Borderlands 2 | PS3

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
نقد گیم اسپاتو دیدم بطرز فوق العاده وحشتناکی هایپ شدم ! :d=p~ اینطور که از ویدئو فهمیدم بازی خیلی خیلی روان شده و طراحی ها خیلی بهتر ! :x خیلی پیشرفت کرده !
یکم صبر میکنیم قیمتا بیادپایین , فقط خدا کنه بخش Co-Op ـش یه مچ میکینگ درست و حسابی گذاشته باشن :(

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این نسخه مشکلات فنی شماره قبلو نداره؟ می دونین که چی منظورمه؟ مثلا این که وارد یه شهر دیگه می شدی 7 8 ثانیه شهر جدید طول می کشید تکسچراش لود شه.یا افت فریم ناجور تو صحنه های شلوغ و پر انفجار.

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
:d:d:d

در ضمن آنلاین خوب واقعاً تجربه استثنائی ای میتونه باشه.به جرئت میگم Crysis 2 بدون آنلاینش 20 تومن هم نمی ارزید،نمی ارزد و نخواهید ارزید(حتی دلار بشه 5000 تومن!) چون به جز گرافیک بالا،single player اش هیچ نکته مثبتی نداشت؛نه داستان درست و حسابی،نه شخصیت پردازی مناسب،نه اکشن نفسگیر،نه boss های خفن،هیچی
من صحنه ترکیدن اون هلیکوپتر و پرت شدنش تو ساختمونو هیچ وقت یادم نمیره :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بازی روی استور اومده 59.99 $ حجم بازی 5.8 GB ! بدجوری چشممو گرفت :d یعنی اصلاً احساس نمیکردم انقدر نسبت به نسخه قبل پیشرفت کنه :d

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
بازی روی استور اومده 59.99 $ حجم بازی 5.8 GB ! بدجوری چشممو گرفت :d یعنی اصلاً احساس نمیکردم انقدر نسبت به نسخه قبل پیشرفت کنه :d
من Borderlands رو تازه از +PS گرفتم و با در نظر گرفتن اینکه بازی 3 سال قبل منتشر شده و باید با استانداردهای بازی ها در اون سال مقایسه بشه باید بگم عالی هست و مشکلاتش بیشتر تکنیکی هست تا نقایص گیم پلی بازی.برای همین فکر می کنم اگه Borderlands 2 حتی 10 درصد هم از شماره اول بهتر می بود باز هم ارزش خریدن رو داشت که با توجه به نقدهای منتقدین و گیمرها پیشرفت بازی بیشتر از این میزان بوده.نتیجه اینکه فکر می کنم Borderlands 2 یک must buy باشه.
اینکه سونی با همکاری Borderlands،Gearbox رو یک ماه قبل از انتشار Borderlands 2،مجانی برای +PS منتشر کرد بسیار جای تقدیر داره.چون به شخصه شاید اگه Borderlands رو بازی نمی کردم نمی فهمیدم که چقدر گرفتن Borderlands 2 برام حیاتیه!

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
این نسخه مشکلات فنی شماره قبلو نداره؟ می دونین که چی منظورمه؟ مثلا این که وارد یه شهر دیگه می شدی 7 8 ثانیه شهر جدید طول می کشید تکسچراش لود شه.یا افت فریم ناجور تو صحنه های شلوغ و پر انفجار.
افت فریم و گاهی اوقات و ناچیز هست !! و لود محیط های جدید هم همون مانند سابق طول میکشه ولی قابل چشم پوشی!!

جالبه این بازی برای 360 عرضه شده(کپی) و تاپیکش خوابیده این چند روزه اخیر ....ولی ps3 تاپیکش بالاست :d

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

والا با این وضع که باید بازی رو اورجینال گرفت انتخاب این بازی برای خرید سخته !! چون این سه ماه اینده بسیاری بازیهای بسیار بزرگی میان حتی امازون تاریخ انتشار the last of us زده 23 دسامبر که میشه دی !!!(اگر اشتب نکن)

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
دوستان من مثله سگ توش موندم رزیدنتو بگیرم یا borderland 2 پول یکی رو هم دارم
مولتی داره رزیدنت یا نه ؟
مولتی BORDERLAND 2 خوبه یا نه؟
ممنون
[h=1][/h]

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دوستان من مثله سگ توش موندم رزیدنتو بگیرم یا borderland 2 پول یکی رو هم دارم
مولتی داره رزیدنت یا نه ؟
مولتی BORDERLAND 2 خوبه یا نه؟
ممنون
رزیدنت اویل 6 رو بگیر:D:D!
اگر فقط یکیشون رو میتونی بازی کنی خب رزیدنت 6 بگیر، اما اگر پلتفرم کپی خور دیگه ای مثلا PC یا 360 هم داری بوردرلندز 2 رو واسه PS3 بگیر بخاطر مولتی خداش، اویل رو هم واسه 360 بگیر.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
ممنون
نه از ماله دنیا یه PS3 دارم
می دونین چند روز دیگه میاد رزیدنت؟
رزیدنتو بگیرم فقط بخاطر لیون می گیرم چون دمو رو بازی کردم قسمت کریس فاجعه بود
دوباره ممنون

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ممنون
نه از ماله دنیا یه PS3 دارم
می دونین چند روز دیگه میاد رزیدنت؟
رزیدنتو بگیرم فقط بخاطر لیون می گیرم چون دمو رو بازی کردم قسمت کریس فاجعه بود
دوباره ممنون
7 مهر فک کنم ریلیز رسمیش باشه...
اویل 6 رو بگیر شاید منم جور شد گرفتم با هم می زنیم کو-آپ خوفی داره:D!

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
من خیلی تو کف این بازی هستم از اونجایی که از قسمت اول اش هم خیلی خوشم اومد. ولی یجورایی بین این و Dishonored دو دل موندم. قیمتش هم آخه خیلی بالا هستش. 155 تومن آخه خیلی دیگه زور داره! :(

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
من خیلی تو کف این بازی هستم از اونجایی که از قسمت اول اش هم خیلی خوشم اومد. ولی یجورایی بین این و Dishonored دو دل موندم. قیمتش هم آخه خیلی بالا هستش. 155 تومن آخه خیلی دیگه زور داره! :(

dishonored ورژن قرون وسطایی deus ex:human revolution هست!:d
اگر از اون خوشتون اومده،پس در خریدش شک نکنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر