Call of Duty - Black Ops 2 | PS3

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
84036.jpg

84030.jpg

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
به بحث فن و اینکه بتل جیز فلانه کار ندارم

ولی خداییش این چیه ..

2025 -- اسب سواری -- جنگ مدرن -- حالا آدماش جطور میریمرن معلوم نیست

اصلا

مخالف :D ... :|

در یک کلمه

qins8805w5emk69sjlv.png

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
مرسی از دوست عزیز بابت عکس ها
اینم دوتا تریلر ار مولتی بازی از همین سایتی که دوستمون عکس گذاشته
فقط حجمشون خیلی بالاس
حدود 300 مگابایت
اولی
http://www.gamersyde.com/download_call_of_duty_black_ops_2_multiplayer_trailer_en_-27852_en.html
دومی
http://www.gamersyde.com/download_call_of_duty_black_ops_2_multiplayer_trailer_fr_-27853_en.html
من خودم دان نکردم به خاطر حجم زیاد
تا حالا هم فکر نکنم از مولتی بازی تریلر اومده باشه
ولی اگه تکرارین ببخشین

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
مرسی از دوست عزیز بابت عکس ها
اینم دوتا تریلر ار مولتی بازی از همین سایتی که دوستمون عکس گذاشته
فقط حجمشون خیلی بالاس
حدود 300 مگابایت
اولی
File download - Gamersyde
دومی
File download - Gamersyde
من خودم دان نکردم به خاطر حجم زیاد
تا حالا هم فکر نکنم از مولتی بازی تریلر اومده باشه
ولی اگه تکرارین ببخشین

اقا این دوتا یکین دوبار دانلود نکنین!!
من تریلر رو دیدم از بخش مولتی بازیه و باید بگم که خیلی باحال شده حدودا GamePlay بلک اپس رو داره ولی با مضامین تکنولوژی اینده :d
من واقعا با مولتی BO حال کردم ولی با مولتی MW3 به اندازه ی اون حال نکردم امیدوارم که BO2 هم یکمی مولتیش گیمپلی BO رو داشته باشه.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
ممنون از اینکه گفتی
البته من خودمم گفتم که به خاطر حجم زیادشون دانلود نکرده اگه نه میگفتم
به هر حال دوستان در جریان باشن دوتا تریلر پست 21 فرقی با هم ندارن

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اطلاعاتی درز کرده از نسخه Hardened Edition
Details of a Prestige and Hardened Edition of Call of Duty: Black Ops 2 have begun surfacing out of this year’s GameStop Expo in San Antonio, Texas.
A recent GameStop press release detailing the third wave of pre-order bonuses for Black Ops 2 reads, clearly mentioning a Black Ops 2 Prestige Edition:

• The Quadrotor XBOX Live Avatar Prop or the PS3 Dynamic Theme. Choose either of these exclusive digital items based on console preference and guarantee your download by picking up your game when it launches.
  • Treyarch VIP Experience Sweepstakes. Enter for your chance to win a tour of Treyarch Studios, a multiplayer session with developers, a swag bag with a signed Prestige Edition of Call of Duty®: Black Ops II, and more.
  • Entry into Turtle Beach Prize Pack Sweepstakes. Enter for your chance to win one of a 100Call of Duty®: Black Ops II Turtle Beach Ear Force X-Ray Gaming headsets.
Additionally, an announcement of a Hardened Edition and details of the Prestige Edition have begun surfacing out of the currently on-going expo. According to FPS General, the Prestige Edition will include:

• Remote-controled UAV Flyer (presumably modeled after the Quadrotor Drone).
  • Exclusive in-game upgrades.
  • Exclusive Zombie Maps.
  • Nuketown 2025.
It is also mentioned that this edition in particular will present itself as a replica Care Package, though probably not as big as the in-game counterpart.
No word on whether an ELITE subscription would be included in the Hardened or Prestige Edition. However, more details are to come…
Thanks, Charlie Intel and John Caroll for the tip.
Update

Activision recently posted this image of what could be the “care package” Prestige Edition of Black Ops 2.
Along with the image, they mentioned, “Dan Bunting, David Vonderhaar, and the rest of the Treyarch team have been working on something special. Look what’s dropping tomorrow.”
We’ll most likely hear an official announcement and learn more about the Hardened and Prestige edition of Black Ops 2 tomorrow, so make sure to stay tuned to MP1st!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خوب دوستان كي ها ميخوان بگيرن براي انلاين اش و خصوصا" زامبي مد ؟:d
اگر زيادن تا يه بخش مولتي جداگونه بزنيم اين تاپيك رو هم زاز زير حا بياريم بيرون :d
حدود 20-25 روز ديگه مونده !

CoD ELITE رو هم مجاني كردن براي همه ! البته كانتنت هاش روگمونم نكنم

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب دوستان كي ها ميخوان بگيرن براي انلاين اش و خصوصا" زامبي مد ؟:d
اگر زيادن تا يه بخش مولتي جداگونه بزنيم اين تاپيك رو هم زاز زير حا بياريم بيرون :d
حدود 20-25 روز ديگه مونده !

CoD ELITE رو هم مجاني كردن براي همه ! البته كانتنت هاش روگمونم نكنم

هر وقت که برسه دستم!:d
پروفایلم که تو لیستت هست،هر وقت گرفتم پیام میدم.
البته روزی در حد 1 ساعت می تونم بازی کنم که بازم غنیمته!:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
پس از برقراري ارتباط با ساپورت اكتي ! فهميدم كه دست كم تا الان هيچ برنامه اي براي اومد BO2 روي استور نيست و از ته سوختيدم :|:((
گفت حداقل تا الان برنامه اي نيست و بايد بعد ريليز استور رو چك كنيد !
يعني اگر نياد بايد برم خودم رو بندازم تو استخر با 10 سانتي متر عمق و خودم رو خفه كنم :|:d

در مورد ساپورت اش هم بگم از ساپورت هاي اوشكول EA بهتر بود اين يكي ولي اخلاق نداشت كم مونده بود بزنه تو گوشم :| حتي جواب سلام ام رو هم نداد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر