Bioware در حال کار بر روی داستان Mass Effect 3 می باشد

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
masseffect22.jpg

طی نمایشگاه Ces مدیر پروژه bioware اقای Casey Hudson طی نشستی که با IGN برای بحث در مورد همه چیز DLC های Mass Effect 2 داشت قبول کرد که سازندگان بازی سخت در حال کار بر روی داستان Mass Effect 3 میباشند.
در حال حاضر 17 روز دیگر دومین نسخه این Franchise عرضه میشود که بسیاری برای بازی لحظه شماری میکنند.

Source

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یا خدا هنوز 2 نیومده رفتن تو کار 3:biggrin1:
باز یه بازی افتاد دسته EA تا نابودش نکنه دست برنمیداره:biggrin1:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ممنون سامی جان بابت خبر.........:love:
یادمه سازنده های این بازی(نسخه دوم) گفته بودن این شماره پایان فوق العاده خواهد داشت و شما رو اماده میکنه برای شماره ی سوم..... ;) :love:

برادر من چه ربطی داره.....این بازی از همون ابتدا اعلام شد سه گانه هست. و به EA ارتباطی از این جهت نداره..درضمن نسخه شماره 2 رو تا الان هرچی تریلر و گیم پلی خصوصا اخرین گیم پلی که تو نمایشگاه CES گذاشته بودند دیدم ......انصافا از همه لحاظ نسبت به شماره یکش پیشرفت های چشمگیری داشته ......;)

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
ایول که بروبچ bioware انقدر فعالند و به استراحت و از این حرفا اعتقاد ندارن :laughing:
همیشه از قسمت ها دوم سگانه ها خوشم میامد ... معمولا آخر قسمت دوم از هر سگانه ای در اوج خودش تموم میشه و آدمو تشنه میذاره برای شماره ی بعدی ....( امیدوارم ME2 هم اینطوری باشه) ...
به امضات جک خودتم اضافه کن !:-"

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
محمد جون Bioware خیلی بزرگتر و عاقل تر از اونیه که بخواد EA تو کاراش دخالت بکنه و باعث نابودی بازی هاش بشه همون جوری هم که میدونی قبل از عرضه DA این شرکت در ان واحد رو سه پروژه بزرگ کار میکرد (ME2 و DA و SW : TOR) که حالا DA حذف شده و مراحل ابتدایه ساخت نسخه سوم ME شروع شده
مگه Take Two نبود ؟ تازه خبر ساخت نسخه دوم Bioshock اومده بود گفت در حال کار بر روی Bioshock 3 هستیم و ... ;):smile:
ممنون سامی جان بابت خبر.........:love:
یادمه سازنده های این بازی(نسخه دوم) گفته بودن این شماره پایان فوق العاده خواهد داشت و شما رو اماده میکنه برای شماره ی سوم..... ;) :love:
خواهش میکنم اریا
اریا یادته گفتی قضیه مرگ شپرد چیه ؟ که من گفتم برای قبل از شروع بازیه ؟ :( توی یه مصاحبه خوندم که قضیه گم شدن شپرد برای قبل از شروع بازیه ولی مرگش برای اخر بازیه که طی یک تصمیم یا میمره یا زنده میمونه، بعد حالا فعلا مثنکه دارن سر این بحث میکنن که توی نسخه سوم مرده باشه یا بازی از ادامه نمردنش توی دو شروع بشه (حالا دقیقم نمیدونم :()
اریا برو مصاحبه رو بخون چیزای جالبی گفته ! در ضمن فعلا هم تو مراحل اولیه داستان شماره سه و ساخت بازی هستن :biggrin1:
( امیدوارم MS2 هم اینطوری باشه)
ME2 :-":biggrin1:

آخرین ویرایش:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
محمد جون Bioware خیلی بزرگتر و عاقل تر از اونیه که بخواد EA تو کاراش دخالت بکنه و باعث نابودی بازی هاش بشه همون جوری هم که میدونی قبل از عرضه DA این شرکت در ان واحد رو سه پروژه بزرگ کار میکرد (ME2 و DA و SW : TOR) که حالا DA حذف شده و مراحل ابتدایه ساخت نسخه سوم ME شروع شده
مگه Take Two نبود ؟ تازه خبر ساخت نسخه دوم Bioshock اومده بود گفت در حال کار بر روی Bioshock 3 هستیم و ... ;):smile:

خواهش میکنم اریا
اریا یادته گفتی قضیه مرگ شپرد چیه ؟ که من گفتم برای قبل از شروع بازیه ؟ :( توی یه مصاحبه خوندم که قضیه گم شدن شپرد برای قبل از شروع بازیه ولی مرگش برای اخر بازیه که طی یک تصمیم یا میمره یا زنده میمونه، بعد حالا فعلا مثنکه دارن سر این بحث میکنن که توی نسخه سوم مرده باشه یا بازی از ادامه نمردنش توی دو شروع بشه (حالا دقیقم نمیدونم :()
اریا برو مصاحبه رو بخون چیزای جالبی گفته ! در ضمن فعلا هم تو مراحل اولیه داستان شماره سه و ساخت بازی هستن :biggrin1:

ME2 :-":biggrin1:
یعنی ممکنه توی شماره ی سوم Sheperd مرده باشه ؟؟؟؟ ( چه سه گانه ای شود !!!)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
یعنی ممکنه توی شماره ی سوم Sheperd مرده باشه ؟؟؟؟ ( چه سه گانه ای شود !!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر