Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان منم خریدم .... الان داره نصب میشه
انیمیشن ها و گرافیک واقعا برای ایکس باکس عالیه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
مگه نميگيد داره نصب ميشه بس هنوز تست نكرديد پس از كجا ميگيد انيميشن و گرافيك عاليه

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
مگه نميگيد داره نصب ميشه بس هنوز تست نكرديد پس از كجا ميگيد انيميشن و گرافيك عاليه

نه نصب گفتم داره میشه بعد حواسم نبود بنویسم ویرایش ..... الان مرحله ی یک رو تموم کردم .. بازیش گرافیکش خوبه ولی نه اونقدر که نخوای بخاطرش pc رو ول کنی..... یک چیز جالبی که بود اینکه بازی jump ش نامحدود بود تو مرحله ... در کل اگه نمیخواین برای دستگاه دیگه بخرین توصیه میشه

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
دوستان یه مرحله از بازی رو رفتم در کل نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر بود. گرافیکش روی ٣۶٠ با این سخت افزار خیلی خیلی خوب از آب دراومده. گیم پلی هم که همچنان اون لذت بزن بکش برو جلو رو بهتون القا میکنه:-D
کسانی هم مه فک میکنن بازی با جهش به آینده مسخره شده سخت در اشتباهن چون هیجان بازی به قدی بالاست و استفاده از ابزار پیشرفته خوب کار شده که باخاش حال میکنید و لذت میبرید.
در کل بازی خیلی خوبی هستش و به همه حداقل یه بار تموم کردن بخش تکنفره رو پیشنهاد میکنم حالا بخش چند نفره بماند.
فقط کسی میدونه بازی کی عرضه رسمی میشه که بریم لایو بزنیم؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
بازی بخش مولتی پلیر افلاین اسپلیت اسکرین هم داره؟ و اگه داره قابلیت اضافه کردن بات هم داره؟

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
من که فقط فروشنده بازیم واصلا همچی بازیایی شاخی را رو کنسول بازی نمیکنم ونخواهم کرد فقط منتظرم نسخه پی سی هستم تازه برای نسل جدیدم که گفتن [h=1]بازی Call of Duty: Advanced Warfare بروی کنسول PS4 با تنظیمات Medium اجرا خواهد شد:))[/h]

0zero0

کاربر سایت
Jan 16, 2013
6
نام
HAMID
همین الان روی HARDENED تمومش کردم
دیسک 2 نصب اجباری داره 3.9 گیگ فضا میخواد که من روی هارد اکسترنال نصب کردم
قابلیت اسپلیت اسکرین داره
مراحلش تنوع خیلی خوبی داره و اصلا احساس تکراری بودن مراحل بهتون دست نمیده.

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوستان و xbox virus بردیا ..... اقا من هرکی رو نگاه میکنم مولتی بازیرو انجام نمیده من برنر مکس دارم نه حرف بردیا هم اشتباه دربیاد بدبخت شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر