Broken Sword جدید:فصل اول 2013

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بالاخره بعد از مدتها انتظار دقایقی پیش Revoloution Software عنوان جدیدی از سری محبوب Broken Sword رو معرفی کرد.گفته شده این بازی برای فصل اول سال 2013 و برای PC,MAC,Apple IPhone/IPad,Android,Linux تایید شده و امکان اینکه بازی برای کنسولها هم عرضه بشه هست.
این عنوان بر خلاف دو سری قبل (مثل سری های قدیمی BS) به صورت 2بعدی خواهد بود و Broken Sword:The Serpent's Curse نام داره.

9fsfeg31rm4s6etablav.jpg

پیشنهاد میکنم این ویدیو رو هم ببینین (البته فکر میکنم ف-ی-لت-ر ش-ک-ن میخواد):

[video]http://kck.st/O9pBC3[/video]

منبع:
Broken Sword - the Serpent's Curse Adventure by Revolution Software — Kickstarter

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
ما که خیری از نسخه های پیشینش ندیدیم ... بیشتر باگ بودن تا بازی ... مخصوصا اون آخری که اوایل بازی تو جنگل بود و یه هواپیما داشت میوفتاد ته دره ... تا وقتی Walking Dead با این همه نوآوری و گیرایی هست بقیه ادونچرها باید برن قاطی باقالی.. تنها نقطه امیدم سایبریا 3 هستش که اونم معلوم نیست چرا نمیاد!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یه شماره اش بود که تو اسمش دراگون و از این جور چیزها داشت و آخرش هم سر و کله یه اژدها پیدا می شد. ...
من فقط با اون حال کردم. داستانش جالب بود.
تو بازی های ادونچر داستان بازی تقریبا اساسی ترین نقش را داره و خدا کنه داستان این بازی هم قابل قبول باشه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یه شماره اش بود که تو اسمش دراگون و از این جور چیزها داشت و آخرش هم سر و کله یه اژدها پیدا می شد. ...
من فقط با اون حال کردم. داستانش جالب بود.
تو بازی های ادونچر داستان بازی تقریبا اساسی ترین نقش را داره و خدا کنه داستان این بازی هم قابل قبول باشه.

Broken Sword: The Sleeping Dragons
بهترین شماره بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,766
نام
امین
واقعا از شنیدن این خبر خوشحال شدم ........من تمامی شماره هاش رو بازی کردم و همشون عالی بودن مطمئنم این مشاره هم یکی از بهترین ها خواهد بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر