Call of Duty - Black Ops 2 | PS3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اومدن که میاد خلاصه
فک کنم نهایتش با 1 یا 2 هفته تاخیر باشه:|
تو این چند وقت هرچی بازی عرضه شده نهایتش با 1 یا 2 هفته تاخیر اومده رو استور...بعضی ها هم همون رو عرضه
تو اون خبر که همه متعجب شدن سوال پرسیدن bo2 رو psn میاد یا نه...تا اونجا که یادمه تو خبر های قبلی فقط بازی های که میامد رو استور رو میگفتن

Is Black Ops 2 D1D release or what?…your column is very vague on details
:-/
-----
black ops II and what else…???
:-/

اگر به من بود الان به جرم تشويش اذهان عمومي و اشاعه خبر دروغ و غلط به مدت 3 ماه بن ات مي كردم از IP :d

مرد مومن گفتن مياد روي PSN اما نه الان وقتي كه خيلي گذشت و بازي مثل چي فروشش رو كرد و DLC هاش تموم شد :|

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
اگر به من بود الان به جرم تشويش اذهان عمومي و اشاعه خبر دروغ و غلط به مدت 3 ماه بن ات مي كردم از IP :d

مرد مومن گفتن مياد روي PSN اما نه الان وقتي كه خيلي گذشت و بازي مثل چي فروشش رو كرد و DLC هاش تموم شد :|
میاد:d
از سونی شکایت کنین :d....
تا الان تو تاپیک های drop بازی هایی رو میگفتن که میاد رو استور.. :|
همون جا ملت گیج شدن

lilipot

کاربر سایت
Mar 31, 2012
103
ایول به مولتی پلییرش عالیه صدا گذاریشم معره کس ولی مپهاش یکم زیادی پیچ در پیچ و شلوغه ولی نسبت به بلک آپس 1 بهتر شده من که حال کردم راستی سروراشم عالیه مثل قبلی ها لگ نداره خیلی روانتره

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
CoD Revived !

به عنوان یه bf فن دارم میگم این بازی رو از دست ندین خیلی خوبه ! :D
هم مولتی پلیر از MW3 بهتره هم داستانیش ینی خیلی بهتره :x
صدا گذاری خیلی عالیه گرافیک هم با این انجین فک نمیکنم بتونه از این بهتر بشه !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
WTF=)) 180 $ چجوري ميشه اين خدا داند:d
والا به خدا! باور نمیکنی؟:D

---------- نوشته در 09:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:04 PM ارسال شده بود ----------

تورو خدا درمورد گرافیکش چیزی نگید که حالمو بهم میزنه,چقد یه شرکت میتونه ریاکار باشه آخه!!
انجینش همون MW 1 سال 2007 ؟! :))

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بله ولی این موتور هر سال داره ارتقاش می دن
ارتقا بدن من كه انچنان تغييري احساس نميكنم:d .activision تا چند تا cod ديگه نسازه ول كن اين موتور نيست:|:d
]مثل این که باید دست بزنیم به مقایسه صبر کنید مقایسش رو می ذارم با mw3
من نميگم اصلا تغيير نكرده ولي پيشرفتش واقعا ناچيزه و با اين موتور از اين بهتر هم نميشه ، اين همه فروش ميكنن به جاي اينكه بيان كمي وقت بزارن ميان هرسال با همون موتور با كمي تغيير ميدن بيرون ، حالا شما ميتوني مقايسه كني ولي اين گرافيك ديگه قابل قبول نيست. البته كسي هم cod رو براي گرافيك نميگيره ....

آخرین ویرایش:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
وضعیت من بعد از چند دست مولتی پلیر... Lolz

33953294984243757294.jpg

راستی یه اسکوپ خفن داره هدف رو برات اتوماتیک پیدا میکنه!!! واقعا این بازی استعداد(!) میخواد. والا من که توش موندم.

فقط Coop Zombie اش خوبه! کمپین هم هنوز نرفتم.

CoD: Black Ops II - Medal of Honor: Warfighter ٬ از خریدن جفتشون مثل سگ پشیمونم.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
وضعیت من بعد از چند دست مولتی پلیر... Lolz

33953294984243757294.jpg

راستی یه اسکوپ خفن داره هدف رو برات اتوماتیک پیدا میکنه!!! واقعا این بازی استعداد(!) میخواد. والا من که توش موندم.

فقط Coop Zombie اش خوبه! کمپین هم هنوز نرفتم.

CoD: Black Ops II - Medal of Honor: Warfighter ٬ از خریدن جفتشون مثل سگ پشیمونم.

اصلان جون من كه ميدونم تو cod باز نيستي...بعد كلي bf3 زدن پاشدي اومدي cod ملومه لذت نميبري...چون هم گرافيك اونو نداره و هم گيم پلي متفاوتي داره.....:d;)..برات سخته...به قول كيا نوبي ديگه:d

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
ارتقا بدن من كه انچنان تغييري احساس نميكنم:d .activision تا چند تا cod ديگه نسازه ول كن اين موتور نيست:|:d

من نميگم اصلا تغيير نكرده ولي پيشرفتش واقعا ناچيزه و با اين موتور از اين بهتر هم نميشه ، اين همه فروش ميكنن به جاي اينكه بيان كمي وقت بزارن ميان هرسال با همون موتور با كمي تغيير ميدن بيرون ، حالا شما ميتوني مقايسه كني ولي اين گرافيك ديگه قابل قبول نيست. البته كسي هم cod رو براي گرافيك نميگيره ....
اتفاقا باید بگم که تغییرات گرافیکیه بازی به وضوح معلوم هستش که میتونیم به نورپردازیه عالی ، طراحی بسیار خوب شخصیتها و تکسچرهای بالای پوست و لباسشون، محیطهای شلوغتر و در عین حال وسیعتر ، انفجارهای بسیار واقعی تر ،افکتهای بسیار زیبای آّب و رفلکسهای اون، پراکنده بدون بسیار زیبای تکه های آتش گرفته و ذرات خاکستر در صحنه های شلوغ و پر انفجار در هوا.افکت آتش بسیار خوب اشاره کرد
در مورد جمله دوم هم باید بگم تریارچ واقعا روی این موتور کار کرده که با این سطح ارتقای خوب بازهم بازی فرم ریت بازی روی 60fps قفل هستش.مراحل پایانیه بازی از نظر گرافیکی واقعا چشم نواز و با شکوهن .من تعجب میکنم که دوستان میگن بازی گرافیک نداره!شما باید گرافیک رو نسبت به فریم ریت درنظر بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر