PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
عزیز این تم رو که گرفتی چند تا عکس ازش میزاری ما هم ببینیم چه شکلیه؟
myuj_wp_20160222_001.jpg
[/URL][/IMG
8m4q_wp_20160222_002.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
Bloodborne Official ArtBook Released In Japan

60mqrn32ycftonn9w5rj.jpg

.
بسیار عالی و بیست! :x
.
یعنی عاشق ای ارت بوک های بازی ام - دقیقا نشون میده تو ذهن مریض سازنده ها چی میگذره و لحظه ی خلق اولیه کاراکترا و تجهیزات از کجا اومده! به علاوه محتویات حذف شده - خیلی هم خوب ...

- - -ویرایش - - -

عزیز این تم رو که گرفتی چند تا عکس ازش میزاری ما هم ببینیم چه شکلیه؟
.
بگیرم بروی چشم! البته قبلا دوستان عکس گذاشتن ازش - الان هم دوستان تو پست بالا عکس اش رو گذاشتن....!!
.
.
.
.
.
دوستان این عکس هارو داخل کپسولی چیزی میذاشتید! شبیه البوم شد تاپیک!!

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یه چندتا سوال داشتم اگه محبت کنید رو هر کدومشون یه توضیح مختصری بدید یک گرفتاری بزرگ رو واسه یه جوون برطرف کردید:d

چندتایی از اینا رو میدونم چه کاربردی دارن ولی بقیشون رو دقیقا نه

این حالتها به چه دردی میخورن؟

این دوتا آیتم به چه کاری میان؟

من یکی 2بار اینا رو تغییر دادم مثلا گزینه اولی که بنظر میاد تیغه اسلحه ابتداییمون رو بزرگ کوچیک میکنه مثلا یه بار تغییرش دادم اما ضرب اسلحم خیلی کم شد یهویی! این گزینه ها چه کابردی دارن و کدومشون بهتره برای قویتر شدن اسلحه ها؟

بخش ذخیره سازی وقتی آیتمها رو ذخیره سازی میکنم بعدا چطور باید از تو اینجا بیرونشون بیارم برای استفاده؟ چون معلوم نیست
زیاد شد:|به آماتور بودنمون تو این سبک مارو ببخشایید:dممنون
.
عکس اول :
گزینه اول beast blood pellet المان beasthood شمارو زیاد میکنه همون خوی حیوانی هست تو یه سری اسلحه ها تاثیر داره..
گزینه دوم shining coin هست برای مارک کردن مسیر هست - مثلا یه راهروی تو در تو رو میخواید علامت بگذارید. که اون راه رو رفتید یا نه !
گزنینه سوم notebook میتونی تو بخش انلاین بازی یه سری پیام بگذاری دیگران بخونن! مثلا جلوی یه مکانی مینویسی اینجا غول هست!! اینجا ممکنه پویز بشی!! و و و! بعد دوستان میتونن لایک و دیسلایک بدن بهت! وقتی هم لایک ات کنن! کل خونت پر میشه!!
.
عکس دوم :
اینها واسه انلاینه شما مثلا داری با یکی کو اپ بازی میکنی!! میگی صبر کن! یا از اینطرف! یا موقع مبارزه تعظیم میکنی به طرف! کلا یه راه ارتباطی جالب با افراد دیگه است...
.
عکس سوم :
blood stone shard برای اپگرید کردن اسلحه و تفنگ اتون هست...البته بعد اش به ایتم های قوی تری از این سنگ نیاز پیدا میکنید.
.
ritual blood از این ایتم تو قسمت سیاه چاله ها استفاده میکنید - ایتم های مورد نیاز باز کردن سیاه چاله هاست...
.
عکس چهارم :
این ها تیغه های اسلحه ارو بلند و کوتاه نمیکنه!! تیغه ارو با L1 کوتاه و بلند میکنی!! اینها یه سری سنگ گران بهاست که رو شمشیر شما یه سری افکت میذاره از جمله دمیج فیزیکی - ارکین - اتش - و و و... اونکه دمیج اسلحه اتون کم شده یا باید اسلحه اتون رو تعمیر کنید یا اینکه از سنگ هایی استفاده کردید که از دمیج فیزیکی کمی کم کرده مثلا دمیج اتش داده و ...
.
عکس پنجم :
شما ایتم که ذخیره میکنی وقتی به هانتر دریم میای بطور اتوماتیک از ایتم های ذخیره شده اتون میاد تو اکوایپ اتون..دقت کنید وقتی تو بازی مثلا 11 تا ایتم دارید اگه بیاید هانتر دریم میشه 20 تا یعنی 9 تا ذخیره اضافه شده به اتم هاتون!
داداش دمت گرم بابت پاسخ کاملت

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
یه چندتا سوال داشتم اگه محبت کنید رو هر کدومشون یه توضیح مختصری بدید یک گرفتاری بزرگ رو واسه یه جوون برطرف کردید:d

چندتایی از اینا رو میدونم چه کاربردی دارن ولی بقیشون رو دقیقا نه

این حالتها به چه دردی میخورن؟

این دوتا آیتم به چه کاری میان؟

من یکی 2بار اینا رو تغییر دادم مثلا گزینه اولی که بنظر میاد تیغه اسلحه ابتداییمون رو بزرگ کوچیک میکنه مثلا یه بار تغییرش دادم اما ضرب اسلحم خیلی کم شد یهویی! این گزینه ها چه کابردی دارن و کدومشون بهتره برای قویتر شدن اسلحه ها؟

بخش ذخیره سازی وقتی آیتمها رو ذخیره سازی میکنم بعدا چطور باید از تو اینجا بیرونشون بیارم برای استفاده؟ چون معلوم نیست
زیاد شد:|به آماتور بودنمون تو این سبک مارو ببخشایید:dممنون
.
عکس اول :
گزینه اول beast blood pellet المان beasthood شمارو زیاد میکنه همون خوی حیوانی هست تو یه سری اسلحه ها تاثیر داره..
گزینه دوم shining coin هست برای مارک کردن مسیر هست - مثلا یه راهروی تو در تو رو میخواید علامت بگذارید. که اون راه رو رفتید یا نه !
گزنینه سوم notebook میتونی تو بخش انلاین بازی یه سری پیام بگذاری دیگران بخونن! مثلا جلوی یه مکانی مینویسی اینجا غول هست!! اینجا ممکنه پویز بشی!! و و و! بعد دوستان میتونن لایک و دیسلایک بدن بهت! وقتی هم لایک ات کنن! کل خونت پر میشه!!
.
عکس دوم :
اینها واسه انلاینه شما مثلا داری با یکی کو اپ بازی میکنی!! میگی صبر کن! یا از اینطرف! یا موقع مبارزه تعظیم میکنی به طرف! کلا یه راه ارتباطی جالب با افراد دیگه است...
.
عکس سوم :
blood stone shard برای اپگرید کردن اسلحه و تفنگ اتون هست...البته بعد اش به ایتم های قوی تری از این سنگ نیاز پیدا میکنید.
ritual blood از این ایتم تو قسمت سیاه چاله ها استفاده میکنید - ایتم های مورد نیاز باز کردن سیاه چاله هاست...
.
عکس چهارم :
این ها تیغه های اسلحه ارو بلند و کوتاه نمیکنه!! تیغه ارو با L1 کوتاه و بلند میکنی!! اینها یه سری سنگ گران بهاست که رو شمشیر شما یه سری افکت میذاره از جمله دمیج فیزیکی - ارکین - اتش - و و و... اونکه دمیج اسلحه اتون کم شده یا باید اسلحه اتون رو تعمیر کنید یا اینکه از سنگ هایی استفاده کردید که از دمیج فیزیکی کمی کم کرده مثلا دمیج اتش داده و ...
.
عکس پنجم :
شما ایتم که ذخیره میکنی وقتی به هانتر دریم میای بطور اتوماتیک از ایتم های ذخیره شده اتون میاد تو اکوایپ اتون..دقت کنید وقتی تو بازی مثلا 11 تا ایتم دارید اگه بیاید هانتر دریم میشه 20 تا یعنی 9 تا ذخیره اضافه شده به اتم هاتون!

آخرین ویرایش:

arman316

کاربر سایت
Jan 3, 2015
5
بالاخره بازی رو گرفتم و با ذوق وشوق شروع کردم بازی رو وبعد از 11 بار مردن توی Central Yharnam
ورسیدن به اون دوتا گرگینه روی پل فهمیدم که
"I'm Too ***** For This Game":-s
واینکه این بازی با هر چی قبلا بازی کردم فرق داره ولی بازی بازیه خیلی جالبیه
در اخر دوستان اگه چنتا TIP بتونید برای بهتر شدن بدید ممنون میشم .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بالاخره بازی رو گرفتم و با ذوق وشوق شروع کردم بازی رو وبعد از 11 بار مردن توی Central Yharnam
درست مثل اوایل من شدی منم همش یه ماهه بازی رو خریدم اوایلش خیلی برام سخت بود ولی الان بازی اومده دستم اون دو تا گرگینه رو برو منم همون اول رد کردم!:d
سعی کن باس Cleric Beast رو از بین ببری چون Blood Echoes زیادی بهت میده تا اپگرید کنی و همچنین یه لامپ میده تا بازی تو Save کنی.
رو دشمنات Focus کن چون هم بهتر می تونی دفاع کنی هم بیشتر Demage می گیرند.
تا لول ات به 18-20 نرسیده به سمت باس دوم نرو !

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
این shaman bone blade ,vernim, blue elixir , lead elixir, sedative,tiny tonitrus, Eye of a Blood-drunk Hunter , monocular ,eye pendant ,beast rare چه کاربردی دارند؟
شرمنده زیاد شد!

آخرین ویرایش:

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا

چند تا توصیه دوستانه بهت می کنم :
اول اینکه خونسردیه خودتو حفظ کن ;)
دوم اینکه اگر می بینی بازی سخته سعی کن خودتو آپگرید کنی. اول بازی که واست راح تره رو چند بار برو و روح جمع کن و خودتو آپگرید کن. هر چی بیشتر آپگرید گنی طبیعتا بازی آسون تر میشه مخصوصا آپگرید دو تا آیتم اول که سطح سلامتی و میزان انرژیته.
سوم اینکه سعی کن تنهایی وسط یه دسته دشمن نری. تا جایی که می تونی تک به تک مبارزه کن.
چهارم اینکه از دایره بیشتر استفاده کن. یعنی سعی کن جاخالی دادنتو تقویت کنی.

این shaman bone blade ,vernim, blue elixir , lead elixir, sedative,tiny tonitrus, Eye of a Blood-drunk Hunter , monocular ,eye pendant چه کاربردی دارند؟
شرمنده زیاد شد!

توی بازی یه سری جادو وجود دارن که اینان:
Augur of Ebrietas
Beast Roar
Choir Bell
Empty Phantasm Shell
Executioner's Gloves
Madaras Whistle
Messenger's Gift
Old Hunter Bone
Tiny Tonitrus
اینا ازت QS کم می کنن ولی تا زمانی که QS داری می تونی ازشون استفاده کنی.

monocular می تونی باهاش زوم کنی فاصله دورتر رو ببینی.
eye pendant یک کلید هست که فقر کنم باهاش Surgery altar رو می تونی باز کنی.
Eye of a Blood-drunk Hunter آیتمیه که باهاش وارد دی ال سی بازی میشی.
sedative برای وقتیه که میبینی نوار Frenzy داره پر میشه یدونه مصرف می کنی و خالی میشه.
lead elixir یجورایی کاراکتر رو سفت می کنه ولی سرعتشو میاره پایین.
vermin ی آیتم برای یه Covenant هست که استفاده کردنش رنک شما رو بالا می بره.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
چند تا توصیه دوستانه بهت می کنم :
اول اینکه خونسردیه خودتو حفظ کن ;)
دوم اینکه اگر می بینی بازی سخته سعی کن خودتو آپگرید کنی. اول بازی که واست راح تره رو چند بار برو و روح جمع کن و خودتو آپگرید کن. هر چی بیشتر آپگرید گنی طبیعتا بازی آسون تر میشه مخصوصا آپگرید دو تا آیتم اول که سطح سلامتی و میزان انرژیته.
سوم اینکه سعی کن تنهایی وسط یه دسته دشمن نری. تا جایی که می تونی تک به تک مبارزه کن.
چهارم اینکه از دایره بیشتر استفاده کن. یعنی سعی کن جاخالی دادنتو تقویت کنی.

توی بازی یه سری جادو وجود دارن که اینان:
Augur of Ebrietas
Beast Roar
Choir Bell
Empty Phantasm Shell
Executioner's Gloves
Madaras Whistle
Messenger's Gift
Old Hunter Bone
Tiny Tonitrus
اینا ازت QS کم می کنن ولی تا زمانی که QS داری می تونی ازشون استفاده کنی.

monocular می تونی باهاش زوم کنی فاصله دورتر رو ببینی.
eye pendant یک کلید هست که فقر کنم باهاش Surgery altar رو می تونی باز کنی.
Eye of a Blood-drunk Hunter آیتمیه که باهاش وارد دی ال سی بازی میشی.
sedative برای وقتیه که میبینی نوار Frenzy داره پر میشه یدونه مصرف می کنی و خالی میشه.
lead elixir یجورایی کاراکتر رو سفت می کنه ولی سرعتشو میاره پایین.
vermin ی آیتم برای یه Covenant هست که استفاده کردنش رنک شما رو بالا می بره.

Augur of Ebrietas
Beast Roar
Choir Bell
Empty Phantasm Shell
Executioner's Gloves
Madaras Whistle
Messenger's Gift
Old Hunter Bone
Tiny Tonitrus

سلام سوال منم هست چجوری میشه از این جادو ها استفاده کرد؟؟
همش خاموشه اصلاً نمیتونم استفاده کنم روش استفاده کردشونو لطفاً بگید چون اصلا use روشن نمیشه

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
Augur of Ebrietas
Beast Roar
Choir Bell
Empty Phantasm Shell
Executioner's Gloves
Madaras Whistle
Messenger's Gift
Old Hunter Bone
Tiny Tonitrus

همش خاموشه اصلاً نمیتونم استفاده کنم روش استفاده کردشونو لطفاً بگید چون اصلا use روشن نمیشه
.
شما با اپگرید کردن arcane میتونی از جادوها استفاده کنی.. کمترین جادو که گمونم arcane 10 بخواد و بیشترین اش arcane 40...

- - -ویرایش - - -

.
دوستان بیشتر راهنمایی های کاربردی رو گفتند! منم یه راهنمایی به سبک بازی بهت میگم رفیق که خیلی مهمه :
.
امید ات رو از دست نده !

آخرین ویرایش:

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
Augur of Ebrietas
Beast Roar
Choir Bell
Empty Phantasm Shell
Executioner's Gloves
Madaras Whistle
Messenger's Gift
Old Hunter Bone
Tiny Tonitrus

پیرو فرمایشات دوستمون در مورد Arcane این مطلب رو اضافه کنم که اگر خواستی از جادو ها استفاده کنی به عقیده بنده تا 18 آپگریدش کن که از Augur of ebrietas بتونی استفاده کنی. بیشتر از اون شاید خیلی به کارت نیاد.

.
دوستان بیشتر راهنمایی های کاربردی رو گفتند! منم یه راهنمایی به سبک بازی بهت میگم رفیق که خیلی مهمه :
.
امید ات رو از دست نده !

کاملا حرف درستیه !
البته چون این بازی نسبت به سری دارک سولز خیلی راحت تره، شاید خیلی هم ناامید نشی ;)

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
پیرو فرمایشات دوستمون در مورد Arcane این مطلب رو اضافه کنم که اگر خواستی از جادو ها استفاده کنی به عقیده بنده تا 18 آپگریدش کن که از Augur of ebrietas بتونی استفاده کنی. بیشتر از اون شاید خیلی به کارت نیاد.
.
;;);;)
دقیقا میخواستم اینو تاکید کنم یادم رفت! که زیاد هم رو arcane تمرکز نکردی نکردی! با توجه به تعداد محدود جادوها زیاد مهم هم نیست ..!

- - -ویرایش - - -

لول 90 هستم تازه فهمیدم جادو داره فکک کن :d
.
ایرادی نداره چیز آنچنان زیادی رو از دست ندادی!! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر