Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
تموم کردم و فوق العاده بود!
به خصوص Ending کار و اون قسمت انتخاب Life or Beyond و...

واقعاً منو به فکر فرو برد، خیلی تأثیرگذار بود. Congrats Quantic Dream

این Easter Egg رو چند نفر پیدا کردن؟:d تو چپتر Homeless یکی از عزیزانی که روزنامه میخونه و اشاره به Origami Killer:

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
تموم کردم و فوق العاده بود! به خصوص Ending کار و اون قسمت انتخاب Life or Beyond و...
واقعاً منو به فکر فرو برد، خیلی تأثیرگذار بود. Congrats Quantic Dream

این Easter Egg رو چند نفر پیدا کردن؟:d تو چپتر Homeless یکی از عزیزانی که روزنامه میخونه و اشاره به Origami Killer:

مثل اینکه این بازی زیاد به heavy rain اشاره داره :d . راستی یه تاریخی هم توی مرحله ای که پلیسا دارن تعقیب میکنن جودی رو هست روی یه تابلو جلوی سینما با تاریخ و ساعت که اونم حتما بعدا معلوم میشه تاریخ انتشار یه چیزی بوده :d .

- - -ویرایش - - -

بچه ها من این بازی رو تازه فردا میخوام شروع کنم ...می خواستم بدونم چنتا پایان داره مثل باران سنگین هست ؟

بازی 24 تا پایان داره به امید خدا وقت کنم تا چند روز دیگه تروفی گایدش رو میزارم با روش دیدن همه پایاناش .;)

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
درسته این Beyond Two Souls اصلا بازی نیست,,, خیلی فراتر از اونه یکزندگیه به تمام معناست...

نظر من بعد از اولین تجربه ی این ابر بازی!

در طول 18 سالی که به این بازیها دلخوشم اولین بازی که تونست منو بیش از 6 ساعت پای کنسول بشونه هیمن شاهکار بود!!!

دیشب ساعت 10 شب بازی رو شروع کردم و آنچنان تو بازی غرق شده بودم که وقتی ناخودآگاه ساعتو نیگاه کردم دیدم 4:30 صبحه!!! سابقه نداشت اینقدر پای کنسول بشینم...اصلا بازی میخکوبم کرده بود

فقط خواهش میکنم کسایی که این بازی رو هنوز تجربه نکردن رو حساب نمره ها و شنیده ها شون راجب این شاهکار قضاوت نکنن ,
درمورد صدا و گرافیک و داستان که خارق العادس چیزی لازم نیست بگم, اما در مورد گیم پلی که خیلی ها هنوز اصلا بازی رو تجربه نکردن و حرف های مسخره ایی درموردش میزنن (( مثلا گیم پلی نداره!)) باید بگم گیم پلی بازی در نوع خودش واقعا عالی و جذابه دست بازکن بازه تنوع گیم پلی واقعا بالاس حرکات عالیه کنترل آیدن تنوع فوق العاده اییه صحنه های فرار درگیریهای تن به تن تیر اندازی موتور اسب وخیلی چیزهای دیگه که باخطر اسپویل نشدن بخیاب میشم... اصلا یه وضعی:D

درنهایت درکنار tlou و خدای جنگ بهترین تجربه ی کل دوران گیمری بنده محسوب میشه بازی!

آی لاو یو جودی & آی لاو یو آیدن + آی لاو یو دیوید کیج!

اینم اضافه کنم هیچ بازی اینقدر منو درگیر خودش نکرده اصلا شبا به فکر جودی میخوابم:D

yahoo_109.gif
______

نه ازون فکرا:D

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
خب، من هم بازی رو تموم کردم. از روزی که بازی عرضه شده بود هیچ پستی رو توی این تاپیک نخوندم تا یه موقع اشتباهاً قسمتی از بازی برام اسپویل نشه! اما حالا اومدم و همه پستهایی که از اون روز تا الان توی تاپیک گذاشته شده بود رو خوندم و با نظرات دوستان آشنا شدم.
هفته آینده اون نقدی که قولشو داده بودم، می نویسم. اون موقعی که می خواستم نقد TLOU رو بنویسم، سعی کردم نظرات همه رو بخونم و توی نقدم بیشتر به مسائلی اشاره کنم که دوستان در موردش بحث می کردن. این بار هم تا حدود زیادی با نظرات مختلفی که دوستان در مورد این بازی داشتن، آشنا شدم و سعی می کنم توی نقد بیشتر به اونا بپردازم. امیدوارم خوب از کار در بیاد و این هم مثل نقد TLOU مورد استقبال دوستان قرار بگیره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,316
نام
ماکان
من تغریبا وسطای بازی هستم و باید بگم فوقلعاده هست! بخاطر این بازی میخوام بعد از مدت ها دست به قلم شدم و یه مقاله بلند بالا دارم می نویسم که تو یکی از این مجلات خواهید خوندش. مرگ بر هیترهای بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر