Bulletstorm / X360 Thread [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از دوستان هرکی مایله بازی را اورجینال بخره اونم از نوع Epic Edition یه امار بدن سریع کلوب را اتیش کنیم :D

هرچند میدونم دارم به دیوار میگم :D کی میخواد بازی 360 را اونم بدون هایپ اورجینال بخره ؟:D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
از دوستان هرکی مایله بازی را اورجینال بخره اونم از نوع Epic Edition یه امار بدن سریع کلوب را اتیش کنیم :D

هرچند میدونم دارم به دیوار میگم :D کی میخواد بازی 360 را اونم بدون هایپ اورجینال بخره ؟:D
یه بار اومدیم برا مثلا Alan Wake این کارو بکنیم که اصلا آسمون به زمین اومد ! :d
حالا چند میشه جور کرد توی ایران این نسخه رو با نسخه معمولی ؟!

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
من و چنـد تن از دوستان یه جورایــی Epic Edition رو پیش خرید کردیم :d، اونـــم فقط برای بتــا Gearz 3 و Dedicated Servers :x

بتاش که فکر کنم روی لایو هم بیاد البته وقتی که اپیک ادیشن به اندازه کافی فروخت !

دِ همین!
تا اون موقع که بخواد رو XBL قرار داده بشه کسایی که EE رو خریدن لیدربورد رو نابود میکنن!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,095
نام
نـــــــویـــــــــد
بتاش که فکر کنم روی لایو هم بیاد البته وقتی که اپیک ادیشن به اندازه کافی فروخت !

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
این عجب بازی هست من تا دیروز نمیدونستم اینقد خفنه!!! چند تا تریلرش رو دیدم اصلا ادم وقتی بازی میکنه کیییف میکنه!!
میانگین امتیازش باید بشتر از 88.88% باشه:d

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
بسه دیگه چقدر کاور گیری! بلاخره یه شوتر Run&Gun درست حسابی میاد بدستمون
فقط شخصیت اولش به کاریزمای بزرگانی مثل دوک و سام نمیرسه اما گیم پلی و گرافیکش عالیه

• Like
Reactions: Dreadlord

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان يه بار ديگه من اين سوال پرسيدم اما كسي جواب ندادش
با اين تعريفاي كه شما ميكنيد من ياد انريل تورنومنت ميندازه ايا اين بازي ميشه با انريل مقايسش كرد از لحاظ گيمپلي و محتوي بازي؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان يه بار ديگه من اين سوال پرسيدم اما كسي جواب ندادش
با اين تعريفاي كه شما ميكنيد من ياد انريل تورنومنت ميندازه ايا اين بازي ميشه با انريل مقايسش كرد از لحاظ گيمپلي و محتوي بازي؟
نمیدونم منظورت از محتوا چی هست.چون خیلی چیزا رو دربر میگیره.ولی به نظر من نه.BS یه جور گیم پلی فان داره!مقایسش با UT مثل توهین به مقدسات هست!:D
البته من خودم BS رو خیلی قبول دارم و به شدت منتظرش هستم.فقط به نظر من مثل UT مخصوصا قدیمیهاش نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر