Bulletstorm / X360 Thread [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
همونطور که میدونید برای xp هست و امکان خرید فشنگ و ...میده
دومی هم که والا نمیدونم
ممنون ولی شما سوال دومو در واقع جواب دادین... سوال اولم در مورد crotch protection بود که توی منو میشه فعالش کرد میخواستم بدونم به چه دردی میخوره...

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
خوب این از باگی که از بازی گرفتم.Act 4.Chapter 2 که 100 متر مونده به ایشی برسیم یکی از این گلهای آدم خوار گرفتم و باهاش حرف زدم:d و ولم کرد بعدش رو دیگه ببینید.ببخشید اگر کیفیت فیلم پایینه:
http://www.mediafire.com/?w5iwla0lzw8m71h

Last edited by a moderator:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بسیار بسیار بازی مزخرفی هست نمیخام ساز مخالف بزنم ولی کلا تکراری میشه به غیز از موقعی که با دوربین دار تیر میزنی :D
اپدیت:
بازی تموم شد فهمیدم چقدر بیشتر مزخرفه اینا مسخره کال اف کرده بودن دشمناش هوش ندارن دشمنای این که میان جلوی ادم جیغ میکشن بعد با 1 لگد نابود میشه یارو!!!
شعار ":Kill whit Skill رو هم جدی گرفته بودیم :D نمیدونسم به این کارا میشه بگی Skill!!!!

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی خیلی ردیفیه!خیلی فانه!!(باور کنید خشونتش کمتر بنظر میاد!)
راستی اونجایی که دایناسور رباتیه میوفته زمین میترکه از خنده ترکیدم:))
gray میگفت:آه دوست عزیزم نه!من حتی براش اسم انتخاب کرده بودم=))

oommiidd62

کاربر سایت
Aug 6, 2010
25
با سلام
من بازیBulletstorm را که خریدم روی xbox اجرا نشد دستگاه را دادم فروشنده و 5000 تومان گرفت یک فلش مموری زد و بازی اجرا شد خواستم بدونم که چکار کر د لطفا راهنمایی کنید

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
با سلام
من بازیBulletstorm را که خریدم روی xbox اجرا نشد دستگاه را دادم فروشنده و 5000 تومان گرفت یک فلش مموری زد و بازی اجرا شد خواستم بدونم که چکار کر د لطفا راهنمایی کنید
هیچی 5000ت پول مفت دادی اگه 5 دقیقه اینجا رو می خوندی خودت داشبرد رو آپدیت می کردی

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
قبل از نصب این بازی کنسول رو آپدیت کرده بودم و nfs جدید رو به راحتی بازی میکردم ولی با نصب bulletstorm پیغام داد که باید آپدیت بشه خوب من هم گفتم بشه. حالا دیگه nfs و assassin creed دیگه اجرا میشه ، پیغام میده "disk unreadable"
حالا چی کار کنم؟

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
سلام دوستان.
یه سوال:
واسه اجرای بازی حتما باید فریمور دستگاه LT+ باشه؟
خیر
قبل از نصب این بازی کنسول رو آپدیت کرده بودم و nfs جدید رو به راحتی بازی میکردم ولی با نصب bulletstorm پیغام داد که باید آپدیت بشه خوب من هم گفتم بشه. حالا دیگه nfs و assassin creed دیگه اجرا میشه ، پیغام میده "disk unreadable"
حالا چی کار کنم؟

شما باید +lt نصب کنید بعد اون بازی ها تون رو هم پچ کنید !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر