Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,835
نام
مرتضی
نسخه Special EDition هم میاد ظاهرا 30 دقیقه gameplay اضافه ... soundtrack و steelbook و ost و پشت صحنه و avatar و theme داره.
این 30دقیقه گیم پلی رو مطمئنی یا شک داری؟ اگه اینجوری باشه که باید Specialبگیریم!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این 30دقیقه گیم پلی رو مطمئنی یا شک داری؟ اگه اینجوری باشه که باید Specialبگیریم!
آره حتما داره ... قبلا تایید کرده بودن

30 دقیقه رو داره. البته DLC هستش که خودتم بعدا میتونی بخری. یه چیزی مثل Heavy Rain باید باشه DLCش.
با این حال فکر نکنم از اول توی استور موجود باشه D: احتمالا بعدش میاد ! heavy rain هم همینطوری بود

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,066
نام
AmiR
من هم همین چند لحظه ی پیش تونستم مراحل دمو رو یکبار تجربه کنم.
گیم پلی بازی دقیقا همون چیزی هستش که حدس میزدم ، عالی و بدون نقص و البته به نسبت فارنهایت و Heavy Rain ، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته.
عاشق داستان بازی شدم. یه داستان نو با شیوه ی روایی فوق العاده.
شخصیت پردازی جودی هولمز(با صدا پیشگی و موشن کپچرینگه الن پیج) واقعا در لحظه لحظه ی بازی فراموش نشده و همه ی زوایای شخصیتی اون رو پوشش میده.
گرافیک بازی : نمیدونم این گرافیکش بهتره یا The Last of Us ؟ ولی واقعا گرافیک در حد نسل هفتم نیست و یه قدم پا رو فراتر گذاشته.
(یه چی تو مایه های مادر بگرید
26.gif
)
مهمتر از همه موسیقی بازی که حضور موثر استاد هنس زیمر پشت اون ، واقعا لحظات هیجان ، غم ، دلسوزی و انتقام رو به شنونده ی اون القا میکنه!
واقعا موسیقی فوق العادست ...

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
فرشگاه dc برا فروش گذاشتش گفته 50 بدین وقتی بازی اومد تهران بقیش رو بدبن زمان تحویل اواخر مهر یا اوایل ابان
برا دیجتالیش معلوم نیست چقدر حجم داشته باشه فکر کنم بالاتر 30 گیگ باشه باید فیزیکیش رو بخرم ولی پول کو
بدجور منتظرشم
شانس ما این که امسال که کنکور دارم اینقدر بازی توپ داره میاد

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,910
نام
malek
DC نوشته اواخر مهر و اوایل آبان.کی میره این همه راه رو.خیلی دارن لفتش میدن.صبر میکنم شاید مغازه دارا زودتر آوردنش

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,088
نام
شایان
بازی لیک شده :| مسخره ها هنوز کلی مونده بازی لیک شد روی سایت ها هم رفته
یعنی اعصابم خورده الان بد جور :|
این میتونه به فروش بازی صدمه بزنه . از یه طرفی هم باعث میشه که همسایه پایینیه ما که ps3 کپی خور داره زود بازی کنه منم وسوسه شم برم خونشون بازی کنم :|
بعضی اوقات فکر کپی خور کردن دستگام میوفتم ولی بعدش بی خیال میشم

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
برای انهایی که میخوان بدون بازی کی وارد ایران میشه هفته دیگه به احتمال بسیار زیاد سه شنبه یا چهار شنبه وارد ایران میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر