Bio Ware : ممكن است save هاي ME2 در ME3 كار نكند.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
masseffect2.jpg

كارگردان سري Mass Effect عمو Casey Hudson گفته كه سيو هايه شما در Mass Effect 2 ممكن است كه در شماره ي بعدي كار نكنه.

توجه: نوشته هايه زير حاوي spoiler است.:biggrin1:

اگر شما بازي رو با عوض كردن جون شپرد با پيروزي تموم كرديد بايد تو شماره بعدي يه بازيه تازه رو شروع كنيد.

"مرده , مرده است , Mass Effect 3 در ادامه ي اين سه گانه داستان شپرد رو بيان ميكنه.اگر آخر شماره 2 شپرد مرده بود اون سيو در شماره 3 اعمال نميشه."

"البته شما ميتونيد ME3 رو بازي كنيد حتي اگر شپرد مرده باشه (نه بابا) , ولي شما مجبوريد يك شپرد جديد بسازيد, سخته؟ آره , ولي ما نميتونستيم درباره ي يك مرحله ي خود كشي جدي باشيم كه ممكن هست زنده بمونيد؟؟؟؟
و از اون طرف هم مرگتون اتفاق هايه جالبي رو به همراه نداشت."

خدا رو شكر كه هنوز 2 رو بازي نكردم,بايد بي خيال مردن شد
منبع:
http://www.vg247.com/2010/02/08/bioware-mass-effect-2-saves-might-not-work-with-mass-effect-3/

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
راست ميگه خوب ديگه لُوس ميشه بازي تو 2 هم مرده بود ريكاوريش كردن ديگه ضايعس خوب دوباره بميره ريكاوريش كنن.
اصلا بدون شپرد حال نميده ME

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
خیلی بد میشه . این همه جون کندم تا پایان خوب داشته باشم تا به 3 انتقال پیدا کنه بعد اینا میگن .. . . . :mad:
اما باز چیزی از بازی کم نمیشه و باید بازی کرد . :cheesygri

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اصلا اینجوری که نميشه ، تمام حالش به اینه که تو نسخه 3 نتيجه تصميمات نسخه 2 رو ببينی. حتی نکات ريزش رو ( دقيقا همون چيزی که از سيو های نسخه 1 برای 2 بدست آمد )
اینجوری که ارزش تکرار بازی خيلی کم ميشه!

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
ممنون بابت خبر ولی دقت کنید خودش گفت "اگه شپرد بمیره سیو منتقل نمیشه" یعنی داستان تون به بمب بست بخوره و شپردتون بمیره اگه نمیره مشکلی پیش نمیاد ...من خودم تا حالا سه بار تموم کردم ولی حتی یک بار هم خود شپرد نمرده

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
دوستان خواهشا اگه میخواید قسمتی از باری رو بگید توی اسپویلر بذارید!
همش داره لو میره!:-"

اتفاقاً به نظر من این خبر نه تنها اسپویلری نداره بلکه خیلی هم جالب هست این چیزی بود که قبل از ریلیز بازی هم اشاره شده بود برای اولین بار گیمر با این تفکر میره جلو که ممکنه بمیره و داستانش به بمب بست بخوره به عبارتی دیگه خیلی واقعی هست درست مثل زندگی واقعی مرگ و زندگی دست خودتون هست اگه می خوایید مبارزه رو به مرحله بعدی که همون شماره 3 هست باید بهترین سعی رو برای زنده موندن بکنید این به نظر من واقعاً جالبه

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
شاید اینا مخصوصا اینکارو میکنند که تا موقع اومدن mass3 همه رو سورپرایز کنن :cheesygri
اما اگه این کارو انجام ندن خیلی چیز ها بهم میریزه مخصوصا ,کاراکتر های بازی !

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
عجب ادمایی هستند حالا که ما سیومون پاک شده :(:(حرف از نگهداریش میزنند.

دوست عزیز این که سیو شما از شماره 1 به 2 و از 2 به سه منتقل میشه از نمایشگاه E3 سال قبل اگه اشتباه نکنم اعلام شده این خبر فقط میگه اگه شخصیت اصلی در شماره دوم بمیره(که خیلی کم پیش اومده این اتفاق) برای شماره 3 قابل استفاده نخواهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر