Call of Duty 2016 رسما تایید شد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,590
نام
Alireza
همانطور که حدس میزدید امسال نیز نسخه جدیدی از سری Call of Duty منتشر خواهد شد.

wizupz9h8yug7f2rvm8v.png

Activision بصورت رسمی اعلام کرد که این نسخه را Infinity Ward سازنده سری بازی های فوق محبوب Modern Warfare در دست ساخت دارد.
همینطور طبق رسم هر ساله این نسخه نیز در تعطیلات پایان سال 2016 منتشر خواهد شد.
اطلاعات بیشتر در آینده و احتمالا در کنفرانس E3 سونی منتشر خواهد شد.

New Call of Duty Confirmed for 2016, Coming From Infinity Ward - GameSpot

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
از اونجایی الان مد شده همه دارن میرن سمت عصر حجر و انسانای اولیه اینم خیلی خوب میشه بره تو اون دوران :d فقط اینکه سلاح ها چی باشن هنوز فکر نکردم :-/:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
یوبی سافت بعد از سال ها سر عقل اومد AC رو برای یک سال گذاشت کنار اما اکتیویژن هنوز داره کار خودشو ادامه میده :|
درسته BOIII مولتی خوبی داشت اما Call of Duty بتلفیلد نیست که بگی مولتی خوب داشت میشه کمپینشو نادیده گرفت، BOIII بخش داستانیش خیلی متوسط بود، Call of duty یعنی گوست، میسن، پرایس، مک تاویش، این آخریا من فقط یک "مقوا" یادمه :|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
از اونجایی الان مد شده همه دارن میرن سمت عصر حجر و انسانای اولیه اینم خیلی خوب میشه بره تو اون دوران :d فقط اینکه سلاح ها چی باشن هنوز فکر نکردم :-/:d

کال اف اونم انسان اولیه ؟:|:|:|:|
لاقل میگفتی قیامت یه چیزی :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,590
نام
Alireza
یوبی سافت بعد از سال ها سر عقل اومد AC رو برای یک سال گذاشت کنار اما اکتیویژن هنوز داره کار خودشو ادامه میده :|
درسته BOIII مولتی خوبی داشت اما Call of Duty بتلفیلد نیست که بگی مولتی خوب داشت میشه کمپینشو نادیده گرفت، BOIII بخش داستانیش خیلی متوسط بود، Call of duty یعنی گوست، میسن، پرایس، مک تاویش، این آخریا من فقط یک "مقوا" یادمه :|

در حالی که Syndicate خیلی بهتر از Unity هستش چون که فروش Syndicate از Unity کمتر شد Ubisoft اینکارو کرد.
حالا وقتی COD هر سال پرفروش ترین بازی سال میشه چرا باید Activision اینکارو بکنه؟
از طرف دیگه بیشتر طرفدارای بازی راضی هستن و بازی رو Support میکنن.
حالا چون چند نفر Captain Price میخوان دلیل نمیشه که بیان کل برنامه هاشونو بهم بریزن.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
در حالی که Syndicate خیلی بهتر از Unity هستش چون که فروش Syndicate از Unity کمتر شد Ubisoft اینکارو کرد.
حالا وقتی COD هر سال پرفروش ترین بازی سال میشه چرا باید Activision اینکارو بکنه؟
حالا چون چند نفر Captain Price میخوان دلیل نمیشه که بیان کل برنامه هاشونو بهم بریزن.
کجای Syndicate بهتر بود؟ :| اگه اون باگای موقع عرضه نبود 100% یونیتی نمره هاش بالاتر از Syndicate بود الان. سیندیکت نه داستان داشت نه گرافیک داشت نه از نظر گیم پلی پیشرفتی داشت حتی چند لول آسونترم شده بود. باس فایت آخرم که دیگه راحت جایزه ی مضحکترین باس فایت تاریخو میگیره :| تو اینکه سیندیکت بدترین AC عرضه شده تا امروزه نباید شک کرد حتی گرافیکشم پایینتر از یونیتی بود :d

این اکتی که کلا خاطرات ما رو با MW2 زو نابود کرد دیگه حالا هی بازی بپر بپر بدن بیرون ملتم بخرن, چه فایده وقتی از بهترین شوتر شده یا بازی معمولی که توش باید رندوم بپری و تیر بزنی :d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
کال اف اونم انسان اولیه ؟:|:|:|:|
لاقل میگفتی قیامت یه چیزی :D

شوخی کردم بابا :|:biggrin1: یه زمان یادمه همه زدم تو کار آینده و اینا اینام رفتن سمت آینده، میگم حالا که خیلیا رفتن سمت انسانای اولیه اینم همون کارو بکنه:d

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
هوراااااااااا...باورم نمیشه یعنی بلاخره تایید شد؟6 ماه منتظرش بودم میدونید یعنی چی؟:-o یکی این بازی یکی HL3 فکر نمیکردم که یروزی تایید بشن.این که حل شد میمونه HL3.:d

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199

جان؟؟ بهتر بود ؟! :| داستان یونیتی خیلی قوی تر بود ! این یه دانگرید اساسی گرافیک تو کنسولا بود . رسما خیلی ضعیف تر از عنوان قبلی بود نمیدونم چه طور شما قوی تر در نظرش گرفتین :)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
ربطی به این تاپیک نداره اما در هیچ صورتی سیندیکیت بهتر از یونیتی نبود بنظرم.

والا چه طرفدارایی؟ من خودم مگه طرفدار نیستم؟ من سری MW رو صاف کردم چه سینگل چه مولتی قورتشون دادم از بس بازی کردم اما اصلا از نسخه های اخر راضی نیستم گرچه نمیگم بده سینگلش اما جالبم نیست، اینا هم چند نفر نیستن الان هنوز که هنوزه طرفدارای قدیمی منتظرن یک نسخه جدید تایید بشه که داستانش توی دوران جنگ جهانی باشه که حداقل حس یک ندای وظیفه رو بده نه یک شخصیت مقوا که داره روبات میکشه، با اینکه BOIII مولتیش خوب عمل کرد اما هنوزم نمیشه جز بهترین نسخه ها حسابش کرد چون CoD همیشه یک سینگل با داستان قوی کنار مولتی خوب نیاز داره و اگه یک بازی انلاین جنگی با روبات بخوای بدون سینگل که میری تایتانفال بازی میکنی :D
مشکل اینجاس CoD هیچوقت مثل قدیم ظاهر نمیشه، همیشه یک سری طرفدار همیشگی داره ( که خیلیاشونم سن پایین هستن ) اونا میخرن اینا هم کپی پیست میکنن اونا هم میخرن.

حالا بحث تغییر کلی نبود، کی میگه تغییر کلی بدن؟ اینکه بازی توی چندین سال آینده اتفاق بیوفته به این معنیه که باید شخصیتا مقوا باشن و داستان و مراحل داغون و خسته کننده باشه؟ اینکه همه میگن برگرده به قدیم چون فک میکنن ممکنه توی طراحی مراحل و داستان و شخصیتا یک فرجی بشه دوباره سینگلش جذابیت قدیمو پیدا کنه که با این روند اه برم گرده بازم فرقی نمیکنه بنظرم.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
همون BLACK FLAG به اعتقاد خیلیا غیر ACترین AC بود :|:d

بعضی وقت ها اگه به جاده خاکی خوبی بزنی بازم بهتر از جاده اصلی هستش که وسط خیابان چاه هستش .:d

کلا AC خیلی وقته زیرسوال رفته بازی کشش قبل دیگه نداره برای همین جاده خاکی مثل Black Flag براش مثل این میمونه داری یه بازی عالی تجربه میکنی که فقط اسمش AC هستش بازم بهتر از اینکه AC های AC بازی کنی که کلا تکراری و خسته کننده و کشش کافی نداشته باشن .;)

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
تو یه تاپیک دیدم یکی گفت مثلاً کال جدید تو عصر حجر باشه ! یه لحظه فک کردم چقدر میتونه حتی همون از سیرکی مثل BO3 بهتر باشه
فرضاً جای Grenade تیکه سنگ میندازن رو هم . طرف با سیخ دنبال رئیس قبیله میره انتقام گیری آخرشم طرف کباب میکنه تازه جای جت پکم میتونی رو درختا بدویی
جای Exo-suit یه تیکه برگ خوشگل بزرگ نیم تنه گیرت میاد حالشو میبری. به عنوان Bonus اصلی هم میتونی بزرگ خاندان Price ببینی که ریشش تا دمه پاش ادامه داره با نام کامل Cpt.Hairy .A*s. Price
تو مولتی هم میتونی مود (Capture the برگ کمر پیچ) رو بری دیگران میفتن دنبالت که برگ رو از تنت در بیارن که خب قاعدتاً اوونایی که دنبالتن برگ ندارن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,590
نام
Alireza
ربطی به این تاپیک نداره اما در هیچ صورتی سیندیکیت بهتر از یونیتی نبود بنظرم.

والا چه طرفدارایی؟ من خودم مگه طرفدار نیستم؟ من سری MW رو صاف کردم چه سینگل چه مولتی قورتشون دادم از بس بازی کردم اما اصلا از نسخه های اخر راضی نیستم گرچه نمیگم بده سینگلش اما جالبم نیست، اینا هم چند نفر نیستن الان هنوز که هنوزه طرفدارای قدیمی منتظرن یک نسخه جدید تایید بشه که داستانش توی دوران جنگ جهانی باشه که حداقل حس یک ندای وظیفه رو بده نه یک شخصیت مقوا که داره روبات میکشه، با اینکه BOIII مولتیش خوب عمل کرد اما هنوزم نمیشه جز بهترین نسخه ها حسابش کرد چون CoD همیشه یک سینگل با داستان قوی کنار مولتی خوب نیاز داره و اگه یک بازی انلاین جنگی با روبات بخوای بدون سینگل که میری تایتانفال بازی میکنی :D
مشکل اینجاس CoD هیچوقت مثل قدیم ظاهر نمیشه، همیشه یک سری طرفدار همیشگی داره ( که خیلیاشونم سن پایین هستن ) اونا میخرن اینا هم کپی پیست میکنن اونا هم میخرن.

حالا بحث تغییر کلی نبود، کی میگه تغییر کلی بدن؟ اینکه بازی توی چندین سال آینده اتفاق بیوفته به این معنیه که باید شخصیتا مقوا باشن و داستان و مراحل داغون و خسته کننده باشه؟ اینکه همه میگن برگرده به قدیم چون فک میکنن ممکنه توی طراحی مراحل و داستان و شخصیتا یک فرجی بشه دوباره سینگلش جذابیت قدیمو پیدا کنه که با این روند اه برم گرده بازم فرقی نمیکنه بنظرم.

من نگقتم که COD نباید برگرده به دوران طلایی خودش اتفاقا من خودم تم جنگ جهانی نسخه های گذشته رو بیشتر دوست دارم و موافق این هستم. من میگم وقتی بازی داره اینطوری فروش میکنه و طرفدارهای جدید پیدا کرده و بعضا طرفدارهای قدیمی خودشونو با این قضیه وفق دادن , اونم ناشری مثل Activision نمیاد یه سال به سری استراحت بده.
اینم بگم که COD به اون درجه تکراری شدن AC نرسیده و تحول توی گیم پلی زیاد داشته که سری رو سرپا نگه داره. و اینکه COD توسط 3 تا Developer داره ساخته میشه که همین جلوی تکراری بودن رو میگیره
پس منتظر توقف انتشار سالانه COD نباش:d
---------------------------------------------
در مورد AC هم الان اگه میگفتم Unity بهتره یه سری اعتراض میکردن که نه Syndicate بهتره. خلاصه اینکه هر کسی نظری داره و من طبق نظر منتقدها و سایت ها و طرفدارا که بیشترشون با نظر من موافق هستن گفتم که Syndicate بهتره.
اینکه میگید اگه باگهای Unity نبودن نمراتش بیشتر میشد هم یکم عجیبه! خب مگه باگ ها و افت فریم ریت جرو بازی نیستن؟ مگه روی تجربه بازی اثر منفی نمیزارن؟ پس باید در نظر گرفته بشن
جدای از محتوای بازی ها همین که Ubisoft به حرف طرفدارا یکمی گوش کرد و تقریبا یه لانچ خوب رو بعد از فاجعه Unity با Syndicate تجربه کرد نکته مثبتیه که طرفدارا رو به اینده امیدوار تر میکنه
این رو هم در نظر بگیرید که الان بحث بد و بدتره و هر دوی نسخه ها از یه AC ایده آل فاصله زیادی دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر