Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

hosein ati

کاربر سایت
Jan 27, 2010
145
نام
حسین
من نسخه اسپشیال پک رو دارم ، شاید خودم آپلود کردم(البته با این اینترنت ذغالی نمیدونم تا کی طول بکشه)

دوستانی که کپی بازی میکنند یا به نحوی دسترسی دارند به فایل های بازی میتونند از این مسیر ویدیو ها رو مشاهده کنند.

beyond Two Souls - BCUS98298\PS3_GAME\USRDIR\Videos\ENG\PS3

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
376
نام
ممد
بازی رو که تموم کنی(شما که تموم کردی بازی رو) در قسمت bunos اگه درست نوشته باشم یه دمو گیم پلی خیلی زیبا هست با دو تا پک اسکرین شات فوق العاده از بازی .
+ یه مرحله خیلی قشنگ به حالت (حالت خاصیه)تویه download content

- - -ویرایش - - -

تویه قسمت download content بازی نگاه کن ببین نداریش
اون رو که خودم میدونم رو کنسول باز کردم قفلشو میخوام تریلراشو رو کامپیوتر هم داشته باشم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
دوستان بازی قسمت خطرناک هم داره؟؟؟:d:d موردی که جلو خانواده ضایع باشه دیدنش؟:d اگر مورد چیز دار داره یکی تو اسپویل بگه یا واسم پ.خ کنه بگه قبلش چی داره که رسیدم اونجا دستگاه رو خاموش کنم بذارم واسه روز مبادا:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان بازی قسمت خطرناک هم داره؟؟؟:d:d موردی که جلو خانواده ضایع باشه دیدنش؟:d اگر مورد چیز دار داره یکی تو اسپویل بگه یا واسم پ.خ کنه بگه قبلش چی داره که رسیدم اونجا دستگاه رو خاموش کنم بذارم واسه روز مبادا:d
مورداش رو چند ثانیه قبلش میشه فهمید بازی کنی متوجه میشی زود اقدام میکنی:d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad

یه مورد اونم به دنیا اومدن بچه Tuesday هست
یکی 2 جای دیگه هم هست که بستگی به خودت داره : مثل اونجایی که Jodie تو اپارتمانشه Rayan زنگ میزنه !

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
یه مورد اونم به دنیا اومدن بچه Tuesday هست
یکی 2 جای دیگه هم هست که بستگی به خودت داره : مثل اونجایی که Jodie تو اپارتمانشه Rayan زنگ میزنه !

همچی میگی جودی تو اپارتمانشه انگار من بازی کردم میدونم اپارتمان جودی کجاس:d تازه اول راهم بابا:dبریم ببینیم خدا بخیر کنه:d
این بچه هه کی بدنیا میاد؟؟:dیه کپچر قبلش چیه؟؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
همچی میگی جودی تو اپارتمانشه انگار من بازی کردم میدونم اپارتمان جودی کجاس:d تازه اول راهم بابا:dبریم ببینیم خدا بخیر کنه:d

یادم نیست انقد روایت داستان بازی درهم بر همه ،که ادم یادش نمیمونه چپتر قبلیش چه اتفاقی افتاده ! :D
در مورد بچه ه هم اگه بیشتر بگم برات داستانش لو میره :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson

چپتری که جودی بی خانمان تو برفه متوجی می شی خودت

این یکی صحنه ای نداره فقط کمی لختی اونم مقطعی داره (کیج اینجا نسبت به هوی رین و فارنهایت عقب نشینی کرده و به سانسور تن داده)
یک تیکه تو آپارتمان جودی اولش با شرت خوابیده بعد هم میره حموم البته از پشتش نشون میده بعدشم اگه با آیدان خونه رو وفتی رایان باهاشه بهم بریزی به جایی نمی رسن باهم ولی اگه کاری نکنی میرن تو کار عشق بازی که اونم چیزی نشون نمیده
در کل خیلی مشکل نداره اون

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
376
نام
ممد
سلام دوستان آواتار الن پیجمو دوست دارین؟!!!!!!!!!!!:d
بازی رو برای بار سوم تموم کردم:d
فکر نمی کنم کسی تو بازیسنتر به اندازه من بازی رو بازی کرده باشه:d
بیش از 30 ساعت بازی کردم در 6 روز:d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
سلام دوستان آواتار الن پیجمو دوست دارین؟!!!!!!!!!!!:d
بازی رو برای بار سوم تموم کردم:d
فکر نمی کنم کسی تو بازیسنتر به اندازه من بازی رو بازی کرده باشه:d
بیش از 30 ساعت بازی کردم در 6 روز:d
یکی از رفقام هست که تروفی All Endings رو گرفته ! :D

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
376
نام
ممد
بازی چند پایان داره؟

بازی در اصل 2 تا پایان داره که یکیش 4 شاخه میشه و در کل میشه 5 تا اما 2 تا شخصیت هستن که مردن یا زنده بودنشون به جودی بستگی داره و با توجه به اینکه سونی گفته بازی 12 تا پایان داره پس به یه احتمالی زنده و مرده بودن شخصیتها در پایان بازی حساب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر