Burnout Paradise | PS3

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
خیلی اتفاقی این بازی رو چند وقت پیش گرفتم واسه کلوپ
انصافا خیلی جواب داده
تصادفات خیلی کار شده گرافیکم با این که بازی مربوط به سال 2008 هست خیلی خوبه در کل من که لذت بردم مشتریامم همینطور
فقط یه سوال این استودیو Criterion Games که بازی رو ساخته و هم چنین بازیه بسیار زیبایNeed for Speed: Hot Pursuit
تو سبک RACE دیگه چیزی ساخته؟؟

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
خیلی اتفاقی این بازی رو چند وقت پیش گرفتم واسه کلوپ
انصافا خیلی جواب داده
تصادفات خیلی کار شده گرافیکم با این که بازی مربوط به سال 2008 هست خیلی خوبه در کل من که لذت بردم مشتریامم همینطور
فقط یه سوال این استودیو Criterion Games که بازی رو ساخته و هم چنین بازیه بسیار زیبایNeed for Speed: Hot Pursuit
تو سبک RACE دیگه چیزی ساخته؟؟
آخرین بازیش تو این سبک Need for Speed: Hot Pursuit بوده فعلا چیزه دیگه ای نساخته
ولی وجدانن هرچی RACE میسازه طلاس
کاملا تایید میشه بعد most wanted تقریبا کار NS تموم شده بود که با HP نجاتش داد
تا حالا ریسینگ بد نداشته همه فوق العاده بودن

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
MW جدید خداییش چه ربطی به mw داره؟:D بازی خوبی شده خیلی هم لذت بردم اما این اسم و نباید روش میزاشتن
داستان و که نمیدونیم داره اگه Tuning هم نداشته باشه که....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
آقا این MW جدیده رو با این بازی قاطی نکنید! :d البته درسته خیلی حس و حال برن آوت پارادایس رو داشت! ولی مهم ترین ویژگی بازی رو نداشت! این تخریب پذیری و له شدن ماشینا! همینا باعث شد که من اصلا ازش خوشم نیاد :d
البته برن آوت پارادایس عادی هم اگر بگیرید با آپدیت موتور بهش اضافه میشه! :d (موتورش جزو DLCهای رایگانه! ) البته شاید بقیه ی DLCها هم تو اینی که دوستان گفتن باشه و من خبر نداشته باشم :d (احتمالا هست :d ) البته اینی که دوستان گفتن بهتره! چون نسخه ی عادی،رسما آدم پیر میشه تا آپدیت بشه :d

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
همون نسخه قدیمی رو من گرفتم. 1.5 گیگ آپدیت داشت ! :D

موتورها هم اضافه شد ولی مدهای دیگه و جزیره جدید DLC هست و پولی ـه هنوز !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اره عاليه کاميار...خواستي بگيري ultimate box اش رو بگير که موتورم داره توش!

Ultimate Box اش مثل نسخه های Game of the year بازی هاست؟ مثلا DLC و کلا Map و اینا بیشتر داره؟

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:45 PM ارسال شده بود ----------

آقا این MW جدیده رو با این بازی قاطی نکنید! :d البته درسته خیلی حس و حال برن آوت پارادایس رو داشت! ولی مهم ترین ویژگی بازی رو نداشت! این تخریب پذیری و له شدن ماشینا! همینا باعث شد که من اصلا ازش خوشم نیاد :d
البته برن آوت پارادایس عادی هم اگر بگیرید با آپدیت موتور بهش اضافه میشه! :d (موتورش جزو DLCهای رایگانه! ) البته شاید بقیه ی DLCها هم تو اینی که دوستان گفتن باشه و من خبر نداشته باشم :d (احتمالا هست :d ) البته اینی که دوستان گفتن بهتره! چون نسخه ی عادی،رسما آدم پیر میشه تا آپدیت بشه :d

آخه امیر اون NFS عه نباید هم مثل این باشه:D
خیلی خوبه فقط من با اسمش مشکل دارم :)) Most wanted داستان داشت Tuning قوی و خوب داشت این نسخه هم واقعا خوبه گرافیک و گیم پلی خیلی خوبی داره ولی اگه اینارو نداشته باشه گند میزنه به Mw!:D
دقت کردین ماشین مثل تانک بود؟ به هرماشینی میخورد ماشینا میرفتن تو دیوار!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر