Bulletstorm بدترین بازی دنیاست!!!

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
bullet%20storm%20screenshot.jpg

با سلام...
وقتی بازی مثل Bulletstorm مملو از خشونت و توهین و ناسزاست و کلمات زننده و خشنی که در اون به کار میرود اینجاست که ممکن است اتفاقی بیفتد که بسیار نادر است و ان هم اعطای لقب
"worst videogame in the world"(!) به خاطر همین محتوای بازی از طرف Fox News که این لقب رو در طی گزارشی پیشنهاد داد. همچنین Bulletstorm درجه سنی Mature را از ESRB دریافت کرده.
جدای از این عنوان چشم نواز بر اساس این این گزارش این عنوان از طرف چند تن از کارشناسان به شدت محکوم شده.
جناب Carol Liberman روانشناس و نویسنده با لرنی بسار تند در مورد این عناوین بیان کردند:"افزایش صحنه های جنسی و تجاوز میتواند باعث تیدیل شدن این سکانس ها به یکی از خصیصه های اصلی بازی ها تبدیل شود."
همچنین جناب Jerry Weichman روانشناس در این باره میگوید:"اگر نوجوانان یا جوانان بازی Bulletstorm را تجربه کنند این تجربه بسیار بر روی ان ها مخرب خواهد بود و اثرات بسیار فجیعی خواهد داشت."
Cliff Bleszinski در این باره میگوید که اینها حملات به صنعت هستند و این امر بسیار خطرناک و ترسناک است و این اعمال رو از طرف افراد(محکوم کردن بازی) افتخار آمیز خواند.
ایشان اضافه کردند:"وقتی ما در مورد پروسه ای حرف میزنیم مانند Bulletstorm که اعمالی مانند پاره کردن و له کردن سر و شبیه این کارها در ان وجود دارد مطمئنا این اعمال جهت fun در بازی گنجانده شده"
اکنون دادگاه عالی(Supreme) در حال بررسی این نوع بازی هاست تا برای ان قانونی تعیین شود.
همچنین در خبر هایی بسیار زننده امده است که Bulletstorm دارای صحنه های جنسی بسیار برجسته است.

منبع

آخرین ویرایش:

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
یعنی منم دیوونه ام؟:|:D
الکی به یه قشر توهین نکنید دیگه:D
درسته روانشناسای دارای مشکلات روانی هم هستن(همونطور که دکترای معتاد وجود دارن)ولی این دلیل نمی شه که این صفت رو به کلشون نسبت بدیم.
منظورم شما نبودین:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ای بابا حالا هی باید تلوزیون رو روشن خاموش کنم چون بد جایی نمیشه از اون چیزا دید
فکر کنم با این شدتی که اینا اومدن بازی را محکوم کردن
همچنین در خبر هایی بسیار زننده امده است که Bulletstorm دارای صحنه های جنسی بسیار برجسته است
. احتمالا تو همش باید تلویزیونت را خاموش نگه داری و هر از چند گاهی یه دو دقیقه روشنش کنی :d
کلا الان این مد شده، هر کسی بخواد مطرح کنه خودش را، مخالفت میکنه
مثلا همه میگن BS خداست، یکی درمیاد میگه نه دروغه
همه میگن واییییییییییییییییییییی چه خفن :d

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
طی خبری که هم اکنون به دستم رسیدسازمان بنیاد ملی بازیهای رایانه ای بدلیل بی جنبگی گیمرهای ایرانی !! بازیه BULLETSTORM را ممنوع اعلام فرمودند :d

http://www.google.com/url?sa=t&sour...sg=AFQjCNGyLjvnbQmaGp83l0-N4gh8ZCKNmA&cad=rja

ولی جدا باید یه جوری جلوی خشونت بی جد و در بعضی موارد بی دلیل تو بازی ها رو بگیرن )x

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
767
حالا که اینطوری شد بخاطر صحنه های خشونت امیز و بقیه صحنه ها این بازی بهترین بازی جهان هستش و حتی بازیهای که در نسل بعدی هم منتشر میشن به پای این بازی نمیرسن اصلا به این منتقدا چه ربطی داره من دوست دارم از این بازیا بازی کنم بعدم هر چی از بازی یاد گرفتم برم روی بقیه انجام بدم هر بار میان به یه چیزی گیر میدن ای بابا خسته شدیم از دست این منتقدا

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
اول ممنون بابت خبر حسین جان
شدیدا منتظر این تجربه بی نظیر هستم .به نظر خود من این بازی هست که می تونه کاملا متفاوت با گیم های دیگه از لحاظ گیم پلی باشه
در کل به نظر بازی میادکه شاید تا سال ها در خاطرها بیاد ماند

• Like
Reactions: محمد رضا mr

D-GENERATION-X

کاربر سایت
Dec 15, 2008
99
با با این روان شناسا هم به کلی مخشون تاب دارند ها :))=)) این همه دمو اومد ازش چیزی نگفتن حالا که 1 هفته ی دیگه به انتشارش مونده میگن روان رو خراب میکنه
من شک ندارم این خبر از طرف اکتیویژن است ( شوخی ) :p
ولی خدایی بدتر از این هم بوده
حالا با صحنه های جنسیش میشه یه کاری کرد :">;;) :d

به خدا بازی به این قشنگی که دموهاشو دیدم منو جذب خودش نکرد ;)
بنده عاشقه این بازی هستم و روانشناسی میخونم و این گفته رو کاملا تایید میکنم
همچنین بقیه بازیها به این شکل هم از این قاعده مستثنا نیست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
واقعا جالبه !!
اين سخنان روانشناسانه تنها جايي كه اثر عكس ميده ايرانه !!
ميگن فلان بچه ها ميگن اخ جون بيشتر منتظر بازي هستيم :d

در مورد خشونت و بي تربيتي من خودم خيلي خوشم مياد توي بازي ها :d
مخصوصا بي تربيتي
از خنده ميميرم وقتي اينا فحش ميدن !!
اون تريلر كريسمش بولت استورم بود كه يارو رو يه لحظه تركوند بعد داد از Aaa Shut Up !!! =))

اما بازي چطوريه كه صحنه هاي جنسي برجسته باشه؟ :-/
در ضمن اينا خواستن يه چيزي بدن بدترين بازي در اين زمينه ها جي تي ايه كه هيچ كس نتونسته هيچ جوره جلوشو بگيره ;)

• Like
Reactions: u.s.a

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فکر نکنم Bulletstorm صحنه های زننده داشته باشه. چون بازی کاملا فانتزی هست.
بیشتر حرفهاشون شبیه یه شوخیه زشت میمونه تا نظر.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا منتقد سیخی چنده بازی رو بدن بازی کنیم حال کنیم .

اگه این جوری باشخ به اندازه کافی منتقد و.... نظر های خنده دار میشنویم دیگه بازی رو ولش کنن حال نداریم .

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
همچنین در خبر هایی بسیار زننده امده است که Bulletstorm دارای صحنه های جنسی بسیار برجسته است.
این یه تیکه ش امکان داره واقعیت داشته باشه؟:(یا شایعه است؟
آخه من مانیتور lcd ندارم باید جلوی خانواده بازی کنم:d

• Like
Reactions: u.s.a

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,144
نام
محمد امین
در هر صورت گیمرهای ایرانی از این خبر بسیار خوشحال میشن و بازی محبوبیت بالای پیدا خواهد کرد

HR دو تا صحنه داشت نصف سایت عاشق سینه چاکش شدن دیگه این بازی با این اوصاف بماند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر