Bioshock

امتیاز شما به bioshock

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان اين باز از همه لحاظ عالي هست اما من بعد از يه ساعت باز ي كردن با وجود علاقه زياد به بازي هاي ترسناك ديسك رو بوسيدم گذاشتم كنار خوشم نيومد هنوزم نمي دونم چرا

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
با سلام من تو یه مزحله که میگه از spider عکس بگیر گیر کردم باید از 3 تا عکس بگیرم که از دوتا شون میگیرم ولی سومی که تو یه BAr هست وقتی میخوام ازش عکس بندازه میگه low.....:biggrin1:
کمکم کنید!

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
versus

زماني که از بحث داغ اين روزها در دنياي بازي هاي رايانه اي,يعني عرضه بازي Bioshock براي PS3 سؤال شد،يکي از منابع داخلي 2K اعلام کرد که اين که فکر کنيم بازي Bioshock تنها براي XBOX 360 و PC عرضه مي شود،اشتباه محض است.
البته هيچکدام از سايت هاي خبري،نامي از اين منبع نبرده اند،امابه گفته آنان اين فرد در جايگاهي بوده است که نحوه عرضه بازي و پلتفورم هاي آن را مي دانسته است.عليرغم اين بيانيه ها،تا زماني که 2K Games خود رسماً عرضه بازي براي PS3 را تأييد نکرده است،نمي توان از صحت کامل آن مطمئن بود.
اين نظريه ،اخباري که روز سه شنبه در سرتاسر دنيا پخش شده بود را کاملاً تأييد مي نمايد.جايي که گيمرهاي تيزبين و تيزنظر نسخه دموي بازي Bioshock،نام PlayStation 3 را در کنار نام XBOX 360 به عنوا نپلتفورم هاي نهايي عرضه بازي در يکي از فايل هاي اطلاعاتي آن مشاهده کردند... .
لازم به ذکر است که Bioshock از موتور گرافيکي Unreal استفاده مي نمايد که از پلتفورم هاي PS3،XBOX 360 و PC پشتيباني کامل مي نمايد...2K Games خود تا کنون هيچ اظهار نظري در اين باره نکرده است.

باکس شات طراحي شده براي نسخه PS3 بازي Bioshock
130348-1-1.jpg

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام من به مشکل بر خوردم کمکم کنید
اونجا که 2 جا یع زده باید آبش کنم باید چیکار کنم فک کنم باید قدرت آتیش بگیرم اما از کجا
گیرش بیارم ؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان بنده يکی از طرفداران متعصب این بازی هستم :D
اما طی تحقيقاتی که انجام دادم فهميدم این بازی به همراه دوبازی Halo3و The orange boxجزع بازی های مشکل دار از نظر امنيتی هستن و هکر های صاحب نظر گفتن که يکی از دلايل بن شدن افراد اینه که يکی از این 3 بازی رو انجام دادن. اما من نميتونم ازش بگذرم .
چيکار کنم؟ در ضمن بنده 2 تا هارد 360 دارم که يکيش 20 گيگ هست. ميتونم هروقت خواستم بازی مشکل دار انجام بدم اون 20 گيگ رو وصل کنم بازی کنم . بعد که تمام شد کنسول رو از برق بکشم ، هارد 120 رو بزارم ، و بعد وصل بشم به لايو و بازی های خوب رو بازی کنم
لطفا کامل بنده رو راهنمايی بفرماييد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان بنده يکی از طرفداران متعصب این بازی هستم :D
اما طی تحقيقاتی که انجام دادم فهميدم این بازی به همراه دوبازی Halo3و The orange boxجزع بازی های مشکل دار از نظر امنيتی هستن و هکر های صاحب نظر گفتن که يکی از دلايل بن شدن افراد اینه که يکی از این 3 بازی رو انجام دادن. اما من نميتونم ازش بگذرم .
چيکار کنم؟ در ضمن بنده 2 تا هارد 360 دارم که يکيش 20 گيگ هست. ميتونم هروقت خواستم بازی مشکل دار انجام بدم اون 20 گيگ رو وصل کنم بازی کنم . بعد که تمام شد کنسول رو از برق بکشم ، هارد 120 رو بزارم ، و بعد وصل بشم به لايو و بازی های خوب رو بازی کنم
لطفا کامل بنده رو راهنمايی بفرماييد.
این بازی هیچ مشکلی نداره. orange box هم به خاطر bad kreon rip بودنش بود که اونم اگر iXtreme 1.4 داشته باشید مشکلی نداره. فقط halo 3 هست که توصیه نمی شه کسی بازی کنه.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بابا ترو خدا کمک کنید الان مدیرا گیر میدن چقد پست میدم
من حسابی گیج شدم واقعا کسی دقیق یادش نیست ؟؟؟؟
نه دیگه !!:biggrin1:
من بعد از چهار بار اتمام هم درست یادم نیست ...
کلا چیز خاصی نبود اون جاش !! شما میری طبقه ی بالا سمت راست یه در خود کار هست میری توش یدونه از اون دوربین الارم دارا رو میترکونی میری طبقهی بالا میشینی از یه جای کوچیک که میره داخل یه اتاقک میری داخل و اون جا قدرتو ور میداری !!:biggrin1:
(لازم به ذکره که همشو با یازی حافظم گفتم :biggrin1: !!)

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
این بازی هیچ مشکلی نداره. orange box هم به خاطر bad kreon rip بودنش بود که اونم اگر iXtreme 1.4 داشته باشید مشکلی نداره. فقط halo 3 هست که توصیه نمی شه کسی بازی کنه.
ممنون اشکان جان. اما من از خيلی ها شنيدم که این بازی هم مشکل داره ، يعنی سورس هايی که موقع عرضه بازی اومده مشکل دار بوده و ديگه کسی بعدش نرفته سورس سالم رو دانلود کنه. حالا من چيکار کنم؟
در مورد قضيه هارد ها هم اگر امکان داره توضيح بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر