PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,615
نام
Alireza
وای امروز یه کلیپ توی چیزتیوب دیدم توش به بازی یکی حمله شده بود اینم انیمیشن beg for life رو پشت هم میزد بعدش invader ایستاد و انیمیشن approval رو انجام داد و لفت داد :D

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام

بچه ها این مسنجر هت و مسنجر اویل ها به چه درد میخورن؟

بعد از اینکه با اون کیسه به دست ها بمیریم و بریم زندان ، اینجا جزو مرحله ی اصلیش است و باید اون باس الکتریکی رو بکشیم؟(خیلی سخته!)

- - -ویرایش - - -

راستی چجوری میشه عمودی پرید تو بازی؟!:d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام

بچه ها این مسنجر هت و مسنجر اویل ها به چه درد میخورن؟

بعد از اینکه با اون کیسه به دست ها بمیریم و بریم زندان ، اینجا جزو مرحله ی اصلیش است و باید اون باس الکتریکی رو بکشیم؟(خیلی سخته!)

- - -ویرایش - - -

راستی چجوری میشه عمودی پرید تو بازی؟!:d
اونا واسه قشنگی هستن.
نه اون قسمت اجباری نیست.
عمودی؟! مگه سوپر ماریو هست؟! می خوای بپر هوا قیچی هم بزن:))

- - -ویرایش - - -

اقایون داداشام سلام میخاستم بدونم این upper cathedral ward دقیقا کجاست مکانش من هنوز پیداش نکردم تمام قبر ها هم باز کردم ولی این جا رو پیدا نکردم بی زحمت دقیقا راهنمایی کنید من نقشه بازی از ویکی نگاه کردم چیزی نفهمیدم فک کنین یه پیرمرد تو بازی گم شده ادرس میخاین بهش بدین ممنون
http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Upper+Cathedral+Ward

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
اقایون داداشام سلام میخاستم بدونم این upper cathedral ward دقیقا کجاست مکانش من هنوز پیداش نکردم تمام قبر ها هم باز کردم ولی این جا رو پیدا نکردم بی زحمت دقیقا راهنمایی کنید من نقشه بازی از ویکی نگاه کردم چیزی نفهمیدم فک کنین یه پیرمرد تو بازی گم شده ادرس میخاین بهش بدین ممنون

شما به لامپ Yahargul Chapel برو اول. بعد از اون راهی که دشمنا پیرزنن و Amygdala هم داره لیزر می‌زنه راه رو بگیر برو بالا. چیز زیادی نیست راه فقط باید از یه سری پله رفت بالا. بعد باید پیچید سمت چپ. سمت چپ دم فنس‌های اون منطقه یکیش بریده. از اون فنسِ که بریده باید بپری پایین. بعد یه قسمت یه دیوار سوراخه. شما می‌ری تو اون دیوار سوراخه و بعد یکم راه بری می‌افتی داخل یه سلول. وسط سلول یا همون زندانه جنازه‌ی یه آدم هست که کلید Upper Cathedral Ward رو داره که باش می‌شه اون در رو باز کرد.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
در قسمت cathedral ward یک در قفل هست که باز نمیشه.همون دری که بازش کنی به یک اسانسور میرسه که منتهی میشه upper cahedral ward
سوال من این هست که چطوری بازش کنم ؟

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
در قسمت cathedral ward یک در قفل هست که باز نمیشه.همون دری که بازش کنی به یک اسانسور میرسه که منتهی میشه upper cahedral ward

دقیق متوجه نشدم کدوم در رو می‌گی ولی اگه همون دری هست که همون اول Cathedral Ward هست باید بگم برای باز شدن اون باید اول برید «اولد یارنام» و Blood-straved Beast رو بکشید.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
دقیق متوجه نشدم کدوم در رو می‌گی ولی اگه همون دری هست که همون اول Cathedral Ward هست باید بگم برای باز شدن اون باید اول برید «اولد یارنام» و Blood-straved Beast رو بکشید.

نه عزيزم اونى كه شما مى فرمايين،در healing church هست.

Play the Life,Kill the Boss,First try or just Wait for Die.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

فهمیدم منطورت کجاست. برای باز کردنش باید بری Hunter Dream اونجا از فروشگاه یه کلیدی هست به قیمت 10 هزار تا BE اونو میگیری میری در باز میشه. مسیرتو ادامه میدی.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقایون این کلینیک کجاست که همه در موردش صحبت میکنین ؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

LOSEFKA CLINIC هست . همونجا که اول بازی داخلش با گرگه مواجه میشی . پشتت یه در بستس میتونی با یه زن صحبت کنی. بعدا وقتی بری جلو برسی به FORBIDDEN WOODS میتونی یه راه مخفی پیدا کنی به پشت اون در و با زنه ملاقات کنی .

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب منم تونستم بازی رو یه خورده کم برم جلو ، بازی قشنگه ، آدم یاد Van Helsing میافته ، میتونسته از نظر گیم پلی به نظرم روونتر باشه و این که گرافیک ـش میتونست خیلی خیلی بهتر باشه به نظرم ؛

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
من و بلادبورن همين الان يهويى...
19f920531bc27e98944ab223f41264bb.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر