Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
این ویدئو رو حتماً ببینین ! :D tUY6qXiLFXA (لینک Youtube)
کیج داره صحبت میکنه و یوشیدا خوابش برده ! =)) ماشاالله وقتی می افته رو دور صحبت کردن ، کسی جلودارش نیست ! :D

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
یه تبریک حسابی بگم در مورد موسیقی بازی:dدور همی شادی کنیم:bighug:
آهنگسازان بازی Hans Zimmer معروف به همراه Lorne Balfe هستن:bighug:یعنی دیگه همه چی تموم:xکارهای در فیلم Hans Zimmer رو که حتماً میدونین(The Dark Knight Trilogy و Inception و Man Of Steel و Gladiator و Rainman و ... که همه بدون هیچ شکی شاهکاری در نوع خود تکرار نشدنی هستند:d).در بازیها هم که حتماً موسیقیهای Modern Warfare 2 و Crysis 2 رو به یاد دارید که چه موسیقیهای شاهکاری داشتند مخصوصاً Main Themeهای هر دو بازی که فوق العاده هستن(موسیقی Main Theme بازی Crysis 2 که دیگه هر کسی شنیده تو کشور ما:d)البته این دو در Crysis 2 هم همکاری داشتن با هم که خوب باعث اون شاهکار بودن موسیقی اون بازی بوده:d
Lorne Balfe هم خودش به تنهایی موسیقی Assassin's Creed III رو ساخته که واقعاً از نظر موسیقی خیلی غنی بود بازی:d
گفتیم رو این تریلرها عجب موسیقی بود نگو Hans Zimmer هم پشت این پروژه ی عظیم هست:d(میدونستیم که Balfe آهنگساز بازی هست ولی نمیدونستیم که Zimmer هم هست که تازه گفته شد:d)

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بعد از مدرن وارفار٢ فكر مي كردم هانس زيمر به صنعت گيم برنمي گرده اما حالا با ديويد كيج برگشت!:bighug:
دمشون گرم اين ٢ تا (زيمر و بالف)قبلا همكار بودن و شكي نيست كه شاهد شاهكار و هنر هميشگي هانس زيمر خواهيم بود! ( كه صدا و سيما هم خزشون مي كنه !:|)
اين گيم پلي بازي براي من دغدغه هست! حس مي كنم خيلي داغون بشه! :d

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
بعد از مدرن وارفار٢ فكر مي كردم هانس زيمر به صنعت گيم برنمي گرده اما حالا با ديويد كيج برگشت!:bighug:
دمشون گرم اين ٢ تا (زيمر و بالف)قبلا همكار بودن و شكي نيست كه شاهد شاهكار و هنر هميشگي هانس زيمر خواهيم بود! ( كه صدا و سيما هم خزشون مي كنه !:|)
اين گيم پلي بازي براي من دغدغه هست! حس مي كنم خيلي داغون بشه! :d
Crysis 2 هم کار همین دوتا هست بعد از MW 2 هم بود کارشون:d
اگر از HR لذت بردی از این هم میبری گیم پلی که خیلی فرق نداره با HR تازه بهینه هم شده شاید عده بیشتری هم باهاش حال کنن!:d

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
نگرانيم ازاين بازي زياد شده ....با توجه به عناوين بسيار شاهكاري كه تو اين مدت اومدن بيرون مثل Tlou و يا GTA V كه قرار بياد من فكر كنم اين عنوان زياد مورد توجه قرار نگيره.....ضمنا مشكلات گيم پلي بازي هم كه گويا پابرجاست......

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
یوشیدا....:))
در مورد گیم پلی بگم که من به شخصه بازیه کیج رو واسه گیم پلی نمیگیرم!حتی اگه گیم پلی کپی پیست هوی رین باشه فوق شاهکاره واسه من...شما هم به همین دید نگاه کنین و انتظار گیم پلی نداشته باشین!شما که انتظار کالاف دارین فک کنم:D
کلا من با این سبک حال میکنم!ینی واکینگ دد هم یه نمونه ی دیگس:-"!گیم پلی نداشت ولی عالی بود!حالا هوی رین و بیاند که جای خود دارند!!!!!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
اوه اوه ! معلومه ذهن تیم سازنده منحرفه ! :D
یعنی اینقدر اوضاع خیته ؟ :-/
منحرف چیه برادر من:| فک کنم اگه کیج بفهمه لقبایی تو ایران بهش میدن و چی درموردش میگن،از ایران زده بشه8-|!یادمه تو مصاحبه ی E3 2011 گفته بود ایران رو دوست دارم (تاریخش رو )+ یه سری حرفای س.ی.ا.س.ی .حالا چی فکر بکنه با این حرفا خدا داند.خب +18 رو گذاشتن واسه +18 ها!این ینی اخطار واسه کوچیک ترا!!!وگرنه +18 واسه اونا عادیه!!!

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
یا امام حسن!!!!!!:d+18 خدا اخر و عاقبتمون رو به خیر کنه دوباره قراره صدا در بیاریم:d:d

اره خودشه باید درجه سنی همین باشه دمت گرم دیوید..ولی خیلی منحرفی اقا جون:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر