Bioshock 2 | PC

Bio2.jpg

شرکت سازنده: 2K Marin
شرکت پخش کننده: 2K Games
ژانر: Sci-Fi First Person Shooter
حالت های بازی: Single Player . Multiplayer
تاریخ انتشار: Feb 9, 2010
20 بهمن 1388

بازی 10 سال بعد از نسخه اول اتفاق میوفته شما در نقش یک Big Daddy در شهر Rapture ایفای نقش خواهید کرد.
شما در کنار اسلحه ها و Plasmid ها از Drill معروف Big Daddy هم میتونید استفاده کنید
Big Daddy شما میتونه یک Little Sister رو قبول کنه تا روی شونش قرار بگیره و ADAM ها رو جمع کنه.
همچنین با از بین بردن Little Sister میتونید از ADAM هاشون استفاده کنید.
در بازی یک دشمن جدید وجود خواهد داشت به اسم Big Sister که بسیار سریع و قدرتمند هست و اصلی ترین دشمن بازی محسوب میشه.

LS.jpg
BS.jpg
BD.jpg

به ترتیب از سمت چپ به راست: Big Daddy . Big Sister . Little Sister

باید دید این بازی میتونه انتظارات رو برآورده کنه و موفقیت های شماره اول رو تکرار کنه.

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوست من خودت جواب خودتو دادی دیگه وقتی هیچ سیوی توش نیست خواب چه جوری می خواد بازی اجرا کنه .

من ازتون راه حل مي خوام كه چه جوري كاركنه خودمم مي دونم سيوامو نمي ياره راه حل مي خوام كه درست شه

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,606
نام
حمیدرضا
bioshock2 مثل شماره 1 قابلیت استفاده از x360 controller رو نداره و این سیستم در قسمت جدید بر داشته شده.برا خیلیا لذت با موس و کیبورد و استفاده از اون جذاب تره.اما برای خودم تاسف باره این حرکت.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خواب دوست من سیوا را اگر می خوای می تونم برات اپلود کنم یا از اینترنت بگیری

ايول دمت گرم اگه ميشه بذار . بعد اينكه سيوا كامل و 100% هستش ؟.
تا حالا كسي اين كاري كه من كردم و به مشكل خوردم براش پيش اومده؟ و اگه براش پيش اومده راه حلي داره .

snake 4 persia

کاربر سایت
Jan 23, 2010
188
نام
SNAKE
آقا من از Xp sp3 استفاده میکنم...
این ایراد رو موقع بازی کردن میگیره و نمیره تو بازی(SP) :
SECULAUNCHER : Faild To Start Application . [2000] ...chi kar konam?

آقای عقل:D(شوخی) وقتی سیو پاک شده عزرائیل میخواد نجاتش بده؟:D

Reza hitman

کاربر سایت
Jun 19, 2008
46
نام
رضا
دوستان من نميتونم بازي رو سيو كنم. يعنی نميدونم چطور ميتونم اكانت ليو بسازم.
اگه ميشه كمك كنيد؟
پ ن: يه چيز ديگه. وقتی از نزديك به محيط و اشيا نگاه ميكنم تكسچور ها بد به نظر ميان. بازي همچين مشكلي داره يا سيستم من صعيفه؟ گرافيك: 1 گيگ 8600 رم: 4 Cpu: Intel Core 2 Duo 3.00

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
آقا من از Xp sp3 استفاده میکنم...
این ایراد رو موقع بازی کردن میگیره و نمیره تو بازی(SP) :
SECULAUNCHER : Faild To Start Application . [2000] ...chi kar konam?
تو دیسک بازی یک فایل به نام vcredist_x86.exe هست که باید نصبش کنی. (تو مسیر support/Redist باید باشه). اگه نبود از اینجا دانلود کن.

دوستان من نميتونم بازي رو سيو كنم. يعنی نميدونم چطور ميتونم اكانت ليو بسازم.
اگه ميشه كمك كنيد؟
شما اول باید لایو رو نصب کنید, تو دیسک بازی اسم فایلش gfwlivesetup.exe هست. وقتی وارد بازی شدید دکمه Home روی کیبورد رو میزنید تا منوی بالای صفحه باز بشه, می روید به قسمت create new profile و طبق شکل زیر اکانت آفلاین درست میکنید.

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
آقای عقل:D(شوخی) وقتی سیو پاک شده عزرائیل میخواد نجاتش بده؟:D

آقاي عقل:biggrin1: ( شوخي ) من مي گم يه كپي از سيوا دارم حالا مي ريزم جاش كار نمي كنه ( فكر كنم شما عقل تري:biggrin1: ( شوخي ) )

كسي سيوا رو نداره برام آپلود كنه ؟

Reza hitman

کاربر سایت
Jun 19, 2008
46
نام
رضا
شما اول باید لایو رو نصب کنید, تو دیسک بازی اسم فایلش gfwlivesetup.exe هست. وقتی وارد بازی شدید دکمه Home روی کیبورد رو میزنید تا منوی بالای صفحه باز بشه, می روید به قسمت create new profile و طبق شکل زیر اکانت آفلاین درست میکنید.
خيلي ممنون دوست عزيز مشكل حل شد :love:

دوستانی که دنباله یه FPS خوب هستن به هیچ وجه سراغ این بازی نرن
من كه همچين عقيده اي ندارم و به نظرم از بهترين FPS های اين سال ميتونه بشه.

snake 4 persia

کاربر سایت
Jan 23, 2010
188
نام
SNAKE
آقاي عقل:biggrin1: ( شوخي ) من مي گم يه كپي از سيوا دارم حالا مي ريزم جاش كار نمي كنه ( فكر كنم شما عقل تري:biggrin1: ( شوخي ) )

كسي سيوا رو نداره برام آپلود كنه ؟

آقای دابل عقل:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: نمیدونم چرا :D:eek::confused::biggrin1:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آقا جواب منو زودتر بدين .:(:((:(:((:(:((:(:((
دوست عزیز بازی هایی که از برنامه Games for Windows استفاده می کنن بعد از عوض کردن ویندوز یا پاک کردن برنامه Games for Windows دیگه نمیشه از ذخیره هاشون استفاده کرد تنها راه حلش اینکه باید یه فایل dll مربوط به Games for Windows رو یه کپی ازش داشته باشی و تو محل تصب برنامه Game for Windows کپیشون کنی تا بتونه از ذخیره های بازی استفاده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر