Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

safir_filth

کاربر سایت
Dec 22, 2007
64
بازیه خوبی بود.فکر کنم همه هم با من همفکر باشید دلیل خوب بودن بازی سبک جدید بازی هستش شما همزمان دارید با 2نفر بازی می کنید2 تا فکر جدید ، هر تصمیمی که بگیرید تو داستان بازی تاثیر داره
.پست هایی رو از بچه ها می خوندم که بدجوری نقد کردن این بازی رو ولی فکر کنم کمی بی انصافی کردن

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
ولی تو سایتش گفته که 12 تا پایان داره:-/

10 تا پایان فکر کنم داره ها :rolleyes:
Saved All Characters Playthrough
At the end of the playthrough, you need to pick between "Beyond"and "Life", just select the option "Life". Then eventually it will merge to the Epilogue mission where you need to select how you want to continue. Start by selecting "Alone" and watch the cut scene and then eventually the long credits. To see the next ending just go to chapter select and pick the "Epilogue" mission and put the save "On" option. The "Epilogue" mission will start again but this time when prompted select the next one down in the list being "Zoey" and continue this method....
  • Alone
  • Zoey
  • Jay
  • Ryan
  • Reply "Black Sun" mission but choose the "Beyond" option at the end
space
Everyone Is Dead Playthrough
At the end of your second playthrough, you need to pick between "Beyond" and "Life", just select the option "Life". Then eventually it will merge to the Epilogue mission where you need to select how you want to continue. Start by selecting "Alone" and watch the cut scene and then eventually the long credits. To see the next ending just go to chapter select and pick the "Epilogue" mission and put the save "On" option. The "Epilogue" mission will start again but this time when prompted select the next one down in the list being "Zoey" and continue this method....
  • Alone
  • Zoey
  • Jay
space
Miscellaneous EndingsThe final ending is where Jodie dies in the fight against the monsters, in front of the Black Sun. Reply the "Black Sun" mission and basically just don't follow the on screen prompts by not pressing any buttons once the entities appear in front of the black sun. You will get a very short, "dark" beyond ending then.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
10 تا پایان فکر کنم داره ها :rolleyes:
Saved All Characters Playthrough
At the end of the playthrough, you need to pick between "Beyond"and "Life", just select the option "Life". Then eventually it will merge to the Epilogue mission where you need to select how you want to continue. Start by selecting "Alone" and watch the cut scene and then eventually the long credits. To see the next ending just go to chapter select and pick the "Epilogue" mission and put the save "On" option. The "Epilogue" mission will start again but this time when prompted select the next one down in the list being "Zoey" and continue this method....
  • Alone
  • Zoey
  • Jay
  • Ryan
space
Everyone Is Dead Playthrough
At the end of your second playthrough, you need to pick between "Beyond" and "Life", just select the option "Life". Then eventually it will merge to the Epilogue mission where you need to select how you want to continue. Start by selecting "Alone" and watch the cut scene and then eventually the long credits. To see the next ending just go to chapter select and pick the "Epilogue" mission and put the save "On" option. The "Epilogue" mission will start again but this time when prompted select the next one down in the list being "Zoey" and continue this method....
  • Alone
  • Zoey
  • Jay
space
Miscellaneous EndingsThe final ending is where Jodie dies in the fight against the monsters, in front of the Black Sun. Reply the "Black Sun" mission and basically just don't follow the on screen prompts by not pressing any buttons once the entities appear in front of the black sun. You will get a very short, "dark" beyond ending then.
حالا یکی از دوستان در صفحه قبل گفته 24 تا.راسیتش اینو یکی از رفقام گفت که رفتم دیدم و نوشته 12 تا
خب حالا 2 تا هم تخفیف میدیم میشه 10 تا ،تا مشتری شن رفقا:d

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
این انواع پایان ها را خوندم اما سوال اینجاس اونی که همه زنده میمونن منظور از همه چه کسانی هستند؟
و یا چطوری میشه هیچ کی زنده نمونه؟
یکی میشه سرنوشت های هر کارکتر را نسبت به تصمیم ما بگه.

Sent from my iPhone 4s

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
این آموزش مراحل بازیه با تصویر اما زبان انگلیسی ولی خیلی خوب توضیح داده خودتون ببینید:
http://guides.gamepressure.com/beyondtwosouls
پایان من:
برای من رایان یک چشمش کور شد اما زنده موند.
بقیه هم زنده موندن از دکتر ها سیاه پوسته (cole) زنده موند ولی اون یکی خودشو کشت رفت پیشه خانوادش.
مادر جودی را هم نکشتم

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
حالا یکی از دوستان در صفحه قبل گفته 24 تا.راسیتش اینو یکی از رفقام گفت که رفتم دیدم و نوشته 12 تا
خب حالا 2 تا هم تخفیف میدیم میشه 10 تا ،تا مشتری شن رفقا:d

بازی 24 تا بایان داره خود سازنده گفته ولی 12 تاش اصلیه بقیش نکات ریز متفاوت داره ولی در اصل تکراریه .بنده خودم دو سه رو قبل پلات کردم بازی رو :bighug:
اینم مدرکش Hamzeh_Yz's PSN Profile - PSNProfiles.com
ولی حوصلم نمیاد تروفی گایدشو بزارم :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
هی روزگار !! :-s

55604595002671793929.png

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
دوستان کسی طریقه اتصال وایفای گوشیرو به پلی3 بلده
من میخوام بازی یبوند رو رو گوشی بازی کنم.
اگر کسی بازی کرده لطفا راهنمای بکنید.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود

من برنامشو گرفتم اما وقت نشد تست کنم اونطوری که تو برنامه گفته مثل این که باید وایفای گوشی و پلی۳ به یک شبکه وایرلس وصل بشه.

Sent from my iPhone 4s

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

من بازی کردم خیلی جذاب تر میشه بازی.
شما کافی گوشی و ps3 را وصل کنید به یک Acessp Point.
من برای اینکه Ps3 به اینترنت هم وصل نشه Ip manual دادم .
اما گوشیم به نت وصل بود از طریق AP.
وارد بازی شدم و زمانی که داخل گوشی بودم گزینه Play زدم اون وسط یک touch بیشتر وجود نداره می زنی شروع می کنه Search کردن و بازی را پیدا می کنه و وصل میشه.
می توانید هر کدام از کاراکتر ها را انتخاب کنید اما Aiden خیلی بهتر است.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
من بازی کردم خیلی جذاب تر میشه بازی.
شما کافی گوشی و ps3 را وصل کنید به یک Acessp Point.
من برای اینکه Ps3 به اینترنت هم وصل نشه Ip manual دادم .
اما گوشیم به نت وصل بود از طریق AP.
وارد بازی شدم و زمانی که داخل گوشی بودم گزینه Play زدم اون وسط یک touch بیشتر وجود نداره می زنی شروع می کنه Search کردن و بازی را پیدا می کنه و وصل میشه.
می توانید هر کدام از کاراکتر ها را انتخاب کنید اما Aiden خیلی بهتر است.

دوست عزیز اگر ممکنه یه اموزش درست حسابی در باره این در سایت قرار بدید.
چون متوجه این مطالب نمیشم.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازی تموم شد. با توجه به نقد ها انتظاراتم از بازی پایین بود ولی بعد بازی کردن نظرم کاملا نسبت به بازی عوض شد.
برای من از لحاط داستانی و روایت داستان و شخصیت پردازی بهترین و گیرا ترین بازی نسل بود. اونایی که از داستان بازی تو نقد ها ایراد گرفتن قطعا باید یه مشکلی داشته باشن. به نظرم تعداد خیلی کمی از عناوین این نسل از لحاظ داستانی میتونن با بیاند رقابت کنن. سیر تکاملی شخصیت جودی و آیدن و رابطشون عالی نمایش داده شده بود. در مورد گیم پلی به جز تاثیر انتخاب ها از هر لحاظ نسبت به هوی رین پیشرفت کرده بود. گیم پلی بازی سریع تر و متنوع تر شده و کنترل شخصیت ها نسبت به هوی رین خیلی بهتر کار شده.از لحاظ گرافیکی هم از اکثر لحاظ مخصوصا جزییات مدل شخصیت ها بهترین این نسل هستش. نورپردازی بازی مخصوصا تو قسمت جنگل بازی عالی کارشده. در مجموع این بازی رو از دست ندین.
9/10

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
من 5 شنبه از ساعت 3بعد از ظهر تا 12 شب فیکس پای بازی بودم
و به این نتیجه که این بازیرو باید بکباره بازی کرد اگر وقفه بینش بیوفته داستان و روایت بازی از دست بازیکن بکل رها میشه.
در کل بین 9تا 10 ساعتی بازی کردم.
اویل بازی کسل کننده بود ولی بعد از چندتا پارت بازی قشنگتر شد مخصوصا اخرای بازی.
درکل باید گفت اقای کیج بسیار بازیرو خوب داستان پردازی کرده و گرافیک خیره کننده بازیهم جای خودشو داره.
نمره 10هم برای این بازی کمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر