BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/13698/t_bioshockinf_e311_fulldemo_15min_gp_xdhsd_hd.mp4
این تریلر 15 دقیقه ای بازی هست که مربوط به E3 میشه، در یک کلمه باید بگم شگفت انگیز بود. گیم پلی بازی از اون چیزی که تصور می کردم خیلی بهتر و جذاب تر هست، امکانات خیلی زیادی تو بازی هست و روش های مختلفی برای نابودی دشمنان وجود داره. ترکیب قابلیت های شخصیت اصلی و الیزابت هم فوق العاده بود (همون دستور دادن منظورمه). بازی به شدت به سمت سینمایی شدن پیش رفته و البته تو این بخش هم خیلی عالی کار کرده. به نظر میاد داستان بازی به شدت احساسی و عاشقانه و اینا باشه :D در کل هر چی جایزه تو E3 برد حقش بود چون رسما بهترین نمایشی بود که تا الان دیدم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
تریلر محشری بود ....... تازه فهمیدم برای چی انقدر جایزه درو کرده بود ........ از نظر گرافیک و نورپدازی خیره کننده بود..... گیم پلیشم خیلی متنوع و یه جورایی OW بود ..... صدای دو شخصیت بازی خیلی عالی و با احساس کار شده بود .....در کل CAN'T WAIT FOR IT :x

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
به نظر میاد داستان بازی به شدت احساسی و عاشقانه و اینا باشه :biggrin1:
آره انگار واقعا عشقیه !! :d تو این تریلر که اینطوری بود !! اونجاش که الیزابت کنار اون اسبه از قدرتش استفاده کرد فوق العاده بود !! ته سینمایی بود !! لامصب :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
من 2 روز پیش تریلر 15 دقیقه ای رو از لایو دان کردم یعنی از همون شروع تا آخر دهنم باز مونده بود . ازین بهتر نمیشد . به قول دوست عزیزمون شدیدا به سمت سینمایی شدن رفته که در این زمینه سنگ تموم گذاشته . وارد شدن بازی به محیط روشن به شدت جواب داده به نظر من قدرت گرافیک بازی رو خیلی بهتر به تصویر میکشه . در مورد گیم پلی هم که چیزی لازم نیست بگم دیگه همه میدونن فوق العادست گیم پلی این بازی . هر 2 نسخه قبل هم عالی بود . کلا با یه شاهکار طرف هستیم و یکی از شانس های اصلی GOTY

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
همین الان اون دموی 15 دقیقه ای رو دیدم. فقط میتونم بگم فوق العادست! گرافیک بازی که حرف نداره! مخصوصا نورپردازی. رنگ بندیشم به نظرم عالیه. به جز گیم پلی و گرافیک چیزی که بیشتر از همه توجهمو بهش جلب کرده صداگذاری بازی هست! صدای شخصیت ها واقعا طبیعی و زیبا بود!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من از دو تای قبلیش خیلی خوشم نیومد.از دوش که هیچی,راستشو بخواهید از یکش هم خیلی خوشم نیومد(با وجود اینکه می دونم خیلی جاها GOTY شد)و کامل بازیشون نکردم.ولی الان تریلر 15 دقیقه ای رو دیدم فکم در رفت!به شدت مایل شد وقتی اومد بگیرمش.از داستان قبلی ها یه چیزایی می دونم<از این هم همینطور.حالا یه سوالی داشتم,ربط داستان این به قبلی ها چیه؟

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
من از دو تای قبلیش خیلی خوشم نیومد.از دوش که هیچی,راستشو بخواهید از یکش هم خیلی خوشم نیومد(با وجود اینکه می دونم خیلی جاها GOTY شد)و کامل بازیشون نکردم.ولی الان تریلر 15 دقیقه ای رو دیدم فکم در رفت!به شدت مایل شد وقتی اومد بگیرمش.از داستان قبلی ها یه چیزایی می دونم<از این هم همینطور.حالا یه سوالی داشتم,ربط داستان این به قبلی ها چیه؟
فکر کنم از نظر داستانی ربطی به شماره های قبلی نداره!

• Like
Reactions: Farh@d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
منم دقیقا از 2شماره اولش خوشم نیومد البته از نظر صدا و محیط فوق العاده بود و داشت
ولی این یکی وحشتناک به دلم نشسته انگار ربطی هم به 2نسخه قبل نداره و به نظرم بازی فوق العاده ای خواهد بود و جز 5 بازی هست که من منتظرش هستم
این دموش دیوانه کننده بود خیلی جالب بود الکی واقعا این همه جایزه نبرده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
یه تریلر جدید اومده که کن لوین درباره صداگزاری بازی صحبت میکنه ! + مصاحبه با دوبلرهای بوکر و الیزات شخصیت های اصلی بازی...

http://www.gamersyde.com/news_bioshock_infinite_booker_and_elisabeth-12122_en.html

صحنه ی جدیدی از خوده بازی نشون نمیده !
میتونین بوکمارک کنین از نظر امتیازی در حد بتمن ظاهر میشه قول میدم :D بایوشاک 1 که همین لوین ساخته بود به علاوه بتمن بهترین بازی هایی هستن که تو این نسل بازی کردم...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
یه تریلر جدید اومده که کن لوین درباره صداگزاری بازی صحبت میکنه ! + مصاحبه با دوبلرهای بوکر و الیزات شخصیت های اصلی بازی...

http://www.gamersyde.com/news_bioshock_infinite_booker_and_elisabeth-12122_en.html

صحنه ی جدیدی از خوده بازی نشون نمیده !
میتونین بوکمارک کنین از نظر امتیازی در حد بتمن ظاهر میشه قول میدم :D بایوشاک 1 که همین لوین ساخته بود به علاوه بتمن بهترین بازی هایی هستن که تو این نسل بازی کردم...
شدیدا باهات موافقم
بازی دیوانه کنندست >:d<
خیلی منتظرم

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
طراحی شخصیت این دختره الیزابت فوق العادست.....خیلی دوست داشتنیه...مدل موهای جدیدش هم بیشتر بهش میاد!:d
هنوز زوده ولی من که از همین الان میگم goty سال بعد همینه!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر