PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

من نسخه Bloodborne Game of the Year Edition را به صورت دییتالی خریم، ولی الان که تو لیست دانلودهام هستش همون بلادبورن نوشته شده و پسوندی با نام Game of the Year Edition نداره. الان این عادیه؟

و تو این نسخه به طور خودکار DLCشم هست؟

و فرق این نسخه گوتیش با complete edition چیه؟

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
لول 90 هستم تازه فهمیدم جادو داره فکک کن :d

آبرومون رفت داداش ,منم نمیدونستم تا الان =))

- - -ویرایش - - -

چند تا توصیه دوستانه بهت می کنم :
اول اینکه خونسردیه خودتو حفظ کن ;)
دوم اینکه اگر می بینی بازی سخته سعی کن خودتو آپگرید کنی. اول بازی که واست راح تره رو چند بار برو و روح جمع کن و خودتو آپگرید کن. هر چی بیشتر آپگرید گنی طبیعتا بازی آسون تر میشه مخصوصا آپگرید دو تا آیتم اول که سطح سلامتی و میزان انرژیته.
سوم اینکه سعی کن تنهایی وسط یه دسته دشمن نری. تا جایی که می تونی تک به تک مبارزه کن.
چهارم اینکه از دایره بیشتر استفاده کن. یعنی سعی کن جاخالی دادنتو تقویت کنی.

توی بازی یه سری جادو وجود دارن که اینان:
Augur of Ebrietas
Beast Roar
Choir Bell
Empty Phantasm Shell
Executioner's Gloves
Madaras Whistle
Messenger's Gift
Old Hunter Bone
Tiny Tonitrus
اینا ازت QS کم می کنن ولی تا زمانی که QS داری می تونی ازشون استفاده کنی.

monocular می تونی باهاش زوم کنی فاصله دورتر رو ببینی.
eye pendant یک کلید هست که فقر کنم باهاش Surgery altar رو می تونی باز کنی.
Eye of a Blood-drunk Hunter آیتمیه که باهاش وارد دی ال سی بازی میشی.
sedative برای وقتیه که میبینی نوار Frenzy داره پر میشه یدونه مصرف می کنی و خالی میشه.
lead elixir یجورایی کاراکتر رو سفت می کنه ولی سرعتشو میاره پایین.
vermin ی آیتم برای یه Covenant هست که استفاده کردنش رنک شما رو بالا می بره.

ممنون عزیز جان از راهنماییت فقط این blue elixir رو جا انداختیو اینکه این جادو ها هم مثل ایتم ها CONSUMABLE هستند و مصرف میشوند و تمام ,یا اکویپ میکنیو همیشه اثرش هست ؟
این covenant رو هم متوجه نشدم

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!

- - -ویرایش - - -

ممنون عزیز جان از راهنماییت فقط این blue elixir رو جا انداختیو اینکه این جادو ها هم مثل ایتم ها CONSUMABLE هستند و مصرف میشوند و تمام ,یا اکویپ میکنیو همیشه اثرش هست ؟
این covenant رو هم متوجه نشدم
:D سلام ! Blue elixir که شما مصرف میکنی غیب میشی و دیگه دشمن نمیبینتت ولی اگه بدویی باز میفمن کجایی !
این جادو ها هم استفادشون نامحدوده ولی از Quick Silver استفاده میکنن دیگه ! چیرایه خیلی به درد بخوری هم نیستن ! من کلا ازشون استفاده نکردم تا الان

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دوستان ایتم های پایین به چه دردی میخورن
ritual blood
tomb mold
arcane haze
bloodshot eyeball
red jelly
pearl slug
inflicted organ
yellow backbone
hunter chief emblem
cainhurst summons
unopened summons
tonsil stone
sword hunter badege
radian sword hunter badege
cosmic eye wetcher badege

کلا نمیتونم از این ایتما استفاده کنم دوستان هر کدومو اطلاع دارید کمک کنید فکر میکنم سوال خیلیاست

- - -ویرایش - - -

خدایی بازی اونقدری شاخ و گسترده که ادم از عزمتش پیر میشه
هی دارم یه سوراخ سنبه جدید پیدا میکنم
:d هیی جوونی کجایی که یادت بخیررر
دیکه پیر شدیم از جوونا باید کمک بگیریم :clap:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387

رسیدم به این منطقه همه رو هم کشتم و همه جا رو گشتم ولی دیگه چیزی نیست بجز این بابا که هی میگه ahhhh...:dچیزی باید روش انجام بدم یا باید برگردم محیطهای قبلی؟

پ.ن: هر قبرستونی رو که فکر کنید گشتم ولی نسخه Bloodborne GOTY رو پیدا نکردم:|
خوده این عمویی رو بکش یه ایتم بت میده بعدشم بپر تو دریا
ممنون

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER

رسیدم به این منطقه همه رو هم کشتم و همه جا رو گشتم ولی دیگه چیزی نیست بجز این بابا که هی میگه ahhhh...:dچیزی باید روش انجام بدم یا باید برگردم محیطهای قبلی؟

پ.ن: هر قبرستونی رو که فکر کنید گشتم ولی نسخه Bloodborne GOTY رو پیدا نکردم:|
خوده این عمویی رو بکش یه ایتم بت میده بعدشم بپر تو دریا

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان ایتم های پایین به چه دردی میخورن
ritual blood
tomb mold
arcane haze
bloodshot eyeball
red jelly
pearl slug
inflicted organ
yellow backbone
hunter chief emblem
cainhurst summons
unopened summons
tonsil stone
sword hunter badege

کلا نمیتونم از این ایتما استفاده کنم دوستان هر کدومو اطلاع دارید کمک کنید فکر میکنم سوال خیلیاست

- - -ویرایش - - -

خدایی بازی اونقدری شاخ و گسترده که ادم از عزمتش پیر میشه
هی دارم یه سوراخ سنبه جدید پیدا میکنم
:d هیی جوونی کجایی که یادت بخیررر
دیکه پیر شدیم از جوونا باید کمک بگیریم :clap:
.
ritual blood
tomb mold
arcane haze
bloodshot eyeball
red jelly
pearl slug
inflicted organ
yellow backbone
این ایتم ها برای رفتن به سیاهچاله ها استفاده میشه سیاه چاله ها همون چند تا قبر پشت سری هستند ... که با کشتن باس starved beast اولین پیاله ! برای سفر به سیاه چاله هارو میگیری...
.
hunter chief emblem این ایتم که قیمت اش 10000 تا هست یک در تو منطقه ی
cathedral ward باز میکنه دو واقع نوعی کلید هست اش..
.
cainhurst summons این ایتم یک دعوتنامه است که شمارو به منطقه ای به اسم cainhurst castle میبره ..
.
unopened summons این هم یک دعوتنامه است به منطقه ی cainhurt castle برای یکی از npc ها به اسم alfred ...یک ماموریت فرعی هست اش..
.
sword hunter badege
این سه تا هم بعد از کشتن یک سری باس بهتون میده که استفاده نمیشه - با داشتن این ایتم ها توی "شاپ" یه سری شمشیر براتون باز میشه! همین...
.
نه بابا پیر چیه!! بازی متعلق به تمامی سنینه رفیق! :d

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
لول 90 هستم تازه فهمیدم جادو داره فکک کن :d

این که خوبه، دارک سولز 1 رو من بیش از 50 درصدش رو رفتم بعدا تازه فهمیدم که کاراکتر بازی قابلیت دویدن هم داره :d
شما حساب کن من اون اژدهای روی پل رو چجوری با قدم زدن رد کردم :d
البته اون موقع هیچکی دارک سولز بازی نمی کرد که مثل الآن راهنمایی کنه کلا فکر کنم تو کل این فروم 2 نفر بودیم :)

بهترین سلاح بازی mercy بنظرم فقط تنها مشکلش اینه که paper و fire روش کار نمیکنه

اگه دی ال سی رو داری تو اون کلاس یه سلاح بهتر داره به نام Rakuyo یا یه چیزی تو این مایه ها.
ولی در کل به نظر من همون Saw cleaver از بقیه بهتره.

سلام دوستان.

من نسخه Bloodborne Game of the Year Edition را به صورت دییتالی خریم، ولی الان که تو لیست دانلودهام هستش همون بلادبورن نوشته شده و پسوندی با نام Game of the Year Edition نداره. الان این عادیه؟

و تو این نسخه به طور خودکار DLCشم هست؟

و فرق این نسخه گوتیش با complete edition چیه؟

آره عزیزم دی ای سی توش هست هیچ جای بازی هم نمی نویسه.
فقط نشونش اینه که توی Hunters dream یه آیتم با نام Eye of a Blood-drunk Hunter کنار عروسک ظاهر میشه که باید برش داری و با اون میری تو دی ال سی.
Game of the Year Edition و complete edition هم هیچ فرقی با هم ندارن، یکیش واسه اروپاست یکیش امریکا واسه همین اسماشون متفاوته.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
**نحوه استفاده از tonsil stone که رفیق امون بالا نوشته بود به چکاری میاد من جا انداختم!!
.
شما وقتی که این سنگ رو داشته باشی که میتونی از منطقه forbidden wood و منطقه ی cathedral ward و و و بگیری اش.. وقتی بری به منطقه ی yahargul unseen village به اون amygdala هایی که بالای کلیساها نشتن و شمارو فرنزی میکنن!! اگه شما رو بگیرد به دست اشون!! شمارو به منطقه ی lecture building میبرن!! بدون درد سر هایی که باید برای رسیدن به این منطقه طی کنید!!
.
البته باید مقداری باشه خونتون که وقتی amygdala میچلونتتون!! خونتون تموم نشه!! :d
.
.
.
** در مورد yarnam stone که بعد از کشتن ملکه این ایتم رو میگیرید! کار خاصی نمیکنه!! فقط وجود اش یه سری ایتم گرانبها برای ورود سیاه چاله ها باز میکنه!! مثل فروش red jelly و و و
.
.
.
.
** یه توضیح کوچکی هم راجع به covenants ها بدم!! کلا تو بلاد برن سه تا فرقه وجود داره که میتونی عضو انها بشید...
.
1 - Executioners
2-Cainhurst Vilebloods
3-Hunter of Hunters
.
شما وقتی توی این گروه ها عضو میشی نشان این گروه هارو دریافت میکنی!! و برای اینکه مثلا از گروه اول در بیای!! بری گروه سوم!! نیاز نیست دوباره بری به اون مکان که عضو گروه شدی زانو بزنی!! فقط از هانتر دریم!! از بخش تنظیات rune ها ...نشان این گروه هارو انتخاب میکنی و تمام !

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
اگه دی ال سی رو داری تو اون کلاس یه سلاح بهتر داره به نام Rakuyo یا یه چیزی تو این مایه ها.
ولی در کل به نظر من همون Saw cleaver از بقیه بهتره.
Saw cleaver از نظر سرعت به mercy نمیرسه حتی تو حالت بسته
ولی از نظر damege باز Saw cleaver بهتره چون fire و paper روش استفاده کرد
ولی جدای از بحث سرعت و قدرت
Mercy یه حس نوستالاژی داره و اینشو خیلی دوس دارم

- - -ویرایش - - -

.

cainhurst summons این ایتم یک دعوتنامه است که شمارو به منطقه ای به اسم cainhurst castle میبره ..
.
unopened summons این هم یک دعوتنامه است به منطقه ی cainhurt castle برای یکی از npc ها به اسم alfred ...یک ماموریت فرعی هست اش..

این دعوت نامه اولی رو رفتم که تهش Martyr Logarius میزنه کتلت میکنه ادمو
بعد اینکه کشتمش یه تاج داد که سرم گذاشتم یه قصر باز شدو حالا تو اون قصر یه دعوتنامه جدید پیدا کردم اینو باید کجا برم تا بیاد منو ببره همون جای قبلی که کالسکه میومد دنبالت باید برم باز ؟؟؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
این دعوت نامه اولی رو رفتم که تهش Martyr Logarius میزنه کتلت میکنه ادمو
بعد اینکه کشتمش یه تاج داد که سرم گذاشتم یه قصر باز شدو حالا تو اون قصر یه دعوتنامه جدید پیدا کردم اینو باید کجا برم تا بیاد منو ببره همون جای قبلی که کالسکه میومد دنبالت باید برم باز ؟؟؟
.
شما الان باید این دعوتنامه ارو ببری پیش الفرد تو راهرویی که به Forbidden Woods منتهی میشد!! قبل از راهرویی که یه بابایی ازت پسورد میخواست!! اونجا باهاش حرف بزنی و از دعوتنامه مطلع اش کنی...بعد اش الفرد میره ملکه ارو ؛جر؛ میده!! که میتونی تیکه های ملکه ارو ببینی!!
.
بعد از این قضایا شما میتونی بری اولین جایی که الفرد رو دیدی و نشان گروه Executioners رو از جنازه اش برداری!! این مکان پایین Cathedral Ward پشت کلیسا هست اش!!

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
عکس لو رفته از "آیتم پارتی" در بلادبورن
بفرما Lead Elexer
:))
f0ze_untitled.png

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان چنتا سوال میخواستم بدونم بازیش آدمو چذب میکنه یا نه؟
حقیقتش من ی زمانی 24 ساعت پای کنسول بودم ولی یا بالا رفتن سن و مشغله کاری
دیگه حوصلم کم شده میخواستم برا عید بازی بخرم گفتم ببینم بازیش چجوریه؟زیاد دنگ و فنگ داره منظورم اینه تا چ حد rpg هسته؟
در حد ویتچر هسته ک بیشتر پتانسیل اکشن سوم شخص رو داشته باشه تا نقش آفرینی؟گیم پلی بازی چقدره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر