PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
آقا این Whirligig Saw عجب چیزیه! :D گذشته از قیافه جالبش و افکت محشری که موقع رنده کردن (!) داره، اون حالت پر قدرتش با گرفتن R2 واقعاً عالیه!
جوری دشمن رو با سر به زمین میکوبونه که آدم میخواد دسته رو بذاره کنار و در حالی که اشک از چشمانش سرازیر هست، یه فاتحه برای اون بنده خدا بخونه! :( آبرو نمیذاره برای دشمن ها. مخصوصاً اون هایی که قبلاً لات بازی درمی آوردن و الآن با level بالا یدونه Whirligig Saw میزنی توی سرشون و فرو میرن توی زمین! :))

جالبه خودم بازی نکردم هنوز
تا صفحه 40-50 کل هایپ بازی دست منه بعد بازی رلیز میشه یهو غیب میشم کلا

تاپیک بازی هنوز اپه مث بازی های تازه رلیز، برای مقایسه برین به بازی هایی که در سال 2015 عرضه شدن و بیشتر ازش گوتی بردن یه نگاهی بندازید. اصلا 2015 هم نه 2016 و 2017. الان برگردی قشنگ میبینی که دارک سولز یه بمب تو صنعت بازی های کامپیوتری بوده، گوتی بردن یه چیزه، متا یه چیزه، گولاخ بودن یه چیز دیگه، این آی پی گولاخه، حتی گاد آو وار هم نتونسته از تاثیراتش فرار کنه، Nioh و یا دیگر کپی پیست ها بماند.
شرم کن! :| از الآن یه بهانه ای جور کن که وقتی حضرت میازاکی سر پل صراط اومد سراغت، بتونی این خبط و خطا رو توجیه کنی. :|
واقعاً چیز درجه یکی هست و از دست دادنش حیفه. فکر کن من حالم از بازی های ترسناک بهم میخوره و یه راهروی تنگ توی یه بازی معمولی هم اعصابم رو خرد میکنه. کم هم پیش میاد یه بازی رو بیشتر از یه بار برم. ولی Bloodborne انقدر جذابیت داره که با وجود بعضی بخش های فجیع، نشستم دوباره از اول بازی کردم و باز انقدر خفن و عالی هست که DLCـش رو هم گرفتم! از این جهت میگم که من خیلی خیلی به ندرت سراغ DLCها میرم و شاید توی عمرم فقط یکی دو بار از این کارا کردم. :D

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
چقدر لذت بخشه این بازی! چطور میشه این همه جزئیات ریز و درشت رو طراحی و به این خوبی وارد یه بازی کرد؟!!!:-??
کلا به نظرم نام DLC برازنده DLC های سری دارک سولز و بلاد بورنه! چقدر خوبن این DLC ها! به خصوص این اولد هانتر که فوق العادست! از نظر داستانی که بخش های خیلی مهمی رو توی همین بخش میبینیم! از نظر محتوا و طراحی هم که کسی که بازی کرده باشه، میدونه چه شاهکاری هست. بازی کلا 26 سلاح اصلی داره فکر کنم. 11 تاش فقط توی این DLC هست، اونم چه سلاح هایی...
در کلا دست میازاکی و بچه ها درد نکنه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
از وقتی Whirligig Saw رو گرفتم بخش داستانی و دانجئون هاش دیگه زنگ تفریح شده و همون یه ذره چالشم از بین رفته! رفیقم که قبلا با خفت بازی رو تموم کرده بود! حیرت زده میگه تو چطور انقدر راحت اینا رو سلاخی میکنی ! یه بالانس خوبی هم بین سلاحام به وجود اومده ! وقتی نیازه اونی که با ارکانه قوی کردم میارم ! وقتی فیزیکال نیازه
Whirligig Saw رو ! منطق بازی رو الان دیگه کامل درک میکنم !

• Like
Reactions: J. Constantine

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
دورد
سوال در مورد چلیسیها:
1-کلا چنتا دارم؟
2-هر کدومش با یکی از باسهای بازی تموم میشه یا یه باس جدید داره ؟
3-برای رسین به باس آخر هر کدوم باید 2 باس بزنی تا به سومی برسی؟
4-چلیسی رفتی میتونی پاک کنین؟(لطفا توضیح بدید)
و اما مهمترین سوال :
چرا رو سنگ قبر اولی یه پیغام میده و میگه نمیتونی چلیسی رو بسازی ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,102
دورد
سوال در مورد چلیسیها:
1-کلا چنتا دارم؟
و اما مهمترین سوال :
مورد اولو نمیدونم ولی اگه برای پلات میخوای لیست اونایی که به ترتیب باید بری تو نت هست
چندتا باس جدیدم داره
اگه درست یادم باشه آره
آره میشه پاک کرد همون قبری که چلیسو ساختی چندتا گزینه باید بیاره که یکیش پاک کردنشه
اون اولی برای اتصال به چلیسای ساخته شده توسط بقیه و کلا موارد این چنینیه

• Like
Reactions: voldmort

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
یه سوال این چلیس هایی که میسازی بستگی به سطح چلیس و ریچوال بلاد داره دیگه ! سنگ قبر فرقی نداره ! چون یه چلیس رو روی سنگ قبر اول و چهارم امتحان کردم سیاهچالش یکی بود هیچ فرقی نداشت ! میشه بیشتر توضیح بدید ! خصوصا برای بلاد راک میخوام

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یه سوال این چلیس هایی که میسازی بستگی به سطح چلیس و ریچوال بلاد داره دیگه ! سنگ قبر فرقی نداره ! چون یه چلیس رو روی سنگ قبر اول و چهارم امتحان کردم سیاهچالش یکی بود هیچ فرقی نداشت ! میشه بیشتر توضیح بدید ! خصوصا برای بلاد راک میخوام
درود
ببین اون تعداد مقبره واسه کساییه که همزمان فرضا میخوان پنج شش دانجن رو فعال داشته باشن
درواقع شما میتونی اول تا اخر دانجن هارو روی یه قبر هم تمام کنی یعنی هی میسازی تمام میکنی ریمو میکنی میری چالیس بعد
فقط اسامی و ترتیب رو رعایت کن که تکراری نسازی منابعت کم بشه
کلهم یه بلاک‌راک داره تو دانجن ها که شما خواه ناخواه درست بگردی از دستت نمیره
درکل از دست دادنی نیست
وقتی عمق۱هارو رفتی برو سراغ عمق۲ها و الی اخر که میشه عمق۵ دانجن که دیگه سخت سخت میشه
فقط بازم میگم ترتیب فراموش نشه و اینکه خوب فارم کن چیزی جانمونه که دانجن بعدی رو راحت بتونی بسازی

• Like
Reactions: vaan 2 and sinart7

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
دورد
سوال در مورد چلیسیها:
1-کلا چنتا دارم؟
و اما مهمترین سوال :

تشکر از همه
دوستان بی زحمت راهنمایی کنید من دقیق متوجه نشدم
الان چنتا عکس دیدم که اصلا من نرفتم اونجا
با تشکر

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تشکر از همه
دوستان بی زحمت راهنمایی کنید من دقیق متوجه نشدم
الان چنتا عکس دیدم که اصلا من نرفتم اونجا
با تشکر
رفیقمون تقریبا توضیح داده واستون
ببینید این چالیس یا ظرف رو شما چطور به دست میاری؟
با زدن معمولا باس اخر هر دانجن همزمان معمولا هم یه چالیس(یعنی چالیس بعدی که باید شروعش کنید)و یه جم واسه سلاحت میده
تعداد باس همیشه ۳تا نیست چون بعضی دانجن ها ۴تا باس داره
درواقع ۴تا لایه که هرلایه باس خودشو داره
باس تکراری توشون هست فقط بستگی به عمق دانجن داره
چالیس ها از عمق ۱تا۵ درجه بندی شدن که سخت ترینش میشه دپ۵ یاعمق۵
ولی اگر میخواین عینی چالیس هاتون رو ببینید وقتی اوپشن بزنی و روی چمدان بزنی یادمه تیتر یکی مونده به اخر اگر اشتباه نکنم نشون میده چندتا چالیس جمع کردین
حالا سوالتون دقیقا چیه بپرسید تا توضیح بدم

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
درود
خوب باس اخر میزنی من کلا چلیس که رفتم سه لایه داشته ۴ یا ۵ تایی نبوده
ظروف چطور باید بدونم که کدوم مربوط به چلیس بعدی
سنگ قبر اول چیه رو اون نمیتونی چلیس بزاری

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
خوب رسما از دیروز وارد بازی دارک سولز ۳ شدم؛ و از امروز میخوام شروع کنم بازی رو .

برای من که با بلادبورن برای اولین بار شیفته ی این سبک از بازی و میازاکی شدم ؛ نمیدونم سولز ۳ چه تاثیری روم خواهد داشت و راضی تر میشم یا ناراضی(نسبت به بلاد):x
=P~

میدونم اینجا تاپیک بلاد هست و شاید نباید این سوال رو بپرسم؛ ولی میخواستم اساتید یه راهنمایی اجمالی درباره سولز ۳ و شروعش داشته باشن.

• Like
Reactions: PARSARAD777

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان کسی میتونه یک توضیح در مورد اینکه چطور میشه کو آپ بازی کرد بده. دیشب با دوستم هر کاری کردیم نشد با هم بازی کنیم.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان کسی میتونه یک توضیح در مورد اینکه چطور میشه کو آپ بازی کرد بده. دیشب با دوستم هر کاری کردیم نشد با هم بازی کنیم.
درود
ببینید اولین نکته اینه که اونی که قراره میزبان باشه باید حتما اینسایت (همون شکل چشم سمت راست بالای صفحه) داشته باشه
دومسن حرکت زنگوله بزرگ و کوچک هست که میزبان بزرگ رو میزنه و مهمان کوچک
سومین حرکت اینه که از توی اوپشن منوی نتورک باید یه پسورد باهم ست کنید مثلا ۶تا۶!
چهارمین موضوع اینه که نفری که باس منطقه رو زده دیگه نمیتونه زنگوله بزرگ رو به صدا در بیاره درواقع نمیتونه کمک بخواد
پنجمین اینه که باید تو یه منطقه باشید
سوال دیگه داشتین در خدمتم
درود
خوب باس اخر میزنی من کلا چلیس که رفتم سه لایه داشته ۴ یا ۵ تایی نبوده
ظروف چطور باید بدونم که کدوم مربوط به چلیس بعدی
سنگ قبر اول چیه رو اون نمیتونی چلیس بزاری
ببینید شما تنها کاری که میکنید اینه که از چالیس اول که شروع میکنید نامش رو به خاطر بسپری تا مجدد اونو نری(البته گاهی نیازه واسه بعضی متریال ها مجدد بری)
لایه ی۵ تا جایی که خاطر ندارم نداریم تا ۴لایه وجود داره اما عمق ۵تا دلت بخواد که بسیار سخت هستن
عمق با لایه فرق داره
عمق بیشتر درواقع درجه ی سختی بیشتر
لایه یه چیزی مثل منطقه هست که با ورود به لایه ی بعد در واقع وارد منطقه ی باس بعد شدین
سنگ اول برای اینه که سرچ کنی تو چالیس ها
فرضت کد یه چالیس خاصی داری و امکان رفتن به اونجا رو هم داری و به راحتی چالیسش رو میسازی
ولی کاربرد بعدیش اینه بری تو بازی بقیه مثلا اونایی که کمک خواستن ‌و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر