PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من بعد از تموم کردن بلاد رفتم سراغ دارک سولز 3 .نمیدونم چرا خورد تو ذوقم
به نظر رو بلاد بهتر کار شده .اینطور نیست؟
صد درصد بلود از دارکسولز 3 بالاتره . این دارکسولز3 حتی نسبت به 2 سریه قبلیش هم پایینتره منم وقتی گرفتمش 3ساعت بیشتر نتونستم بازی کنم اولش فکر میکردم مثل بلود خیلی روش کار شده ولی اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
برای من bloodborne و Dark souls 3 تقریبا یه اندازه خوب بودن :D
حالا یکم بلادبورن رو بیشتر دوست دارم که بخاطر لوکیشن ها، اون اتمسفر خفن :D و داستان پشت دنیاش هست ولی درکل به نظرم هر 2 تا بازی عالی و برابرن :|
خیلی خلاصه :D رنکینگ سری soulsborne از نظر من:
DS1 > Bloodborne ≥ DS3 > DS2
Demouns souls هم بازی نکردم :| ریمیک باید بشه :|

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,505
نام
علی
حالا یکم بلادبورن رو بیشتر دوست دارم که بخاطر لوکیشن ها، اون اتمسفر خفن :D و داستان پشت دنیاش هست ولی درکل به نظرم هر 2 تا بازی عالی و برابرن :|
برا ریمیکش فک کنم سونی نشسته فیدبکایه دارکه یکو ببینه بعد اکی کنه!:D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
دقیقا اتمسفر و کلا طراخی مراحل و استایل گرافیکی بلاد بهتره .
من یکم با مبارزاتش هم مشکل دارم . یه جوریه :D(البته این به خاطر عادت کردن به گیم پلی بلاد باشه .منم تا اخر فقط با saw cleaver بودم)
ولی خوب دارک سولز هم لذت بخش هست .

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
668
نام
امیرحسین
من ویدیوهایی که از بازی دیدم خیلی خوشم اومده، ولی همیشه از ترس درجه سختیش نرفتم طرفش:D آر پی جی باز نیستم اصلا، فکر نمیکنم برا شروع بازی خوبی باشه:D نظرتون چیه، برم سراغش؟:D

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
من ویدیوهایی که از بازی دیدم خیلی خوشم اومده، ولی همیشه از ترس درجه سختیش نرفتم طرفش:D آر پی جی باز نیستم اصلا، فکر نمیکنم برا شروع بازی خوبی باشه:D نظرتون چیه، برم سراغش؟:D

سختیش همون اولشه !
کم کم که با سبک بازی و سلاح ها و آیتم ها آشنا بشی خیلی راحت میشه
ضمن اینکه میشه انلاین کمک گرفت یا حتی فارم کرد تا لول آپ کنی و فوق العاده راحت شه
حتما امتحانش کن ;)
(من ویدئو هاش رو دیدم و خوشم نیومد ولی بعدا عاشقش شدم تو که خوشتم اومده :D )

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بلادبورن 2 ساخته میشه ؟؟؟؟

قطعا ساخته میشه ولی به احتمال زیاد میره برای نسل بعدی . در خوش بینانه ترین حالت ممکنه در اواخر این نسل و شروع نسل جدید بیاد که هم روی ps4 و هم ps5 فروش داشته باشه .مطمئنا سونی هرگز بی خیال این آی پی ناب نمیشه ولی بخاطر تجمع بالای بهترین انحصاری های سونی در طی این دو سال باقی مونده این نسل ( گاد - تلو دو - دیزگان -دیس استرندینگ-دریمز-اسپایدرمن و....)منطقی اینه که بزارتش واسه نسل بعدی

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
قطعا ساخته میشه ولی به احتمال زیاد میره برای نسل بعدی . در خوش بینانه ترین حالت ممکنه در اواخر این نسل و شروع نسل جدید بیاد که هم روی ps4 و هم ps5 فروش داشته باشه .مطمئنا سونی هرگز بی خیال این آی پی ناب نمیشه ولی بخاطر تجمع بالای بهترین انحصاری های سونی در طی این دو سال باقی مونده این نسل ( گاد - تلو دو - دیزگان -دیس استرندینگ-دریمز-اسپایدرمن و....)منطقی اینه که بزارتش واسه نسل بعدی

اره خوب موافقم با نظرتون
احتمالش خیلی کمه که این ای پی رو ادامه نده چون یه جورایی مثل گاد ابروه سونی رو خرید و واقعا ترکوند.
کلا سیاست سونی نمیزاره یه همچین بازی ادامه نداشته باشه و مطمعنا میندازتش برا نسل بعدی

• Like
Reactions: sinart7

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
به نظر من که قطعا همین نسل میاد :D چون که از تریلری که دادن مشخصه from software توی یکی دو سال اینده یه بازی قرار بده و احتمال ip جدید بودن خیلی کمه و کمتر شرکتی اخر عمر کنسولا میره سراغ ip جدید . و دارک سولز هم که قطعا نیست پس بلادبورنه:D

• Like
Reactions: sinart7

Mortezamm24

کاربر سایت
Apr 29, 2018
4
نکته جالب اینه ک در اوج نا امیدی کشتمش :D نامردا میریختن سرم میکشتنم همه بلاد اکو هام ب فاک میرفت دیگه میخواستم خاموش کنم گفتم بیخیال میرم همه رو رد میکنم میرسم ب باس ی زوری میزنم
خلاصه رفتم چسبیدم ب ماتحتش ولش نکردم :D
لول کلی رو کجا مینویسه؟اصلا لول کلی داره یا هر قسمت برا خودش لول داره مث health و skill و...
سلام چطور در بازی بلاد بورن از پرسن افکتها استفاده کنم؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,051
نام
احمد
من امروز برای بار نهم بازی رو از یک سیو دیگه شروع کردم، خدا شاهده وقتی که به Old Yharnam رسیدم، اون شکارچی گفت go back there we are beasts انگار نیمه گم شده من پیدا شده بود @___________________@ خداوکیلی شوخی نیست بازی بسازی بعد نه بار رد کردنش بعد از 700 ساعت هنوز هم اینقدر لذت بخش باشه !!!!! :x:x:x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر