BioWare : شخصیت های قدیمی در Mass Effect Andromeda حضور ندارند

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
mass_effect_andromeda_e3_trailer_5-760x428.jpg

در شرایطی که در گیمز کام امسال هیچ خبر و صحبتی از Mass Effect Andromeda نشد همینک برخی اطلاعات جزئی از این عنوان منتشر شد.

با تشکر از آقای Chris Wynn؛ مدیر ارشد تیم سازنده سری Mass Effect که در حساب شخصی تویتر خود پاره ای اطلاعات جزئی از بازی را منتشر کرد.بر اساس گفته آقای Wynn هیچ چهره آشنایی در نسخه جدید Mass Effect حضور ندارد.ایشان در صفحه شخصی خود اینطور اعلام کرده اند:

برگرداندن شخصیت های قدیمی به خط داستانی ایده و حس جالبی را ایجاد نمی کند.داستان فعلی با داستان سه گانه قبلی Mass Effect کاملا متفاوت است.

بدین ترتیب بر اساس گفته های BioWare پرونده فرمانده shepard در شماره سوم Mass Effect بسته شد و دیگر این شخصیت در شماره های بعدی بازی وجود ندارد.بازی جدید با خط داستانی تازه و شخصیت های جدید می باشد.

مطلب دیگری که از آقای Wynn منتشر شد در مورد موتور گرافیکی بازی است و طبق گفته مدیر ارشد بازی Mass Effect Andromeda با یک موتور گرافیکی کاملا جدید و مجزا از 3 گانه Mass Effect ساخته می شود و این دلیل اصلی طولانی تر شدن پروسه ساخت بازی توسط BioWare به نسبت با شماره های قبلی بازی است.BioWare در این فکر است که با موتور گرافیکی جدید از تمام قدرت کنسول های Xbox one و PS4 استفاده کافی را ببرد.

Mass Effect Andromeda در تعطیلات سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های Playstation 4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

منبع

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
نسخه های قبلی یکی از مشکل هایی که من باهاش داشتم کم بودن انتخاب های خاکستری بود بیشتر انتخاب ها بین خوب و بد خلاصه شده بود امیدوارم این نسخه از این نظر بهتر عمل کنه .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
این اتفاق خوبیه چون شاید باعث بشه اون تصویر خوبی که از اونها تو نسخه های قبلی داشتیم مخدوش بشه ولی من تقاضام چیزه دیگه ست.
هیچوقت شپرد رو اونقدر کاریزماتیک نکردن که گیمر اون رو به عنوان یک Hero قبول کنه.
امیدوارم شخصیت اول این سری که احتمالا انسانه,شخصیت پردازی فوقالعاده ای داشته باشه.
نمیشه گفت Bioware نمیتونه اینکار رو کنه چون در سه گانه قبلی شخصیت های فوقالعاده ای دیدیم.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
نسخه های قبلی یکی از مشکل هایی که من باهاش داشتم کم بودن انتخاب های خاکستری بود بیشتر انتخاب ها بین خوب و بد خلاصه شده بود امیدوارم این نسخه از این نظر بهتر عمل کنه .
موافقم. یه جورایی معلوم بود این دیالوگ و انتخاب کنین عواقب خوبی داری ولی اینو بزنین عواقب بدی!
کاش سیستم دیالوگ ها یه چیزی شبیه Witcher باشه

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
تصمیم درستیه و همین طوری بهتره. نباید یه سری کاراکتر رو انقدر کش بدن و سیصد تا بازی ازشون درست کنند که جذابیت و Charisma شون برای بازیکن از بین بره.

--------------------------------------------------------------
موافقم. یه جورایی معلوم بود این دیالوگ و انتخاب کنین عواقب خوبی داری ولی اینو بزنین عواقب بدی!
کاش سیستم دیالوگ ها یه چیزی شبیه Witcher باشه

آخه ویچر هم دیگه خیلی خاکستریه. هر چند من عاشقشم، ولی کسی بخواد بازی کنه باید خودش رو برای این خاصیت بازی آماده کنه. یه تصمیم رو انتخاب می کنی 20 نفر ناک اوت میشن، فکر می کنی لابد اون یکی تصمیم بهتر بوده، بازی رو برمی گردونی و اون یکی تصمیم رو انتخاب می کنی 50 نفر به فنا میرن!
1041.gif

البته به نوعی همین جوری داستان بالغ تر و واقعی تره و به زندگی واقعی شبیه تره.

به قول خود گرالت:

If I'm to choose between one evil and another, I'd rather not choose at all

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من شخصا دلم برای شخصیتهای قدیم تنگ میشه ولی دیگه بیش از حد مانور دادن روی یک تعداد خاصی کاراکتر همه چی رو لوس میکنه.امیدوارم شماره جدید بازی هم مثل سه گانه قبلی گیم پلی روونی داشته باشه

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
تصمیم درستیه و همین طوری بهتره. نباید یه سری کاراکتر رو انقدر کش بدن و سیصد تا بازی ازشون درست کنند که جذابیت و Charisma شون برای بازیکن از بین بره.

--------------------------------------------------------------

آخه ویچر هم دیگه خیلی خاکستریه. هر چند من عاشقشم، ولی کسی بخواد بازی کنه باید خودش رو برای این خاصیت بازی آماده کنه. یه تصمیم رو انتخاب می کنی 20 نفر ناک اوت میشن، فکر می کنی لابد اون یکی تصمیم بهتر بوده، بازی رو برمی گردونی و اون یکی تصمیم رو انتخاب می کنی 50 نفر به فنا میرن!
1041.gif

البته به نوعی همین جوری داستان بالغ تر و واقعی تره و به زندگی واقعی شبیه تره.

به قول خود گرالت:

If I'm to choose between one evil and another, I'd rather not choose at all

آره دیگه تو واقعیت هم نه کاراکتر خوب و بد داریم نه تصمیم خوب و بد، همه چیز یه جورایی خاکستری هستش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر