Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
بچه ها من بازی رو دانلود کردم ولی اجراع نمیشه . با abg چک کردم میگه topology data نداره خود abg هم نمیریزه باید چیکار کنم

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
سلام.
برای من مولتیپلیر کار میکنه ولی campaign بازی تو لودینگش که فیلم پخش میکنه گیر میکنه.هشدار unreadable disc رو میده.میشه بگید مشکل از چیه؟

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
دوستان یکی از دوستان من این سوال رو گفته که از شما بپرسم، آیا این شخص میتونه هارد اکسترنال معمولی رو با استفاده از usb وصل کنه و دیسک اول این بازی رو روی اون نصب کنه و با استفاده از دیسک دوم بازی کنه؟عایا؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان یکی از دوستان من این سوال رو گفته که از شما بپرسم، آیا این شخص میتونه هارد اکسترنال معمولی رو با استفاده از usb وصل کنه و دیسک اول این بازی رو روی اون نصب کنه و با استفاده از دیسک دوم بازی کنه؟عایا؟

خیر فک نکنم کار کنه این روش،اگه کنسول jtag باشه کار میکنه ولی روی دستگاه های عادی جواب نمیده مثل این میمونه شما بخواد save بازی ها رو روی فلش یا هارد بریزید که اون هم نمیشه هیچ وقت،اگه هارد داره بهش بگو تست کنه ولی احتمالا زیاد این کار جواب نمیده.

Mr.x1

کاربر سایت
Dec 13, 2013
13
نام
ابوالفضل
سلام به همه ، من توی قسمت دوم بازی (Grenade Training) به مشکل برخوردم ، باید Smart grenade داشته باشم که اصلا بهم نمیده تا اون هدف لعنتی (تخته چوبی) رو بزنم .

اصن یه چیز عجیبیه ! کسی به این مشکل برخورده ؟ یه نفر لطفا میکنه از بخش Grenade training یه توضیحی بده که چطور ردش کرده ؟

مرسی .

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
سلام به همه ، من توی قسمت دوم بازی (Grenade Training) به مشکل برخوردم ، باید Smart grenade داشته باشم که اصلا بهم نمیده تا اون هدف لعنتی (تخته چوبی) رو بزنم .

اصن یه چیز عجیبیه ! کسی به این مشکل برخورده ؟ یه نفر لطفا میکنه از بخش Grenade training یه توضیحی بده که چطور ردش کرده ؟

مرسی .

خوب در حالی که rb رو گرفتی(البته شایدم lb یادم نیست )باید x رو بزنی تا نارنجکت به smart تبدیل شه.

Mr.x1

کاربر سایت
Dec 13, 2013
13
نام
ابوالفضل
خوب در حالی که rb رو گرفتی(البته شایدم lb یادم نیست )باید x رو بزنی تا نارنجکت به smart تبدیل شه.

خوب مشکل همیجاست .

من کلا 3 نوع نارنجک بیشتر ندارم .

و توی اونا اصلا اسمارت وجود نداره . هرچی هم x میزنم اسمارت نداره که نداره .

اه چه بدشانسم من .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر