Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
بچه ها کسی تست کرده مثل مدرن 3 بخش سورویوالش لول آپ میکنه یانه؟ یا که میشه تو این بخشش یار اورد و تفنگ وغیره خرید منظورم داخل بازیه نه قبل شروع

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان و xbox virus بردیا ..... اقا من هرکی رو نگاه میکنم مولتی بازیرو انجام نمیده من برنر مکس دارم نه حرف بردیا هم اشتباه دربیاد بدبخت شم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
نه تو سايت twitch ده نفر داشتند با 360 مولتي ميزدند هيچي نشد و تازه يارو هشت دست بازي كرد و از صبح تا الانم داره مولتي ميزنه راستي كسي جايي ميشناسه كارت xbox live gold به صورت بستي بفروشند منظورم پسته اگه ميدونيد پ.خ كنيد حواستون باشه به صورت پست

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
کسی جواب منو نمیده

لول آپشو مطمین نیستم ولی سه تا پکیج بصورت رندوم توی مپ گذاشته میشه شبیه مدرن 3
با یکیش تفنگ میخری و آپگرید میکنی با یکیش Exo skeleton رو آپگرید میکنی و جلیقه ضد گلوله و اینا میخری بعدیشم ساپورتای مث goliath و bomber و sentry gun
همچنین مث مدرن 3 و سیف گارد گوست نیست که فقط آدم بکشی مثلا بهت آبجکتیو میده که برو 3 تا EMP بمبه خنثی کن انجام بدی که پوینت اضافه واس آپگرید و خرید سلاح و ساپورت و آپگرید اگزو میگیری
انجام ندی برای کل اون راند و راند بعد تمام اگزو اسکلتونت از کار می افته
اصن مث مدرن 3 و سیف گارد گوست خسته کننده نمیشه چون آبجکتیو مث مولتی میده
و خوشبختانه دیگه جون دشمنا غیر طبیعی نیست که مثلا 10 تا خشاب ماشین گان بخوره جون همشون مث خودته ولی تعدادشون سرسام اوره!!!!

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان یه مرحله از بازی رو رفتم در کل نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر بود. گرافیکش روی ٣۶٠ با این سخت افزار خیلی خیلی خوب از آب دراومده. گیم پلی هم که همچنان اون لذت بزن بکش برو جلو رو بهتون القا میکنه:-D
کسانی هم مه فک میکنن بازی با جهش به آینده مسخره شده سخت در اشتباهن چون هیجان بازی به قدی بالاست و استفاده از ابزار پیشرفته خوب کار شده که باخاش حال میکنید و لذت میبرید.
در کل بازی خیلی خوبی هستش و به همه حداقل یه بار تموم کردن بخش تکنفره رو پیشنهاد میکنم حالا بخش چند نفره بماند.
فقط کسی میدونه بازی کی عرضه رسمی میشه که بریم لایو بزنیم؟

November 4, 2014. Release date

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
  1. Call of Duty: Advanced Warfare
    Video game

2. Call of Duty: Advanced Warfare is an upcoming 2014 first-person shooter video game developed by Sledgehammer Games and published by Activision. Wikipedia

3. Initial release date: November 3, 2014

4. Series: Call of Duty

5. Developers: Sledgehammer Games, Raven Software, High Moon Studios

6. Platforms: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows

7. Publishers: Square Enix, Activision

برای اون دسته دوستانی که اطلاعات اشتباه می دن.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
  1. Call of Duty: Advanced Warfare
    Video game
  2. Call of Duty: Advanced Warfare is an upcoming 2014 first-person shooter video game developed by Sledgehammer Games and published by Activision. Wikipedia
  3. Initial release date: November 3, 2014
  4. Series: Call of Duty
  5. Developers: Sledgehammer Games, Raven Software, High Moon Studios
  6. Platforms: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows
  7. Publishers: Square Enix, Activision

برای اون دسته دوستانی که اطلاعات اشتباه می دن.

عزیزم اون 3 نوامبر فقط واس آدماییه که نسخه day zero خریدن:|
یه سری به آخر تریلرای بازی بندازی میبینی نوشته 4 نوامبر بعدشم مینویسه day zero بگیرین تا 3 نوامبر بازی کنین

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
در کل فقط به نظرم مشکلش گرافیکش بود. داستانش نسبت به گوست بهتر بود (که البته حضور کوین اسپیسی بزرگ در جذابیت این قسمت تاثیر زیادی داشت ) . بار تخیلی اش هم کم بود شخصا انتظار داشتم (چون زیاد به دیدن تریلر های گیمپلی قبل بازی اونم بازی ای مثل کال آو دیوتی ندارم چون به هر حال که می گیرم ) بار تخیلی اش از بلک آپس 2 هم بیشتر باشه که خدا رو شکر نبود. مثل همیشه صحنه های سینمایی اش عالی بود و گیمپلی روان و پر سرعتش بعد دو سه ماه رکود آدم رو سر حال میاره. نمی تونم بگم امسال این می ترکونه یا بتل که البته هر کدوم بترکونن مطمئنا رقابت اشون تو نسل بعدیه . در کل حالی بردیم و فقط حیف که از بس حال بردیم دیشب خریدیم امروز تموم شد به سه چهار روز تعطیلی آینده نرسید :d

امتیاز 8.5 از 10 . نمی دونم تا کی میخوان با همین گرافیک در کمال وقاحت hd content هم بگذارن . ولی باز همین هم راضی ایم برامون بدن مثل خیلی شرکت ها آشغال بازی درنیارن بازی ای که گرافیکش برای نسل هفته رو فقط برای نسل هشت بدن دستشون درد نکنه .

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
من بازيو گرفتم ديسك ديتارو نصب كردم حالا ديسك بازي رو كه ميزارم تو دستگاه فقط مينويسه open tray
ديسك بازي ايراد داره ديگه درسته؟؟؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
خوب دوستان من رفتم تو سرورای بازی کلی هم لذت بردم واقعا عالیه. تازه چون امروز استارت زدم به عنوان Day Zero بازیو شناخت و بهم Double XP هم داد xD خواستید ادد کنید:
UnlovelyWriter
بچه ها وچوکید :d

فقط تنها مشکلش اینه که اصلا اچیومنت آنلاین نداره من انگیزم کم شد :(

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
خوب دوستان من رفتم تو سرورای بازی کلی هم لذت بردم واقعا عالیه. تازه چون امروز استارت زدم به عنوان Day Zero بازیو شناخت و بهم Double XP هم داد xD خواستید ادد کنید:
UnlovelyWriter
بچه ها وچوکید :d

فقط تنها مشکلش اینه که اصلا اچیومنت آنلاین نداره من انگیزم کم شد :(
نسخه هاي ليك شده day zero هستند واسه همين به عنوان day zero شناخت

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
بازی قشنگی شده زودتر از ghosts هم تموم میشه بخش داستانی،مولتی بازی هم صد برابر از گوست مسخره بهتره شده:d

w1lcmrazz0y71th2o358.jpg

qwayhs66om769w6jpay3.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر