Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
فکر نکنم تمام بازی در آینده باشه. در واقع به احتمال زیاد حد اقل 2 یا 3 بار به قدیم فید بک خواهد داشت. در هر حال اگر تریلر جدیدی منتشر شد می ذارم. شاید اینجوری که توی تریلر نشون می ده نباشه شاید ....

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
فکر نکنم تمام بازی در آینده باشه. در واقع به احتمال زیاد حد اقل 2 یا 3 بار به قدیم فید بک خواهد داشت. در هر حال اگر تریلر جدیدی منتشر شد می ذارم. شاید اینجوری که توی تریلر نشون می ده نباشه شاید ....

خدا از دهنت بشنوه .....
cod در آینده .... حسابی حالم گرفته شد .... هر چقدر هم که gameplay بازی خوب باشه .... گرافیکش عالی باشه .... داستانش خدا باشه ..... ولی در آینده باشه به من حال نمیده ...
هیچ وقت m4 و ak47 با هیچ سلاح خوفی تو آینده عوض نمی کنم ....

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
فک کنین بازی تو اینده باشه بعد از این اسلحه های عجیب غریب که فقط نور مندازه بگریم دست!مثله اصلحه های mass effect خیلی بازی چرت میشه!بازی تخیلی اه.اون هم Cod

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
این دفعه مطمئن باشید بازی Medal of Honor Warfighter پوزه black ops 2 را به خاک میماله....

تریلرهای medal of honor warfighter را ببینید بیشتر پی به حرفایی من میبرید....

کلا بنیانگذاری سری بازیهای جنگ جهانی و شوتر اول شخص مدال افتخار بود....

call of duty تنها هنری که انجام داد به تصویر کشیدن سری بازیهای modern warfighter بود و این هم اینقدر این سریه مدرن را ادامه داد تا تبدیل به افتضاحی نظیر black ops 2 شد...

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
این دفعه مطمئن باشید بازی Medal of Honor Warfighter پوزه black ops 2 را به خاک میماله....

تریلرهای medal of honor warfighter را ببینید بیشتر پی به حرفایی من میبرید....

کلا بنیانگذاری سری بازیهای جنگ جهانی و شوتر اول شخص مدال افتخار بود....

call of duty تنها هنری که انجام داد به تصویر کشیدن سری بازیهای modern warfighter بود و این هم اینقدر این سریه مدرن را ادامه داد تا تبدیل به افتضاحی نظیر black ops 2 شد...
اگر قرار باشه COD بره تو آینده 100% مدال فروش بیشتری خواهد داشت. حتی در مدال قبلی شاهد پیشرفت های زیادی بودیم که حتی روونی بازی کاملا شبیه به کال آف بود. مخصوصا بخش مولتی پلیرش.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
تغییر زمان بازی حرکت بسیار عالی و هوشمندانه اییه ... و صد در صد خوب از آب درمیاد ...

یادتونه وقتی کال میخواست از جنگ جهانی بیاد جنگ مدرن ملت چه فحش هایی میدادن ؟ ولی اومد فک همه رو انداخت ...

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
تغییر زمان بازی حرکت بسیار عالی و هوشمندانه اییه ... و صد در صد خوب از آب درمیاد ...

یادتونه وقتی کال میخواست از جنگ جهانی بیاد جنگ مدرن ملت چه فحش هایی میدادن ؟ ولی اومد فک همه رو انداخت ...

مدرن شدن بازی هم تا یک حدی قابل باور و تحمله....

بازی که تا به امروز بر پایه داستنهای قابل باور و سلاحهای پیشرفته بوده وقتی تبدیل به سلاحهای لیرزی و به جای هلیکوپتر از سفینه استفاده بشه به نظرتان باز هم ریشه بازی همان call of duty هست یا نه با یک بازیه تخیلی همانند halo یا mass effect طرف هستیم؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
تریلر رو دیدم ، خیلی خوشم اومد
خیلی تغییر کرده که یعنی همون چیزی که این سری میخواست ، سری های قبل خیلی شبیه به هم شده بود و دیگه وقتش بود یه حمچین حرکتی بزنن که زدن
البته معلوم نیست که گند بزنه یا شاهکار بشه اما حتی اگه خراب بشه هم مهم نیست جون باز سال بعد میتونن اشتباهاشونو تصحیح کنن و یه بازی بهتر ارائه کنن و یه آزمون و خطا انجام دادن و تجربه کسب کردن
من که خیلی امید دارم بهش

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من که زیاد با این تریلرش حال نکردم:(.از این treyarch خوشم نمیاد نمیدونم چرا.
کلا بعد از cod2 دیگه با این سری حال نکردم حاضرم دوش رو چندین بار دیگه برم ولی mw3 رو دوباره تموم نکنم.
خیلی خز شده بازیش.بازی باید چند سالی یه بار بیاد تا طرفداراش تشنه بازی باشن و درست هم روش کار کنن این چیه که سالی یه دونه میدن حالا هر چندتا شرکت هم میخوان باشن ولی اون هایپی که انتظار داره دیگه از بین میره.

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
بد ترین خبری بود که تو عمرم شنیدم !
موردشوره صاحاب Call Of Duty رو ببرن ! اینم شد بازی ؟ بازی رو کردن سبک فضایی ! بخدا بعد infinity Wards بازی Call Of Duty حرومه ! حروم !
الان با Captain Price میرم پروژه رو میترکونم !

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,373
نام
بابک
بد ترین خبری بود که تو عمرم شنیدم !
موردشوره صاحاب Call Of Duty رو ببرن ! اینم شد بازی ؟ بازی رو کردن سبک فضایی ! بخدا بعد infinity Wards بازی Call Of Duty حرومه ! حروم !
الان با Captain Price میرم پروژه رو میترکونم !
هرچی باشه بازم call of duty

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ما نباید زود قضاوت کنیم.صبر کنید اطلاعات بیشتری اضافه بشه. activision که الکی بازی بیخود نمیزنه .تازه اونم بهترین عنوانشو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر