Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
عمو دیوید مچکریم :x

بعد از دو روز متوالی بازی کردن و تموم کردن بازی باید بگم از این که یه بار دیگه یه شاهکار دیگه استاد کیج رو ps3 اجرا کردم واقعا لذت بردم.

راستی منم دلم AIDEN میخواد :d

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بازیو تموم کردم و الحق بهترین تجربه این نسل بود واقعا باید به دیوید کیج و گروهش تبریک گفت...بازی از هر نظر عالی هستش و اینکه در کوچکترین موارد حق انتخاب به مخاطب داده شده.از بازی زیبای پیج و دافئو نمیشه گذشت واقعا زیبا کار کردن.
موضوع و دستان بازی خیلی وسیع و در یک کلام ورای تصور بود.من با صحنه اخر بازی که دو انتخاب پیش رو ما میزاره پاچیده بودم و اقعا نمیدوستم چیکار کنم! بازی تاثیر به سزایی روی مخاطبش میزاره و من نمره کامل رو به این بازی میدم چون این اثر شاهکاری خواهد بود در کنار شاهکار های دیگر تاریخ بازی های ویدئویی! گرافیک و موسیقی بازی بهانه ای برای انتقاد نمیزارن...مرسی سونی که با دو عنوان انحصاری یعنی beyond و the last of us خیلی با شکوه با با این نسل و ps3 به سوی نسل بعد و صد البته شاهکار های دیگه میری و ما رو سوپرایز میکنی...ممنون ناتی داگ و دیوید کیج...
:)

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
دوستان کسی فهمید واسه چی AIDEN تو بچه گی مرده؟

بازم به شما داداشم اینشو فهمیدی ماشاالله ما انقدر زبانمون قوی که الان که شما گفتی فهمیدم قضیه اون دو قلو چی بود :)))
کاش اینم بازی هم مثل اکثر فیلم ها زیر نویس فارسی داشت 8-| ماهیت کلی بازی فهمیدیم چیه ولی اصل کاری که داستان بازی هست رو دست پا شکسته فهمیدیم

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
دوستان کسی فهمید واسه چی
AIDEN تو بچه گی مرده؟

در مورد آخر بازی اگر کسی خواست بدونه :
برای Aiden در شکم مادرش Norah یه اتفاق افتاد که در اصطلاح پزشکی بهش گفته میشه Strangulation With The Umblical Cord که این معنیو میده که در رحم بند ناف دور گردن بچه میپیچه و بچه رو خفه میکنه ! و در واقع Still Born میشه و در زمان مرگ میمیره و به دنیا نمیاد !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
در مورد آخر بازی اگر کسی خواست بدونه :
برای Aiden در شکم مادرش Norah یه اتفاق افتاد که در اصطلاح پزشکی بهش گفته میشه Strangulation With The Umblical Cord که این معنیو میده که در رحم بند ناف دور گردن بچه میپیچه و بچه رو خفه میکنه ! و در واقع Still Born میشه و در زمان مرگ میمیره و به دنیا نمیاد !

آخه واسه چی پس مادرش هی میگفت که من پسرم رو دیدم.اگه منظورت اون قسمت تولدش بود والا من همچین چیزی اونجا نشنیدم.حالا دقیق بگو کجا اینو گفتن

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آخه واسه چی پس مادرش هی میگفت که من پسرم رو دیدم.اگه منظورت اون قسمت تولدش بود والا من همچین چیزی اونجا نشنیدم.حالا دقیق بگو کجا اینو گفتن
تویه بازی که اینو نگفتن ولی وقتی به دنیا اومده بود مرده بود البته اونم که چیزی مشخص نبود.همش شد بودو نبود:d

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
تویه بازی که اینو نگفتن ولی وقتی به دنیا اومده بود مرده بود البته اونم که چیزی مشخص نبود.همش شد بودو نبود:d

تو هیچ جای بازی هم نگفتش که تو بچه گی مرده ولی من به این خاطر میگم تو بچه گی مرده چون تو دنیای برتر لخت مادر زاد با جودی روبرو شد.ولی موندم واسه چی بزرگ شده بود چون جودی همه رو عین روز مرگشون میدید

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
تو هیچ جای بازی هم نگفتش که تو بچه گی مرده ولی من به این خاطر میگم تو بچه گی مرده چون تو دنیای برتر لخت مادر زاد با جودی روبرو شد.ولی موندم واسه چی بزرگ شده بود چون جودی همه رو عین روز مرگشون میدید
برای این قضیه حتما یه توضیح منطقی وجود داره که احتمالا تویه نسخه بعدی بیشتر مشخص میشه شاید هم یه dlc داستانی واسه این قضیه (aiden)اومد

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
حالا نمیدونم شنیدید یا نه ولی میگن تو بهشت ادم ها به شکل جوانیشون درمیان و اینکه ایدن هم به همون صورت با جودی ملاقات کرد به نظر من پیرو همین حرفه! خیلی زیبا دیوید کیج داستان رو به اخر رسوند در ذهن مخاطب و از جمله خود من این سوال بود که این ایدن کیه فضاییه؟و یا چیز دیگه ایه ولی اینطور معلوم شد که ایدن برادر دو قلوی جودی هستش که موقع زایمان میمیره ولی روحش همیشه در کنار جودی مونده و این واقعا زیبا بود به نظر من و اینکه در اخر بازی جودی بهشت رو میبینه منو یاد فیلم contact جودی فاستر انداخت و اینکه میتونستیم بین زندگی و جهان دیگر یکی رو انتخاب کنیم منو خیلی شگفت انگیز کرد اگرچه من زندگی رو انتخاب کردم چون جودی گفتش خیلی کارها هستش که باید انجام بدم ولی دوس داشتم ماورا رو هم ببینم چطوریه...این بازی حرف جدیدی برای زدن داشت و نکات زیبایی رو که شاید در زندگی فراموش میکنیم رو به ما انسان ها گوشزد میکنه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
حالا نمیدونم شنیدید یا نه ولی میگن تو بهشت ادم ها به شکل جوانیشون درمیان و اینکه ایدن هم به همون صورت با جودی ملاقات کرد به نظر من پیرو همین حرفه! خیلی زیبا دیوید کیج داستان رو به اخر رسوند در ذهن مخاطب و از جمله خود من این سوال بود که این ایدن کیه فضاییه؟و یا چیز دیگه ایه ولی اینطور معلوم شد که ایدن برادر دو قلوی جودی هستش که موقع زایمان میمیره ولی روحش همیشه در کنار جودی مونده و این واقعا زیبا بود به نظر من و اینکه در اخر بازی جودی بهشت رو میبینه منو یاد فیلم contact جودی فاستر انداخت و اینکه میتونستیم بین زندگی و جهان دیگر یکی رو انتخاب کنیم منو خیلی شگفت انگیز کرد اگرچه من زندگی رو انتخاب کردم چون جودی گفتش خیلی کارها هستش که باید انجام بدم ولی دوس داشتم ماورا رو هم ببینم چطوریه...این بازی حرف جدیدی برای زدن داشت و نکات زیبایی رو که شاید در زندگی فراموش میکنیم رو به ما انسان ها گوشزد میکنه
دقیقا یکی از شوک هایی که این بازی به من وارد کرد همین مساله بود
مخصوصا این جمله : STILL HERE

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یه نکته درباره ی بازیگرا خصوصا الن که انصافا بهترین انتخاب ممکن بود (هر چی باشه کیج کارگردانه)

من یه سه تا فیلمی از الن دیدم ....بجز فیلم جونو که شخصیت اصلی هست و ازش خوب نقش گرفتن بقیه ی فیلم ها اصلا به خوبی ازش استفاده نشده و کلا توی هالیوود به اونی که باید برسه نرسیده ...
اینطور که کیج میگفت الن فوق العاده از کارش راضی بوده و به دیگر بازیگرا این نوع تجربه بازیگری رو
پیشنهاد کرده...
در کل الن نقش هاش رو خیلی باور
پذیر بازی میکنه و این رو کیج هم فهمیده
و انتخابش کرده
رایان یا eric winter هم که شخصیت سوم هست چیزی از دوتای دیگه کم نداره ...
کلا اگر این بازی رو به حساب یه فیلم بذاریم یه میشه گفت یکی از بهترین فیلمای این سه شخصیت یعنی دافو و الن و اریک هست ....راستی کول هم عالی بود کلا با همه شخصیت ها ادم انس میگیره اینقدر که خوب هستن
اینم صفحه بازی در imdb که از بین 700 یوزر نمره ی خوب 8 رو گرفته که به نظرم کمه ...Beyond: Two Souls (Video Game 2013) - IMDb

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خوبه قبلا 7.5 بود امتیازش . 8 براش کمه ولی باز خوبه فاصله ی چندانی با هوی رین نداره (اون 8.4 گرفته )

من فقط از این موندم سایت imdb به آثاری که بار سینمایی و درام زیادی دارن امیتاز بالایی میده . هرطور فکر می کنم تو کتم نمی ره بازی ای مثل مکس پین 3 با اون داستان کلیشه ای و بی خودش امتیاز 8.9 بگیره یعنی اون داستان شبه جان سختی اش که فقط برای کنار هم گذاشتن صحنه های اکشن استفاده شده بود از داستان هوی رین قوی تره ؟؟ عمرا

باز دو قسمت اولش با امتیاز های 9.1 قابل قبول هستن

در کل کیج کارش درسته به امید بازی نسل بعدی اش (هرچند اگه اون دموی قرون وسطایی که بار طنز زیادی هم داشت قراره طرح کلی بازی باشه من یکی زیاد باهاش حال نمی کنم بازی های کیج تو دنیای امروز و با تمی تلخ ساخته می شن ولی اون دموئه خیلی شوخ و شنگ بود انگار سازنده های ددپول اومدن بازی بسازن )

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
البته اینو در نظر داشته باش که گیج اعتقادی به اون دنیا که مکاتب بشری بهش اعتقاد دارن نداره و بهشت و جهنمی وجود نداره.یادمه تو یه دیالوگ گفتش که دنیای بیوند دنیایی بدون هیچ زشتی و پلیدی و دیوی هستش.اون قسمت آخر بازی هم که جودی باید یکیش رو انتخاب میکرد بیانگر یه حقیقت بود که مرگ و زندگی هم دست خودمونه و مهم اینه که یکی رو انتخاب کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر