Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

gsmarena

کاربر سایت
Dec 15, 2010
3
تنها جوابی که می تونم در برابر صحبت های کاربر Kain به ایشون بدم :

00313076647495658182.jpg

hosein ati

کاربر سایت
Jan 27, 2010
145
نام
حسین
دوستان توی اون ending که life رو انتخاب میکنیم و بین 4 تا گزینه ی
ALONE
ZOEY
JAY
RAYAN
گزینه ی برگشتن پیش zoey و اون بیخانمان ها انتخاب میکنیم میریم پیششون و zoey دختر کوچولوشو که ما کمک کردیم به دنیا اومد رو نشون میده به ما.اونجا جودی میگه این دختر با بقیه تفاوت داره و ...
بعد از اینکه از پیش اونا برمیگرده اینده رو نشون میده که میگه شبا کابوس میبینیم که دریچه به اون دنیا کاملا باز شده و اینحرفا.مشکلی که اینجا هست اینه که فقط توی این ending یه دختر دیگه کنارش ایستاده توی بقیه ی ending ها تنهاست.و جودی میگه باید اونو اماده کنم برای اتفاق های اینده.
اصولا این دختر همون دختر کوچوله هست درسته ؟یا کسی دیگه؟
راستی اینجا فکر کنم دارن استارت شماره ی بعدیش رو میزنن درسته؟

آخرین ویرایش:

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
سلام من خودم هنوز بازی رو انجام ندادم
ئلی نظر بعضی از دوستان رو میخوونی اینگار میدونی سبک همون بکش برو جلو رو دست دارن
no offence ولی من با شناخت کوچکی که از سبک کیج دارم
اگر میخوای واقعا از بازیش لذت ببری باید خودتو با شخصیت یکی کنی .
منظورم نمیدونم خوب رسوندم یا نه
ولی اگز تو خودتو با شخصیت یکی نکنی حستو همه چیتو یعنی زسمن وقتتو نلف کردی

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام من خودم هنوز بازی رو انجام ندادم
ئلی نظر بعضی از دوستان رو میخوونی اینگار میدونی سبک همون بکش برو جلو رو دست دارن
no offence ولی من با شناخت کوچکی که از سبک کیج دارم
اگر میخوای واقعا از بازیش لذت ببری باید خودتو با شخصیت یکی کنی .
منظورم نمیدونم خوب رسوندم یا نه
ولی اگز تو خودتو با شخصیت یکی نکنی حستو همه چیتو یعنی زسمن وقتتو نلف کردی

با شخصیت بازی هم که یکی نشی ،کاری بهت میکنه که یکی بشی، چه بخوای چه نخوای

pouyan78

کاربر سایت
Apr 18, 2013
81
خیلی کم بازی کردم ولی بازی خیلی روم تاثیر گذاشت
خیلی به بازی علاقه پیدا کردم واقعا عالی خیلی تحت تاثی قرار گرفتم حق این بازی بشتر از اینا بود گرافیکشم در حد نسل بعد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
برای اولین بار تمومش کردم . شاهکار بود واقعا جالب بود مخصوصا وقتی سوال هایی که در طی بازی بوجود آمده بود رو جواب داد بی نظیر بود یک بازی متفاوت و عالی بعد از لست آو آس-جی تی ای و بایوشاک این بازی برترین بازی 2013 بود به نظرم

حالا باید ببینم بقیه پایان هارو چطوری مشاهده کنم

هرچند هنوز هوی رین رو برترین اثر کیج می دونم ولی واقعا بیاند پیشرفت زیادی از نظر تنوع مراحل نسبت و وسعت داستانی نسبت به هوی رین داشت

موسیقی اش هم که هزار بار بگم باز عالیه

من با موزیک هوی رین و فارنهایت زندگی کردم و حالا این بار باید با بیاند هم زندگی کنم

ممنونم ازت دیوید کیج . ایشالله صد سال زنده باشی و بازی های عالی بسازی واقعا ارزش بازی هات به حدیه که 300 تومن چیه 1 ملیون هم بدیم براش کمه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خیلی کم بازی کردم ولی بازی خیلی روم تاثیر گذاشت
خیلی به بازی علاقه پیدا کردم واقعا عالی خیلی تحت تاثی قرار گرفتم حق این بازی بشتر از اینا بود گرافیکشم در حد نسل بعد
دوست من اصلا مهم نیست که نمره بازی چی باشه ،مهم اینه که من و شما از اون لذت ببریم

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام به همگی
منم چند تا چپتر بازی کردم و بسیار لذت بردم تا اینجای کار ... گرافیک و موزیک واقعا شاهکار هستن ...
این تغییر روایت داستان هم که به نظر من تا اینجا مشکلی نداشته و اتفاقا بازی رو از یکنواختی خارج کرده

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان جایی رو میشناسین که بشه تریلرهای making of beyond رو دانلود کرد بدون مشکل شیلتر؟

بازی رو که تموم کنی(شما که تموم کردی بازی رو) در قسمت bunos اگه درست نوشته باشم یه دمو گیم پلی خیلی زیبا هست با دو تا پک اسکرین شات فوق العاده از بازی .
+ یه مرحله خیلی قشنگ به حالت (حالت خاصیه)تویه download content

- - -ویرایش - - -

از شانش بد ما استور کار نمی کنه 30 دقیقه اضاف رو دنلود کنیم
تویه قسمت download content بازی نگاه کن ببین نداریش

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بازی رو که تموم کنی(شما که تموم کردی بازی رو) در قسمت bunos اگه درست نوشته باشم یه دمو گیم پلی خیلی زیبا هست با دو تا پک اسکرین شات فوق العاده از بازی .
+ یه مرحله خیلی قشنگ به حالت (حالت خاصیه)تویه download content

ه

- - -ویرایش - - -

تویه قسمت download content بازی نگاه کن ببین نداریش

نه داش روش میزنم میگه باید بری تو استور از بازی خارج میشه میره تو استور همه ی مربع ها خالیه زیرش هم نوشته no content available

خود استورم هم میرم توش نوشته the service is under maintenance

البته نمی دونم ولی فکر کنم اون ویدیوی میکینگ بازی برای این باز میشه که تو مراحل با ایدن بونوس های مخفی رو جمع کنیم سر تموم کردن بازی باز نمی کن

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوست من اصلا مهم نیست که نمره بازی چی باشه ،مهم اینه که من و شما از اون لذت ببریم

آخه اصلش هم همینه! مهم لذتیه که از بازی میبریم وقتی یه بازی خوبه حالا متاش 100 یا 70
بازی های چرت هم داشتیم که متاشون بالا شد که اصلا در اون حد و اندازه نبودن به نظرم!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان توی اون ending که life رو انتخاب میکنیم و بین 4 تا گزینه ی
ALONE
ZOEY
JAY
RAYAN
گزینه ی برگشتن پیش zoey و اون بیخانمان ها انتخاب میکنیم میریم پیششون و zoey دختر کوچولوشو که ما کمک کردیم به دنیا اومد رو نشون میده به ما.اونجا جودی میگه این دختر با بقیه تفاوت داره و ...
بعد از اینکه از پیش اونا برمیگرده اینده رو نشون میده که میگه شبا کابوس میبینیم که دریچه به اون دنیا کاملا باز شده و اینحرفا.مشکلی که اینجا هست اینه که فقط توی این ending یه دختر دیگه کنارش ایستاده توی بقیه ی ending ها تنهاست.و جودی میگه باید اونو اماده کنم برای اتفاق های اینده.
اصولا این دختر همون دختر کوچوله هست درسته ؟یا کسی دیگه؟
راستی اینجا فکر کنم دارن استارت شماره ی بعدیش رو میزنن درسته؟

بله همون دختر است.دقیقا

- - -ویرایش - - -

نه داش روش میزنم میگه باید بری تو استور از بازی خارج میشه میره تو استور همه ی مربع ها خالیه زیرش هم نوشته no content available

خود استورم هم میرم توش نوشته the service is under maintenance

البته نمی دونم ولی فکر کنم اون ویدیوی میکینگ بازی برای این باز میشه که تو مراحل با ایدن بونوس های مخفی رو جمع کنیم سر تموم کردن بازی باز نمی کن
آره درسته من 2 تا از اونا رو پیدا کردم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان جایی رو میشناسین که بشه تریلرهای making of beyond رو دانلود کرد بدون مشکل شیلتر؟

من نسخه اسپشیال پک رو دارم ، شاید خودم آپلود کردم(البته با این اینترنت ذغالی نمیدونم تا کی طول بکشه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر