Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
اخه ادم ميتونه اين شاهكارو بگيره بعد بازيش نكنه تا خونه خالي شه ؟ :(
كلوپ هم كه اصلا :d
بله كاملا درسته :(

- - -ویرایش - - -

حتي GoW III هم توي جمع :(
جالب ايجاـه كه وقتي جاي اپيك بازي ميرسه هيچكس نيست كه كف كنه ولي صحنه ماشالا سينما ميشه :d

برادر من خب صبر کردن بهتر از بازی نکردنه که:D
بعدشم تو فکر کردنی بازی پ** هست؟بابا دو سه تا تیکه شاید داشته باشه که تو فیلمام هست!فوقش به مامان بابات بگو روتون رو اونور کنین تموم شد میگم:D
بعد خودت میتونی بفهمی از مکالمه ها یا اگه زبانت خوب نیست و زیر نویس هم کمکت نمیکنه غریزه که داری؟:D دیگه همه میتونن بفهمنن کجا +18 هست خب اون جا از بازی بیا بیرون .همین.

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
برادر من خب صبر کردن بهتر از بازی نکردنه که:D
بعدشم تو فکر کردنی بازی پ** هست؟بابا دو سه تا تیکه شاید داشته باشه که تو فیلمام هست!فوقش به مامان بابات بگو روتون رو اونور کنین تموم شد میگم:D
بعد خودت میتونی بفهمی از مکالمه ها یا اگه زبانت خوب نیست و زیر نویس هم کمکت نمیکنه غریزه که داری؟:D دیگه همه میتونن بفهمنن کجا +18 هست خب اون جا از بازی بیا بیرون .همین.
اقا چرا انقد خودمو اذيت كنم ؟؟ :d نميگيرمش خودمو راحت ميكنم :d
لامصب هر تيكشم ماشالا اندازه 100 تا صحنه موردش بيشتره :d
زبانم خوبه ماشالا زبان خانواده هم خوبه پس اين روش جواب نميده :d
فرض كنيم من تا يجايي از بازي رفتم بعد سيو كردمو بعدا رفتم تو بازي اگه هموجنا صحنه داشت چي ؟ :d خيلي تابلو ميشه اگه ببندم اينم نميشه :d
جاييم بازي ميكنم كه پر رفتو امد ترين جاي خونست :(
روش عرفان هم كه تابلو ترينه :d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
نه بابا نمیشه یعنی چی وقتی داشت شروع میشد بره رو تلوزیون؟؟باید مثلثی مربعی دایره ای چیزی بزنی که اون ادا اتفار بریزه یا نه!!

همش که صحنه نداره شاید دو سه تا

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
یک سؤال! شماها با واژه ی نصف شب آشنایی ندارید؟ :d اگر مثل من توی هال بازی میکنید،بزارید نصف شب بازی کنید! :d
من کلا دور اول،بخش داستانی بازی ها(حتی اگر LBP باشه! :d ) رو نصف شب میرم! :d البته دلیل اصلی اینه که دور اول میخوام تمام و کمال از بازی لذت ببرم! هم اینکه کسی نمیاد 4ساعت سؤال پیچ کنه چی بازی میکنی و تمرکز رو به هم بریزه، هم از همه مهم تر آهنگ های بازی ها! :x قشنگ برم تو جو بازی! :d این روش برای بازی هایی مثل GOW و HR و همین بازی هم خوب...از یه نظرهای دیگه فایده داره! :d
کلا دور اول رو نصف شب برید،هم لذت بیشتری میبرید،هم برای دورهای بعد میتونید برنامه ریزی کنید! :d

erfan.n

کاربر سایت
Jan 5, 2013
59
نام
erfan
روشم تابلوه؟:d
میگم اگر خودت عذاب وجدان داری میتونی وقتی کسی خونه نیست و صحنه شروع شد خاموشش کن که افسردگی نگیری!;)
خوده من که 50% دلیله خریدنم اینه که....>:):d
من شنیدم بیاند مثله heavy rain نیست که فیلماش نره، شاید بشه فیلماشو زد رفت:d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
روشم تابلوه؟:d
میگم اگر خودت عذاب وجدان داری میتونی وقتی کسی خونه نیست و صحنه شروع شد خاموشش کن که افسردگی نگیری!;)
خوده من که 50% دلیله خریدنم اینه که....>:):d
من شنیدم بیاند مثله heavy rain نیست که فیلماش نره، شاید بشه فیلماشو زد رفت:d

1 درصدم روش حساب نکن کسی بزنه صحنه بره:d:d

ولی اقایون لطفا تنهایی بازی نکنید عوارض داره!!:d

erfan.n

کاربر سایت
Jan 5, 2013
59
نام
erfan
1 درصدم روش حساب نکن کسی بزنه صحنه بره:d:d
من به احسان بودم، ولی به نظر خودم بازی که صحنه نداشته باشه بازی نیست:d
مثلا heavyrain واقعا بازی بود:d
مخصوصا اونجایش که ethan اننگشتش قطع شده بود و به پنجره لم داده بود:d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بابا برای کسایی که تو حال بازی میکنن شب بازی نکنندچرا : چون مادر گرامی بلند میشه لت پارت میکنه باید خونه خالی شه / برای اونایی که داخل اتاق بازی میکنن سادس میزتون بذارید کنار در هر وقت اومدن خاموش کنید یا برای عده ای دیگر مانیتور رو زاویه خراب بذارید که فقط خودتون ببینید صدای کم از واجباته هدفونم توصیه میشه وصلام صحنه *** تمام :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی
یک سؤال! شماها با واژه ی نصف شب آشنایی ندارید؟ :d اگر مثل من توی هال بازی میکنید،بزارید نصف شب بازی کنید! :d
من کلا دور اول،بخش داستانی بازی ها(حتی اگر LBP باشه! :d ) رو نصف شب میرم! :d البته دلیل اصلی اینه که دور اول میخوام تمام و کمال از بازی لذت ببرم! هم اینکه کسی نمیاد 4ساعت سؤال پیچ کنه چی بازی میکنی و تمرکز رو به هم بریزه، هم از همه مهم تر آهنگ های بازی ها! :x قشنگ برم تو جو بازی! :d این روش برای بازی هایی مثل GOW و HR و همین بازی هم خوب...از یه نظرهای دیگه فایده داره! :d
کلا دور اول رو نصف شب برید،هم لذت بیشتری میبرید،هم برای دورهای بعد میتونید برنامه ریزی کنید! :d

خب اگر نصفه شب، اومدیم و بازی رو شروع کردیم و خوردیم به "بعله" و یک نفر هم همون موقع از خواب بلند شد و برای قضای حاجت راهی شد و ما رو در حال انجام بازیِ حوای صحنه ی "بعله" دید که جامون کف کوچه است :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
خب اگر نصفه شب، اومدیم و بازی رو شروع کردیم و خوردیم به "بعله" و یک نفر هم همون موقع از خواب بلند شد و برای قضای حاجت راهی شد و ما رو در حال انجام بازیِ حوای صحنه ی "بعله" دید که جامون کف کوچه است :D
خوب به اینجاش دیگه فکر نکرده بودم! :d چون TV ما جوریه که کلا کسی بخواد بیدار هم بشه، نمیتونه ببینه،ولی من میتونم درها رو ببینم! :-" پس میتونم سریع دکمه ی PS رو فشار بدم! در این حالت کسی بخواد بیاد اینطرف،یا از بازی میشه اومد بیرون، یا میریم توی لیست تروفی ها ول میگردیم :-" (اصلا صحنه هم نباشه،من کسی وقتی بیدار بشه،به خاطر ایجاد سر و صدا و کاهش لذت بازی،دقیقا میرم توی لیست تروفی ها ولگردی مینمایم تا کارشون تموم بشه! :d )

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
به نكتهي خوبي اشاره شد "قريضه"
خوب موقعي مه داره پاستيل مي خره كه توقع.... نبايد داشته باشيد:|=))
وقتي .... ميخواد شروع شه ،بازي داد مي زنه،(توصيه مي شه گوشاتونو بگيريد:|):d
_____
بازي چرا برا پري اردر نمياد؟

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
کاش کف کوچه ps3 مون به فنا میدن :d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
شماها اینجوری میخواید بازی کنید چجوری از این بازی یا heavy rain لذت میبرید؟:d
اصلا لذت بردن از این جور بازیها اینه که توی آرمش کامل و بدون هیچ فکر دیگه ی بازی کنی چو هدف بازی های کیج گیم پلی نیستش بلکه انتقال احساسات هست.
هیچ وقت اون صحنه ای رو که اتان داغون و تو حالت نیمه مرده تو اتاق مسافرخونه افتاده بود شدیدا بارون میومد و مدیسون میاد سراغش رو یادم نمیره. بعدشم میتونین انتخاب کنین که به وصال هم برسن:d. حال و هوای اون صحنه از ده تا فیلم رمانتیک هم تاثیر بیشتری داره

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
شما اگه فارنهایت رو بازی کرده باشین و به اون دموی ماقبل پایان رسیده باشین و اینکه نمیشد دموهای فارنهایت رو اسکیپ کرد،دیگه الان غم و غصه بیاند رو نمیخوردین :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر