Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من که دل و زدم به دریا و همون اسپشیل رو از دی سی پیش خرید کردم.گفتن 18 تا 20 میفرستن.واسه هیچ بازی اینقدر بی تاب نبودم ولی این داستان beyond بدجوری منو درگیر کرده

18 تا 20 چه ماهی ؟؟ آبان یا همین مهر ؟؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
متاسفانه من تقریبا 80 درصد بازی و توی تریلرا و ... دیده بودم . همه چی رسما واسم اسپویل بود :( خدا از سر گناهانم نگذره :-s

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
مگه چجوریه؟

نمیدونم سوال از من بود یا از کس دیگه یه نقل قول میکردی .ولی عکس همه تروفی هاش این شکلیه
2Saf3efc.png

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اولین نمره رسمی بازی هم اومده که تو متا ثبت شده ، مجله pelit , امتیاز 68 داده ،
متاسفانه گفتم منتقد مخالف زیاد با این سبک دیوید کیج

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
نمیدونم سوال از من بود یا از کس دیگه یه نقل قول میکردی .ولی عکس همه تروفی هاش این شکلیه
2Saf3efc.png

خوب تو هوی رین هم همین جوری بود همه تروفی ها شبیه هم بود
راستی اونایی که بازی کردن این قضیه ی این که بازی رو میشه انداخت روی تبلت چیه؟؟؟کسی امتحان کرده؟؟؟

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
خوب تو هوی رین هم همین جوری بود همه تروفی ها شبیه هم بود
راستی اونایی که بازی کردن این قضیه ی این که بازی رو میشه انداخت روی تبلت چیه؟؟؟کسی امتحان کرده؟؟؟
یه برنامه داره میتونی aiden رو با تبلت کنترل کنی.

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
اولین نمره رسمی بازی هم اومده که تو متا ثبت شده ، مجله pelit , امتیاز 68 داده ،
متاسفانه گفتم منتقد مخالف زیاد با این سبک دیوید کیج
اين مجله فنلاندي ازجمله مجلات سخت گير هست كه بالاترين نمره هاش 95 و 96 هست كه كلا به پنج تا بازي داده و به ابر شاهكار هايي مثل TLOU و GTA V نمره 95 داده .... البته نمره اي كه به beyond داده يعني 68 چندان جالب نيست ولي كلا اين مطلب رو گفتم كه دوستان در جريان سخت گير بودن اين مجله باشن.
اين مجله از جمله مجلات نسبتا معتبر هست كه فكر كنم حدود 7 سال هست در متا نمراتش ثبت ميشه و جزو باسابقه هاست.

قسمتي از نقدش
Beyond: Two Souls is a seriously flawed experiment in interactive storytelling. Is there a game to be found?
گويا در روايت داستان هم بازي مشكل داره و در ضمينه داستان يه عنوان تاپ نيست .:|

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
بازی همین االان تموم کردم یک عنوان ناب وعالی و بازی که واقعا کاری کرد که حتی پلک هم نزنم ....بازی که باعث شد موی تنم سیخ بشه...در یک کلام واقعا کیج رو باید خدای بازی دونست کارش محشر بود...

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
بازی تموم شد . من که راضی ام . منتهی هنوز هم میگم روایت داستان مشکل داره . هرچند پایان اینقدر قوی هست که آدم نقاط ضعفشو فراموش کنه . برای من در حد فارنهایت و هوی رین نبود . ولی جزو بازیهای تاپ امساله قطعا .

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
بنده هم 3 ساعتی بازی انجام دادم..چیز هایی که ب هدلم نشت رو میگم(نمیگم مشکل !)
اول از همه روایت داستان از نظر من فاجعست!
دوم : اینکه هی سویچ میکنی رو ایدن ...نمیدونم چه طوری بگم...یه طوری هست که به دل ادم نمیشنه...حساب کن تو صحنه مبارزه هستی ...میای سویچ میکنی و هی میچرخی تو دورو اطراف!سرعت بازی گرفته میشه هیجان بازی گرفته میشه..کلا نسبت به HR پایین تر هست..
کنترل بازی هم نمیشه گفت بد...خوب هست..
///////////////////////////////////////////////////////////
گرافیک بازی عالی هست و یکی از بهترین ها هست(فقط تورو روح اموات دیوید کیج نیا با TLOU مقایسه کن که ضایع هست!)
چهره و انمیشن فوقالعاده هست
حالت درام بازی و حس دراماتیک و ارتباط بین کاراکتر فوقالعده هست ..ولی سویچ زیاد تغریبا از الو تا اخر بازی رو ایدن یه خورده خراب میکنه رتباط رو..
یه چیز هم تو تریلرا نبود که من تو بازی دیدم شکه شدم!:d
در کل حرف نداره...حتما ارزش خرید و ارجینال هم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر