Blitz Ball در FF X.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام.
ميشه كسي اين Blitzball رو ياد بده؟
آموزشش خيلي طولانيه، چيز زيادي هم سر در نياوردم.
حوصله هم ندارم FAq هاي 2متريشو بخونم.
مرسي.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
علیک سلام
این Blitzball جزو مزخرفترین چیزایی بود که من دیده بودم بهتره وقتتو برای یاد گرفتنش هدر ندی سریع خود مسابقه رو شروع کن بعد هم بذار تیم حریف ببره منکه اینکارو کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بله این Blitzball واقعا در برابر داستان با اون عظمت FFX چیز خیلی مضخرفی بود ولی آموزشش خیلی کوتاهه الان یادم نیست خیلی وقت پیش بازی کردم!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آره ديگه، تو استاديوم هستم.
به نظر هم رسيد كه حتما بايد ببرم، واسه همين 2باره پرسيدم.
حالا كسي يادش مياد چطوري بود؟
خيلي پارامتر داره هر حركتش. حوصله ام رو واقعا سر ميبره.
بخوام پيچيدگي اينا رو ياد بگيرم، ميشينم رياضي مهندسيمو ميخونم!
0.o

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
لازم نیست حتماً ببری
خودم هر دو حالتشو امتحان کردم تنها اختلافشون یک دمو هست
بهترین کار اینه که بازی رو شروع کنی و بزاری اونا ببرن چون بردنوشون کاز حضرت فیله:eek:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام ببین دوسته عزیز من خیلی وقت پیش این بازی رو بازی کردم تویه این bitzball خیلی چیزهای مخفی آزاد می شن که به قول بچه ها کار حضرت فیل هست که بنده همشونو آزاد کردم فقط یه کم حوصله و فکر و صبر می خواهد ببین نقشه بالا رو که دیدی از رویه نقشه بازی کن و به سرعت وقتی که به یار تیم حریف می رسی سعی کن یه جوری پاس بدی که به کسی نخوره چون قدرت ضربهات الان پایین هستن با هر دفعه برد شوت های جدید با یارات می ده که مثلا یکیشون خواب کردنه دروازه بان هست که راحت می تنی گل بزنی پس اصلا به تصویر نگاه نکن فقط ار رویه نقشه پیش بورو چون حالت دوربین عوض می شه و نمی تونی درست بازی کنی و چیزی بفهمی خوب بقیشم که راحته پای و شوت داره که باید بسنجی که چقدر تا دروازه فاصله داره که اگه در این وسط کسی اومد جلو و کسی با توپ برخورد کرد قدرت شوت رو نگیره در کل باید قدرت دروازه بان و همچیرو بسنجی بعد شوت کنی اما خداییش واقعآ این بازیش حال می ده توی نسخه 12 نبود این بازی واقعا حس می شد همینجور هم قضاوت نکنید اگه تویه این بازی راه بیافتین واقعا حال می ده من که با این بازیه خیلی حال کردم البته من وارد جام این بازیها شدم شما الان فقط یه بازی دارید که با کمی دقت راحت می تونید برنده شید اما بازی کردن در جام این بازی واقعا طول می کشه و صبر زیادی می خواهد ;)

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مرسي دوست عزيز كه پاسخ داديد.
منم حوصله قديم رو تو بازي كردن ندارم، شايد واسه اين علته كه ادامه ندادم.
: )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر