PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دفعه اخری دیگه داشتم فحش ناموسی میدادم ب سازندهاش :|
البته فک کردم این چراغایی ک میگی مخفین باید برم پیداشون کنم :D
ولی در کل اره اولین بار ک دارم این سری بازی ها رو تجربه میکنم یعنی قبلا اصن demon souls و dark souls بازی نکردم.
نه مخفی نیستن فقط با هم فاصله دارن و باید بری جلو تو مرحله ببینیشون. اگه می تونی یه راهنما چیزی ببین واسه شروع.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب منم بعد از کلی زور الکی همون اول بازی موندم :D
این بازی حال و حوصله میخواد ک دیگه از من گذشته.
بنظرم کلا بازی الکی سختیه مثلا چ دلیلی داره چک پوینت نده ب آدم؟
خب بگو شما ک میخوای بازی سخت بسازی سعیتو بذار گیم پلی سخت بذار تو بازی نه اینکارا!
دوستان راه حلی ندارین ک من فقط بازی رو تموم کنم؟ :D من نه تو کار تروفیم و نه این حرفا.
دلم نمیاد تمومش نکنم بخاطر پولی ک پاش دادم تازه جو گرفتم کالکتور ادیشنم گرفتم :D

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
خب بگو شما ک میخوای بازی سخت بسازی سعیتو بذار گیم پلی سخت بذار تو بازی نه اینکارا!
دوستان راه حلی ندارین ک من فقط بازی رو تموم کنم؟ :D من نه تو کار تروفیم و نه این حرفا.
دلم نمیاد تمومش نکنم بخاطر پولی ک پاش دادم تازه جو گرفتم کالکتور ادیشنم گرفتم :D
یکم باهاش سر کن؛ عادت که کنی و مکانیزم های بازی که دستت بیاد اسیرش میشی

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کلا نه راهی نداره. اول تحقیق نکردی چی داری می خری؟
کلا هر کسی خوشش نمیاد از این بازی ها، خود من که علاقه دارم بعضی وقتا کلافه می شم می ره رو مخم. گیم پلی سخت هم داره بذار برسی به یکی از Boss های بازی اونوقت می بینی سخت یعنی چی.
کلا خیلی باید با دقت بازی کنی و وقت بذاری درست و حسابی، بزن برو نمیشه. اگر میبینی رو مخه ردش کن بره تا خیلی ارزون نشده.

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
خب من بازی رو بعد از 300 ساعت بازی کردن پلات کردم!

البته این 300 ساعت نصفش فقط زمان مصرف شده برای coop و pvp بوده وگرنه پاش میشستم برای پلات سریع میشد.
این بازی مورد علاقه منه و آرشیوش میکنم و دقیقآ دقیقآ روزی که بازی رو برای اولین بار انجام دادم عین خودت فکر میکردم و به حدی اعصابم خورد شد که میخاستم بازی رو تعویض کنم! اما الان یکی از حرفه ای ترین پلیرهاشم ( البته رو دست منم زیاده :D )
سر اولین گرگ بازی، تقریبآ 20 بار باختم ازش و تازه فهمیدم چطوری سلاح بگیرم! یعنی میخام بهت بگم رفته رفته عاشق بازی میشی. سخته ولی واقعآ دلچسبه.

روزی که بازی رو خریدم اصلآ انتظار نداشتم اولین بازی بشه که پلات کنم و اینقدر درگیرش بشم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب من بازی رو بعد از 300 ساعت بازی کردن پلات کردم!

البته این 300 ساعت نصفش فقط زمان مصرف شده برای coop و pvp بوده وگرنه پاش میشستم برای پلات سریع میشد.
این بازی مورد علاقه منه و آرشیوش میکنم و دقیقآ دقیقآ روزی که بازی رو برای اولین بار انجام دادم عین خودت فکر میکردم و به حدی اعصابم خورد شد که میخاستم بازی رو تعویض کنم! اما الان یکی از حرفه ای ترین پلیرهاشم ( البته رو دست منم زیاده :D )
سر اولین گرگ بازی، تقریبآ 20 بار باختم ازش و تازه فهمیدم چطوری سلاح بگیرم! یعنی میخام بهت بگم رفته رفته عاشق بازی میشی. سخته ولی واقعآ دلچسبه.

روزی که بازی رو خریدم اصلآ انتظار نداشتم اولین بازی بشه که پلات کنم و اینقدر درگیرش بشم
اقا این حرف تو رو شنیدم امیدوار شدم :D
الان ی راهکار ب من بده من ب غول اول بازی ک رو پل هست هم رسیدم ولی هر چی زور میزنم میتونم یک دهم جونشو کم کنم،دقیقا سوال منم اینه ک چجوری سلاح بگیرم؟این سلاح الانیم ماستم نمیبره،تفنگم ک قدرتش از تفنگ ابپاشم کمتره :|

Sent from my HTC One max using Tapatalk

• Like
Reactions: ardalthebest

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
الان ی راهکار ب من بده من ب غول اول بازی ک رو پل هست هم رسیدم ولی هر چی زور میزنم میتونم یک دهم جونشو کم کنم،دقیقا سوال منم اینه ک چجوری سلاح بگیرم؟این سلاح الانیم ماستم نمیبره،تفنگم ک قدرتش از تفنگ ابپاشم کمتره :|

من تا آخر بازی با همون تبری که اول بازی بهم داد رفتم، فقط آپگریدش کردم خیلی. کلا کارکترت و سلاحت رو آپگرید کردی؟ آگر انگلیسی ات خوبه برو Wiki بازی رو نگاهی بنداز. از اینجا هم شروع کن:
http://bloodborne.wiki.fextralife.com/New+Player+Help

• Like
Reactions: voldmort and Batsy

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334

این باس شدیدآ به آتیش حساسه از fire paper و کوکتل مولوتوف استفاده کن. رو دستش شدیدآ حساسه. موقعی که میبینی داره میپره سمتت داج بده پشت سرش موقع این حمله یه چند ثانیه توقف داره و میتونی با L2 بری تو کارش.

اگر مشکل داشتی منو اد کن، با هم بزنیمش هم این باس هم هر باس دیکه من coop پایه ام

psn : ardalanshami

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عرض ادب
اقا من کامنت ها رو خوندم کلا متوجه نمیشم چی میگین:)))
این لول کی میگین چی هست؟(لول 250 یا 400 و..)
چقدر سخت با هم صحبت میکنید:grin:
بازی رو چند روزه گرفتم اولش یه چندصد بار باختم تا یکم یاد گرفتم با بکش بکش تا یه جاهایی برم بعد دیدم نمیشه هی می بازم از اول میاد دیگه یه چندبار با جاخالی دادن و بدون مبارزه دارم بازی رو میبرم جلو....تا رسیدم به این غوله خوک بزرگه تو زیرزمین:dizzy::disrelieved:
لامصب چیه اون چقدر وحشیه!
دیدم فایده نداره سری های بعد از راه پله پیش خوکه رفتم بالا خلاصه رسیدم به یه هانتر دیگه تو قبرستون که صد رحمت به اون خوک بزرگه این از اون وحشتی تره که!
روشی چیزی داره این؟
بعد یه وسال دیگه؟
اقا بازی جهان بازه؟
اخه احساس میکنم هر سری از یه جای دیگه میرم جلو چون انگار غول هاش عوض میشه؛یه سری یه گرگی اومد اندازه ساختون سه طبقه منو کشت دیگه هم ندیدمش تا حالا:grinning:!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر