C&C 3: Tiberium Wars xbox360 version

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
آشغاله / کنترلش بسیار سخت است .

من که از خريدش مثل سگ پشيمون هستم .

شما بلد نیستی بازی کنی الکی نظر نده بازی خیلی عالیه و کنترلش هم خیلی خوبه
برای یاد گیری نیم ساعت وقت میخواد

پ.ن:اگه کسی بازی استراتژی دوست داره این بهترینه واسه کنسول ولی اگه دوست دارین یه شمشیر بگیرین دستتون و فقط دکمه A رو بزنین برین جلو این بازی اصلا بدرد شما نمیخوره

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
منم اين بازي رو بازي كردم ...
زماني كه Pc باز بودم خودم رو واسه بازي هاي استراتژي مي كشتم . ولي اين بازي يكم فرق داره .
فرق ها :
خوب:
گرافيك بالا كه بازي رو خيلي باحال كرده.
آينده بودن زمان بازي.
بد:
شما در همه ي نبرد ها پيروزيد.
داشتن آچيومنت هاي سخت و دست نيافتني.
خسته شدن از بازي بعد از 4 ساعت تا 2 روز.
امتياز من به اين بازي:
7.5

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
یعنی چی : شما در همه ي نبرد ها پيروزيد . (؟!!)
مگه شما این بازی رو رو چه درجه سختی بازی میکنید ؟؟
بهتره بگین همون اچیومنت های سخت نه دست نیافتنی !!
فک نمیکنید تو امتیاز دهی به بازی خیلی کم لطفی کردید :-"
توجه داشته باشید که Gamespot که معتبرترین و سخت گیرترین سایت بازی در زمینه ی امتیاز دهی هست به این بازی امتیاز 8.7 رو داده ;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
یعنی چی : شما در همه ي نبرد ها پيروزيد . (؟!!)
مگه شما این بازی رو رو چه درجه سختی بازی میکنید ؟؟
بهتره بگین همون اچیومنت های سخت نه دست نیافتنی !!
فک نمیکنید تو امتیاز دهی به بازی خیلی کم لطفی کردید :-"
توجه داشته باشید که Gamespot که معتبرترین و سخت گیرترین سایت بازی در زمینه ی امتیاز دهی هست به این بازی امتیاز 8.7 رو داده ;)
1.نيدونم (شامسي تو منو يه چيزي زده بودم)
2.خدايي دست نيافتني اند. تونستي يه آچيومنت بگيري مارم خبر كن.
3.دادا ما خودمون بعد از 5 سال بازي بازي حرفه اي GameSpot و IGN رو با يه لقمه قورت مي ديم .
مگه همين Game Spot نبود كه به Techno Z داد 4 :laughing:
هنوزم قبولش داريد ؟!!؟!؟!؟:sick:

Aydin

کاربر سایت
Mar 23, 2007
17
نام
آیدین
Tenchu Z خیلی آشغال بود!

1.نيدونم (شامسي تو منو يه چيزي زده بودم)
2.خدايي دست نيافتني اند. تونستي يه آچيومنت بگيري مارم خبر كن.
3.دادا ما خودمون بعد از 5 سال بازي بازي حرفه اي GameSpot و IGN رو با يه لقمه قورت مي ديم .
مگه همين Game Spot نبود كه به Techno Z داد 4 :laughing:
هنوزم قبولش داريد ؟!!؟!؟!؟:sick:

Tenchu Z از GameSpot امتیاز 4.9 رو گرفت و حقش هم بود. یکی از آشغال ترین بازی هایی که تا حالا بازی کرده بودم. البته من که هیچ وقت پول بازی نمی دم اصلا مهم نیست ولی تقصیر GameSpot نبود. دشمن های خنگ و Gameplay آشغال این بازی رو بدتر از همیشه می کنن.

Aydin

کاربر سایت
Mar 23, 2007
17
نام
آیدین
C&C 3: Tiberium Wars خیلی بازی خوبیه برای اونایی که Strategy دوست دارن و همینطور برای اونایی که دوست ندارن. همه سایتها هم بهش امتیاز بالا دادن.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
مگه همين Game Spot نبود كه به Techno Z داد 4
همین گیم اسپات که شما مسخره میکنی و ادعا میکنی 5 سال هست داری بازی میکنی 11 سال هست که توی این زمینه سابقه داره (اون موقع شما کجا بودی). Tencho Z هم خیلی هم یه بار بری GameRankings عمده ی نمره ها روی 5 و 6 میچرخه. حتما تمام Review کننده ها هیچی بارشون نیست ... ! در ضمن بازی Tencho هیچ ربطی به C&C:TW نداره.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
همین گیم اسپات که شما مسخره میکنی و ادعا میکنی 5 سال هست داری بازی میکنی 11 سال هست که توی این زمینه سابقه داره (اون موقع شما کجا بودی). Tencho Z هم خیلی هم یه بار بری GameRankings عمده ی نمره ها روی 5 و 6 میچرخه. حتما تمام Review کننده ها هیچی بارشون نیست ... ! در ضمن بازی Tencho هیچ ربطی به C&C:TW نداره.
چرا تو اين فروم همه دست به دسته هم مي دن يكي رو ظايع كنند ؟!؟!؟!؟
باشه بابا ما بي جا كرديم نظر داديم ...

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
بازی در نوع خودش بینظیره;)و البته در بعضی مراحلش بسیار سخته و اشکه آدم رو در میاره .من تازه مرحله ی رم رو با خفت و به زور رد کردم وبه مرحله بعدی رسیدم و فکر میکنم این مرحله خیلی سخت باشه چون دشمنها دو گروه شده اند:((
کمک!!!:-"
.
.
.
آقا عجب مرحله سختیه :mad:نمیزارند تکون بخوری هنوز چند دقیقه از بازی نگذشته این Alienهای نامرد مثل مور و ملخ میریزند روی سر آدم:((
چکار باید کرد؟؟؟؟؟!!!!!

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
همین گیم اسپات که شما مسخره میکنی و ادعا میکنی 5 سال هست داری بازی میکنی 11 سال هست که توی این زمینه سابقه داره

تازه Gamespot رو که یه نفر نمیچرخونه !!
ده ها منتقد و کارشناس و Gamer به معنای کلمه Hardcore توش فعالیت دارن و بازیها رو Review میکنن;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقایون یکی هست بتونه یه توضیحی در رابطه با این بازی بده
آخه من از بازی strategy بدم میاد ولی تو گیم اسپات و bc نمره های خوبی بهش دادن شاید خوشم اومد

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بازی در نوع خودش بینظیره;)و البته در بعضی مراحلش بسیار سخته و اشکه آدم رو در میاره .من تازه مرحله ی رم رو با خفت و به زور رد کردم وبه مرحله بعدی رسیدم و فکر میکنم این مرحله خیلی سخت باشه چون دشمنها دو گروه شده اند:((
کمک!!!:-"
.
.
.
آقا عجب مرحله سختیه :mad:نمیزارند تکون بخوری هنوز چند دقیقه از بازی نگذشته این Alienهای نامرد مثل مور و ملخ میریزند روی سر آدم:((
چکار باید کرد؟؟؟؟؟!!!!!
حتما شما 10 تا آدم درست مي كني و گاوي ميري جلو !!
يه استراتژي كار ساز واسه اين بازي (حمله) :
با هواپيما تمام دور و بر خود را روشن (آزاد) كنيد و اگر پايگاهي از دشمن كنار شما بود آن را بمب باران كنيد ... بعد از بمب باران با افرادي از گروه زميني (آدم و ماشين) به آنها حمله ور شويد ... حتما شكست مي خورند اگر هم شكست نخوردند يك Super Weapon به طرفشان شليك كنيد كه در اين حالت حتما از بين مي روند ;)
يه استراتژي كار ساز واسه اين بازي (دفاع) :
از گروه زميني خود چند نفر (15 تا 20) را دور پايگاه خود و منابع كريستال (سبز) پخش كنيد و تعدادي (5تا8) ماشين هم در فضاي پايگاه خود مصتقر كنيد ... بعد از حمله ي دشمن به پايگاه شما با ماشين ها آنها را سرگرم كنيد و با آدم هايي كه در كنار پايگاه وجود دارند از پشت و كنار به آنها حمله ور شويد ;)
پيروزي از آن شماست...
موفق باشيد...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
شما بلد نیستی بازی کنی الکی نظر نده بازی خیلی عالیه و کنترلش هم خیلی خوبه
برای یاد گیری نیم ساعت وقت میخواد

پ.ن:اگه کسی بازی استراتژی دوست داره این بهترینه واسه کنسول ولی اگه دوست دارین یه شمشیر بگیرین دستتون و فقط دکمه A رو بزنین برین جلو این بازی اصلا بدرد شما نمیخوره

من سری کل بازی های C&C رو روی PC بازی کردم . از Red alert تا Generals . :mad:

این بازی را هم روی کامپیوتر و هم روی 360 بازی کردم . ولی این بازی در 360 با مقایسه با نسخه ی همین بازی در کامپیوتر از نظر کنترل خیلی ضعیفه .

و نمیشه سریع بازی کرد من در pc دو تا hard رو بردم ولی در 360 حتی نتونستم normal رو هم ببرم .

اگر میشد با ماس و کیبورد بازی کرد خیلی خوب میشد .:-"

آیا میشه ؟؟؟ :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر