PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان تو خرید بازی شک کردم ! سبک بازی تو مایه هایی مثل ویچر هستش ؟! چون از ویچر متنفر بودم ! بازی های بزن برو جلو و سرعتی رو بیشتر میپسندم ! حالا به نظرتون بازی رو بگیرم یا نه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان تو خرید بازی شک کردم ! سبک بازی تو مایه هایی مثل ویچر هستش ؟! چون از ویچر متنفر بودم ! بازی های بزن برو جلو و سرعتی رو بیشتر میپسندم ! حالا به نظرتون بازی رو بگیرم یا نه ؟
منم سلیقم حدودا مثل خودته ولی نه خیلی
بازی رو خریدم با مردن های زیاد نتونستم کنار بیام ، مخصوصا اینکه سره هر باسی که شهید بشی باید کلی مسیر از وسط صد جور جونور طی کنی تا دوباره برسی به جناب باس
صبر صبر صبر و هزاران صبر + کلی محل خوفناک
من خریدم تجربش کردم که برام عقده نشه ، بگیر شاید تونستی ، امیدوار باش;)

آخرین ویرایش:

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
بازیش سخته . گرافیک باحالی داره. گیم پلی بازی خیلی سریعه و سخت و حوصله می خواد . کلی میمری تو بازی . بازی ترسناکه. داستانش مثل بازی های دیگه روایت نمیشه کات سین های خیلی کمی داره. هر دفعه که میمیری همه دشمنا دوباره لود میشن. اما اگه عادت کنی بازی خیلی اعتیاد آوره.خیلی و خیلی لذت بخش

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,788
نام
مراد حلیمی
DLC هم تموم شد.... خیلی جالب بود البته میتونست با این قیمت طولانی تر باشه از نظر محتوای مراحل ولی از نظر تعداد سلاحای جدید فوق العاده بود رسما دو برابر میشه تعداد سلاحات:dاز لحاظ داستانی ولی غوغا بود.

باسای بازی هم سخت نبود .....باس اخر بازی رو که تو بار ۶...۷ ام زدم که اینقدر می گفتن سخت و فلان(البته لول من هم بالا بود و بی تاثیر نبود)

مبارزه با باس آخر هم به نظرم خیلی به یاد ماندنی بود.....هم شروعش هم فضاش هم خود باس و تکنیکاش و هم موسیقیش....خیلی لذت بخش بود:x

.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بازی رو دارم روی NEW GAME PLUS 4 میرم . یعنی دقیقا بازی 3 بار تموم شد و دارم واس بار چهارم با نیو گیم پلاس میرم ولی هنوز که هنوزه فرق خیلی زیادی توی سختی بازی ندیدم . لول هم 172 !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این لاورنث رو تو new +++ اصلا نمی شه کشت . لول من 190 و برای بار اول که دی ال سی رو رفتم این لاورنث رو خیلی راحت زدم . الان نمی تونم بکشمش و با یه ضربه 80 درصد بهم دمیج می ده ! کسی تو این قسمت قرار داره با هم بزنیمش ؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
DLC هم تموم شد.... خیلی جالب بود البته میتونست با این قیمت طولانی تر باشه از نظر محتوای مراحل ولی از نظر تعداد سلاحای جدید فوق العاده بود رسما دو برابر میشه تعداد سلاحات:dاز لحاظ داستانی ولی غوغا بود.

باسای بازی هم سخت نبود .....باس اخر بازی رو که تو بار ۶...۷ ام زدم که اینقدر می گفتن سخت و فلان(البته لول من هم بالا بود و بی تاثیر نبود)

مبارزه با باس آخر هم به نظرم خیلی به یاد ماندنی بود.....هم شروعش هم فضاش هم خود باس و تکنیکاش و هم موسیقیش....خیلی لذت بخش بود:x

.

یه توضیحی راجع به باس لارنس بده بی زحمت...
تو فاز سوم با 16 تا بلاد وایل بازم نتونستم بزنمش!

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من دوباره دیشب لارنس و رفتم.لارنس سخترین باسه بازی یه به نظر من. همون کلریک بیسته که آتیش گرفته.:d اولا باید پرک کم کننده دمیج آتیش و دمیج کلی و بزاری یدونم برای افزایش بلود ویل .
اگه ازش دور بشی وحشی تر میشه و هجومی تر . باید تو یه فاصله نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک باهاش مبارزه کنی. وقتیم میره تو فاز 3 باید همش کنارش سمت چپش بچرخی ازش دور نشی . وقتی میافته غیر از ریختن اتیش و مواد مذاب یه حرکت سه ضربی دست انجام میده و اگه سمت چپش باشی دورت میچرخه و تو هم باید باهاش بچرخی بین مواد مذاب و خودش باید وایسی بعد از حرکت سه ضربی خسته میشه و برای چند ثانیه وایمیسه .اون موقع باید بهش دمیج بدی و سریع بیای کنارش و همینطور ادامه بدی. دوج دادنم تا وقتی که دستش و میاره بالا یا با اون یکی دستش بعد از حرکتهای اول میخواد ضربه بزنه یه تاخیر ثانیه ای داره و ادم گاهی به هوای اینکه سریع داج بده این تاخیر و در نظر نمیگیره و داج میده و بعدشم دمیج میخوره.کلا رو اعصاب ترین باسه بازیه.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
من دوباره دیشب لارنس و رفتم.لارنس سخترین باسه بازی یه به نظر من. همون کلریک بیسته که آتیش گرفته.:d اولا باید پرک کم کننده دمیج آتیش و دمیج کلی و بزاری یدونم برای افزایش بلود ویل .
اگه ازش دور بشی وحشی تر میشه و هجومی تر . باید تو یه فاصله نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک باهاش مبارزه کنی. وقتیم میره تو فاز 3 باید همش کنارش سمت چپش بچرخی ازش دور نشی . وقتی میافته غیر از ریختن اتیش و مواد مذاب یه حرکت سه ضربی دست انجام میده و اگه سمت چپش باشی دورت میچرخه و تو هم باید باهاش بچرخی بین مواد مذاب و خودش باید وایسی بعد از حرکت سه ضربی خسته میشه و برای چند ثانیه وایمیسه .اون موقع باید بهش دمیج بدی و سریع بیای کنارش و همینطور ادامه بدی. دوج دادنم تا وقتی که دستش و میاره بالا یا با اون یکی دستش بعد از حرکتهای اول میخواد ضربه بزنه یه تاخیر ثانیه ای داره و ادم گاهی به هوای اینکه سریع داج بده این تاخیر و در نظر نمیگیره و داج میده و بعدشم دمیج میخوره.کلا رو اعصاب ترین باسه بازیه.

هوووم!!!
فازه اول و دومش واقعا سخت نیست به اون صورت راحت از پسش آدم بر میاد اما این فازه سومش واقعا رو مخمه، از پشتش مذاب میاد از دهنش مذاب میاد با هر دو دست حمله میکنه!
میرم از چپ حمله کنم ببینم چی میشه! :D

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
هوووم!!!
فازه اول و دومش واقعا سخت نیست به اون صورت راحت از پسش آدم بر میاد اما این فازه سومش واقعا رو مخمه، از پشتش مذاب میاد از دهنش مذاب میاد با هر دو دست حمله میکنه!
میرم از چپ حمله کنم ببینم چی میشه! :D
مثل یه دایره میچرخه باید وسط دایره باشه بین اتیش و خودش.سه ضرب زد خسته شد 2 تا بزن بیا کنارش

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,788
نام
مراد حلیمی

تو فاز سوم که رو زمین هست، باید ازش دور باشی اون حرکت سه گانه رو که زد با یه اسلحه که از دور بتونه اسیب بزنه زدش(مثلا من حالت طولانی شده عصا رو اینجا استفاده کردم) بعد باز سریع برگردی و ازش دور بمونی....وقتی هم که مذاب زد به سمت راست داج بدی

.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
خب بالاخره رد شد لارنس هم

در راستای صحبت دوستان بگم که برای دمیج از دور Gatling Gun آپگرید شده با Gem مناسب به همراه Bone Marrow Ash بسیار خروجی خوبی میده اگه میخواین از دور بهش حمله کنین.
اگه استراتژیتون حمله از نزدیک هست از Lead Elixir استفاده کنین و جلوی صورتش بمونین دمیج خیلی خوبی میزنین بهش و حرکاتشم خیلی راحت میتونین جاخالی بدین و دوباره بیاین جولوی صورتش. حرکاتشم داونتون نمی کنه تو این حالت! :D
بسی عالیست! :D

لطفا راهنمایی کنید

از همون پله ها که اومدی بالا برو پایین به یه قبرستونی میرسی دوتا جاینت توش هستن. یه در سمته راست وجود داره (یدونه برینساکر و یه کلاغ اونجا میبینی) برو دسته چپ از پله ها برو پایین میرسی به یه در ازت پسورد میخواد پسورد رو انتخاب کن به فربیدن وودز میرسی.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر