Bulletstorm | PC

4b3a98c388086_featured_without_text_bulletstorm.jpg

Electronic Arts
People Can Fly , Epic Games
Sci-Fi First-Person shooter
Release: Q1 2011

UNREAL بازان و و طرفداران PainKiller بشتابید که خالق GeoW ذوق زده تان خواهد کرد!!!

Cliff.B و دوستان تقدیم می کنند :

[

http://farm5.static.flickr.com/4013/4565356655_8ab98a1e3a_o.jpg

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
بله قربانت بشم.
در واقع این بازی به خاطر رنگ و لعاب درخشانی که داره خیلی به دل همه خوش اومده.
چون بازیهایی که با Unreal Engine 3 سخته میشن اصولا رنگ خاکستری دارن در صورتی که Bulletstorm طوفانی از رنگه.

شما تا الان بازی Enslaved رو دیدی؟

شما ظاهرا متوجه منطور بنده نشدین.
من گفتم بایهای UE3 اصولا خاکستری رنگ هستن در صورتیکه Bulletstorm این رسم خاکستری رنگ بودن با UE3 رو گذاشته کنار و از رنگ های گرم استفاده کرده. (Bulletsotrm از UE3 استفاده میکنه. OK?:d)
enslaved-odyssey-to-the-west-xbox-360-ps3-more-screenshots-3.jpg

Enslaved قبل از این بازی منتشر شده و رنگ های استفاده شده توش با Viva pinata قابل مقایس !:d
به جرات گرافیک هنریش جزو بهترین های این نسل هست.
پس...Bulletstorm اولی و تنها بازی ای نیست که با UE 3.0 این رنگبندی رو ارائه میده !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
enslaved-odyssey-to-the-west-xbox-360-ps3-more-screenshots-3.jpg

Enslaved قبل از این بازی منتشر شده و رنگ های استفاده شده توش با Viva pinata قابل مقایس !:d
به جرات گرافیک هنریش جزو بهترین های این نسل هست.
پس...Bulletstorm اولی و تنها بازی ای نیست که با UE 3.0 این رنگبندی رو ارائه میده !
oh my finger.:d
من نمی دونستم Enslaved رو با UE3 ساختن.:-/
در هر حال هر چی هست این Bulletstorm خفن تره.:d

• Like
Reactions: koorosh sh

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
oh my finger.:d
من نمی دونستم Enslaved رو با UE3 ساختن.:-/
در هر حال هر چی هست این Bulletstorm خفن تره.:d
البته قبل از همه این ها BioShock تونست یه رنگ بندی جدیدی از UE 3 رو به نمایش بزاره.در کل UE 3 تو این نسل با این که ضعف هایی داشت اما با تغییراتی که سازنده ها روش اعمال می کردند تو بعضی بازی ها بسیار زیبا عمل می کرد.

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من نمیدونم چرا از موقعی که دموی bulletstorm رو بازی کردم ازش نا امید شدم.چیز خاصی احساس میکنم توش نمیبینم.البته نظر شخصیم بود

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من نمیدونم چرا از موقعی که دموی bulletstorm رو بازی کردم ازش نا امید شدم.چیز خاصی احساس میکنم توش نمیبینم.البته نظر شخصیم بود

از چيش نا اميد شدي؟
ايده ي نو برا نسل قبل بود، ديگه چيزي به اسم ايده9 وجود نداره. همش مصرف شده !
بايد منتظر ادمهاي جديد تو اين صنعت بود كه ايده ي جديد بيارن ;)

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
خيلي جالبه(http://www.bazicenter.com/pc/fps/Bulletstorm/news/2183)
توي تمسخر Call يه نكته اي كه خيلي مسخره شده اينه "its so real"
بعدش تبليغ يك بازي رو نشون ميده كه سرشار از تخيله به نام Bulletstorm
ضمن اين كه اگر مقايسه اي باشه بايد بين Call of duty و مدال افتخار (كه EA نابودش كرد) باشه، و نه با Bulletstorm

سوء براشت نشه من خودم اگر Bulletstorm بياد مطمئنا ميخرم و بازي ميكنم.اما Bulletstorm بايد با serous sam مقايسه بشه.واقعا در اون حده

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
خيلي جالبه(http://www.bazicenter.com/pc/fps/Bulletstorm/news/2183)
توي تمسخر Call يه نكته اي كه خيلي مسخره شده اينه "its so real"
بعدش تبليغ يك بازي رو نشون ميده كه سرشار از تخيله به نام Bulletstorm
ضمن اين كه اگر مقايسه اي باشه بايد بين Call of duty و مدال افتخار (كه EA نابودش كرد) باشه، و نه با Bulletstorm

سوء براشت نشه من خودم اگر Bulletstorm بياد مطمئنا ميخرم و بازي ميكنم.اما Bulletstorm بايد با serous sam مقايسه بشه.واقعا در اون حده

وجه تشابهشون fps بودنه فقط.منظورشون اين بوده كه call زيادي واقعيه حالا ما مي خوايم يه بازي تخيلي نشونتون بديم اگه قرار بود با يه بازيه سوپر تخيلي ديگه مقايسه بشه كه ديگه شعاري واسه جذب كردن نداشتن.b-)

يه چيزي كه خيلي برام جالبه مثل بازي Geow جزئيات بخصوص تو لباسا بيداد مي كنه يعني من كه كم آوردم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر