو هم سانسور میکنه و نشون نمیده.....
+
دوستان این title update ورژن 3 جدید بازی مربوط به چی میشه ؟! دی ال سی جدید اومده ؟!
DLC که نیومده ولی این آپدیت یه سری از باگ های مربوط به مولتی پلیر بازی رو برطرف میکنه....

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
بازی خیلی خوب بود ولی به اندازه MW3 بم حال نداد.....اون خیلی هیجان انگیز تر با صحنه های سینماییه بیشتر بود!به هر حال میخواستن تغییراتی که بعضی از (به ظاهر) طرفدارا دنبالش بودنٌ اعمال کنن که تا حدودیم موفق بودن.Menendez هم یکی از بهترین شخصیت منفیایی بود که تا حالا دیدم

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
تموم!

منم بازی و تموم کردم لطف کنید بگید چه طوری داستان بازی رو به شکل دیگه تموم کنم؟؟
من منندز رو کشتم ومی خواستم با فرید منندز رو بکشم این دو انتخاب من بود

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
خب این یعنی چی؟ تو اون مرحله چیکار باید کنم؟ یعنی چی challenge هاشو باید انجام بدم

بابا یه نفر کمک کنه

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:37 PM ارسال شده بود ----------

توی قسمت توضیحاتش نوشته که باید 5 تا از challenge های اون مرحله رو باید انجام بدید(هر مرجله در کل 10 تا challenge داره)،نه اینکه 5 بار مرحله رو برید!

خب این یعنی چی؟ تو اون مرحله چیکار باید کنم؟ یعنی چی challenge هاشو باید انجام بدم

بابا یه نفر کمک کنه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

بابا یه نفر کمک کنه
شما به یه جستجو ساده توی گوگل میتونی چانج های مربوط به هر مرجله رو پیدا کنی.
مثلا برای مرحله Karma چلنج ها این ها هستن :

1. You have less than 60 seconds to get retina scan
  2. Retrieve Ziggy
  3. Kill 5 enemies with headshots in club solar
  4. Inflict no civilian casualties (Zero non-combatant casualties).
  5. Kill 5 rappelling enemies
  6. Kill 25 enemies in the outdoor area
  7. Knock out 20 enemies, use the Combatant Suppression knuckles
  8. Protect the ASD resource from being destroyed
  9. Collect Intels and don’t die
100%SURVIVABILITY RATING

Challenge های مربوط به بقیه مرحله ها رو هم میتونید توی صفحه زیر ببینید :
Call of Duty Black Ops 2 Guide Campaign: Karma: Challenges & Intel Locations.
(زیر او قسمتی که نوشته Read More)

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من کارما رو نجات دادم و هارپر رو هم کشتم و یه تیر هم زدم تو پای اون آدمیرال، میسون هم زنده موند و منندز رو هم دستگیر کردم ولی از زندان فرار کرد و وودز رو کشت. چطور باید منندز رو دستگیر کرد و وودز هم نمیره؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من کارما رو نجات دادم و هارپر رو هم کشتم و یه تیر هم زدم تو پای اون آدمیرال، میسون هم زنده موند و منندز رو هم دستگیر کردم ولی از زندان فرار کرد و وودز رو کشت. چطور باید منندز رو دستگیر کرد و وودز هم نمیره؟
اگه منندز رو بکشی دیگه وودز نمی میره . آخر داستان هم میسون میره و یه گل میذاره رو قبر باباش . و یا (اینو تو پستای قبل دیدم از آقای arash9 ) اون میسون رو که کلاه رو سرشه بزنی به شکمش و هارپر رو هم بکشی . اونوقت میتونی منندز رو نکشی .

آخرین ویرایش:

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
بابا بیخیال حسابی سورپرایزمون کردن که !! دمشون گرم خدایی بازی دادن بیرون که لحظه به لحظه رو فقط لذت میبری .

هنوز تو کف مرحله ی افغانستانم ! و همیچن نو آوری های بیشماری که یکی از یکی قشنگ تر ساختن .

رو سیاهی موند برای تمام دشمنای کالاف !

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اینقدر از بازی بعضی از دوستام بد گفتن که با دو هفته تاخیر و دلهره سراغش رفتم:d
ولی انصافا بازی قشنگ و هیجانی در اومده و خستتون نمیکنه.چینش مراحل هم خوبه.من که عاشق مراحل مربوط به قدیم شدم:d
همیشه cod بازی با کیفیتی بوده و این شماره هم به نظرم تونسته موفق بشه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خیلی بازی خوبیه.
نمیدونم بعضیا چرا ازش ایراد میگیرن
داستان که داره. جذابیت که داره
هر بار یه چیزه جدیدی تو گیم پلی ازش دیدم
گرافیکشم واقعا جای ایراد نداره. با 60 فریم بودنش گرافیک خیلی جالبی ارایه داده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر