Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
یه حرکت به اقتضای داستان ـه :d
مستر ساسما چند روز پیش پیشنهاد دادم نقد این بازی رو هـم بنویسین :bighug:
فورگت ایت :-l
:d
=))
نگران نباش. جوری می‌نویسم که نه سیخ بسوزه، نه کباب! :D جوری که استاد هم از ما راضی باشه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من واقعا نمی دونم کجای هوی رین اجباری بود!؟وقتی تو به این عملیات این طوری حساسی خب بهتره اصلا طرفه این بازی نیای!نه کیج این قدر خار شده که واسه این صحنه ها مردم برن بازیش رو بخرن نه مردم این قدر عقده ای هستن که واسه همچین چیزی 60$ پول بدن!کار بسیار به جایی هم میکنه!تا همین حدود (مثل هوی رین هم حتی باشه) خوبه!
یه تیکه ی بازی هم به خاطر پول تو بازی جودی به گدایی میوفته ،فکر کنم اونجاس که احسان پاشه بره کیج رو شخصا بزنه:D
بازیی که شبیه به فیلم هست همچین چیزایی می طلبه!چه بدتون بیاد چه خوشتون بیاد:D البته باید بگم یه گزینه مخصوص احسان بزنه:
"زشته جلو مردم!اول باید نامزد کنیم":D
فرهنگ اونا همینه واسشون عادی هست دیگه!نمی شه به خاطر ایرانیا(که اصلا قانون کپی رایتم حالی شون نیست اکثرا)بیاد بگه این تیکه رو سانسور کن!:D

یعنی میخوای بگی اون بخش دوش گرفتن و اینا کاملاً به اختیار گیمر بوده ؟! :D
چشم استاد بازی رو بوسیدیم گذاشتیم کنار :D

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود

فقط فکر کنم دوش گرفتن مرده اجباری بودش.برای زنه من امتحان کردم بدونه دوش هم میشد بازی کرد.

حالا تو این beyond قسمت دوش گرفتن نداره؟ :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی

بابا این فقط یه گیمه!خب تو فکر کردی واسه چی +18 هست؟یا باید بازی خشونت داشته باشه مثل تلو.یا همچین چیزایی داشته باشه تا بشه+18!
من واسه این گفتم که طرفش نرو چون با این روحیه خوشت نمیاد!مطمئن باش از این چیزا داره!چرا تیکه می ندازی ناراحت می شی؟خب اصلا همون روز اول بخر!هرجور مایلی!
در ضمن کسانی که میگن کیج واسه درامد زایی این کار رو میکنه دارن اشتباه محض می کنن!اگر همچین قصدی داشت میتونست یه بازی با گیم پلی عامه پسند بسازه!هی زرت و زورت IP جدید نده بیرون!این قدر ریسک نکنه!نه این که بیاد واسه یه صحنه خودش رو خار کنه!
در ضمن اریا حرف قشنگی زد!اگه از هوی خوشتون اومده از اینم خوشتون میاد اگه نه(مثل احسان و محمد خیلیای دیگه)خوشتون نیومده از اینم خوشتون نمیاد!همین!دیگه محکوم کردن به پولکی بودن عادلانه نیست چون راه های بهتری واسه این کار بود!اون القابم که جای خودش رو داره:D

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
بابا این فقط یه گیمه!خب تو فکر کردی واسه چی +18 هست؟یا باید بازی خشونت داشته باشه مثل تلو.یا همچین چیزایی داشته باشه تا بشه+18!
من واسه این گفتم که طرفش نرو چون با این روحیه خوشت نمیاد!مطمئن باش از این چیزا داره!چرا تیکه می ندازی ناراحت می شی؟خب اصلا همون روز اول بخر!هرجور مایلی!
در ضمن کسانی که میگن کیج واسه درامد زایی این کار رو میکنه دارن اشتباه محض می کنن!اگر همچین قصدی داشت میتونست یه بازی با گیم پلی عامه پسند بسازه!هی زرت و زورت IP جدید نده بیرون!این قدر ریسک نکنه!نه این که بیاد واسه یه صحنه خودش رو خار کنه!
در ضمن اریا حرف قشنگی زد!اگه از هوی خوشتون اومده از اینم خوشتون میاد اگه نه(مثل احسان و محمد خیلیای دیگه)خوشتون نیومده از اینم خوشتون نمیاد!همین!دیگه محکوم کردن به پولکی بودن عادلانه نیست چون راه های بهتری واسه این کار بود!اون القابم که جای خودش رو داره:D

من نگفتم از کارای دیوید کیج خوشم نمیاد یا از Heavy Rain خوشم نیومده بوده. من فقط گفتم بعضی جاها استاد به صورت غیرمنطقی یه سری محتوا رو توی بازیش گذاشته بوده. باور کن برای بعضیاش توجیهی پیدا نمی‌شه کرد. با این حال من هم طرفدار دیوید کیج و آثارش هستم و از بازی کردن باهاش لذت می برم. تمام بازیهاش رو هم بازی کردم. مطمئنم حتی خیلی از طرفدارای استاد رنگ Omikron رو هم ندیدن، پس حرفی توی این که آثار استاد رو کامل می‌شناسم، نیست. مطمئن باش من خودمو از لذت بازی کردن Beyond هم محروم نمی کنم.
با این حال انتقاد که می‌شه کرد، نمی‌شه؟ :d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
من نگفتم از کارای دیوید کیج خوشم نمیاد یا از Heavy Rain خوشم نیومده بوده. من فقط گفتم بعضی جاها استاد به صورت غیرمنطقی یه سری محتوا رو توی بازیش گذاشته بوده. باور کن برای بعضیاش توجیهی پیدا نمی‌شه کرد. با این حال من هم طرفدار دیوید کیج و آثارش هستم و از بازی کردن باهاش لذت می برم. تمام بازیهاش رو هم بازی کردم. مطمئنم حتی خیلی از طرفدارای استاد رنگ Omikron رو هم ندیدن، پس حرفی توی این که آثار استاد رو کامل می‌شناسم، نیست. مطمئن باش من خودمو از لذت بازی کردن Beyond هم محروم نمی کنم.
ببین توی هوی رین یادمه دو صحنه داشت که احتمالا منظور شما به اون بوده
یکی همون اول بازی که میره دوش میگیره
یکی هم اون صحنه بین مدیسون و اتان
اتفاقا اون دومی در بازی کاملا لازم بوده
اگر یادت باشه قبل از اون مدیسن همیشه کابوس میدیده و احساس نا امنی میکرده
درست بعد از اون اتفاق کیج غیر مستقیم داره میگه اون به ارامش رسیده و بعد از اون صحنه مدیسون براحتی میخوابه و هیچ کابوسی هم نمیبینه چون به واسطه اتان به امنیت و ارامش رسیده و اتفاقا یکی از بخش های بازی که کیج در اون منظورش به گیمر خیلی خوب رسوند همون جا بود و برای بازی کاملا لازم بود ... ( البته این موضوع شاید قابل درک نباشه اما اینو باید قبول کنیم هر کسی یه دیدگاهی درباره این مسائل داره و در جوامع غربی این چیزایی که میگید معنا نداره )

بعد شما در کشوری زندگی میکنید که فرهنگ خاص خودشو داره و اون فرهنگ محترم هم هست اما یه سری از این نظرات توی سایت های خارجی بزارید اصلا نمیتونن درک کنن چون هر جامعه ای فرهنگ خاص خودش داره و این مسائل موضوع قابل بحثی بحساب نمیاد ...
روی بازی هم زده برای افراد +18 سال و من فکر نمیکنم کسی که بیشتر از 18 سال سن داشته باشه و به درک کافی رسیده باشه اصلا به این مسائل اهمیت بده ...

خود من هم قبول دارم نبودن این جور صحنه های بهتره اما نمیشه به این خاطر بیایم بگیم کیج برای فروش چنین چیزایی گذاشته چون اصلا این چیزا اهمیتی ندارن که ادم بخواد بخاطرش بره یه بازی بگیره همه جارو با ایران مقایسه نکنید
خود من اوایل که PS3 گرفتم شاهد بودم حداقل 30% کسایی که رفتن هوی رین و GOW3 خریدن هدفشون باور کنید خود بازی نبود بلکه این طور مضامینی بود که داخل بازی بکار رفته بود ...

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
نه من نگفتم خوشت نمیاد!او تیکه ی محکوم به پولکی کردن رو با تو بودم:D
من کی باشم که بخوام به شما اجازه ی انتقاد بدم یا ندم.انتقاد بکنین یا نکنین به من ربطی نداره من از اثار کیج لذت می برم!فقط نمی شه انتظار داشت اون عقیده ی یه عده ی خاص رو تو بازی پیاده کنه!خیلی کمن کسایی که با این چیزا مخالف باشن!اصلا دلیلی واسه ی مخالفت نیست!به نظرم این اغراق هست که بگیم من از این صحنه ها بدم میاد!حالا این که صحنه ای نبود اصلا خنده دار 2 صفحه در بارش بحث شده!بیچاره کیج خبر نداره با همچین صحنه ای مبدل به داوود و یه ادم پولکی شده:D
بعد کجا توجیهی واسش پیدا نمی شه؟منظورت حموم هست ؟اگه اره که باید بگم این جور چیزا تو خیلی بازیا هست!اگه اون تیکه تو هتل هست که بازم باید بگم کاملا اختیاری بوده!اگه اون دیسکو هست که جزو داستان بوده و رفتار مریض یه ادم رو می رسونه!(مندز رو می گم)اگه اوایل بازی رو میگی که بازم اختیاری بوده!شما به نظرت توجیهی نداره؟خب کیج برات احترام قائل بوده و گذاشته به اختیار خودت!واست توجیح داره بسم الله نداره که خب اون کار رو نمی کنی!
به جای این که بیان خلاقیت کیج رو تحسین کنین.یا بگین چه ریسک پذیره!یا از گرافیک بازی بگین!یا از ازادی عمل بی نظیر بازی بگین!چسبیدین به یه صحنه که بازم اختیارش دست خودتون هست!
واقعا جالبه واسم برای بار اول با یه کرکتر از بچگیش باشیم تا جوونیش!!تو همین تریلر 3یا 4 تا شکل متفاوت ازش می بینیم!
امیدوارم موقع ریلیز بازی از گفته هاتون پشیمون شین:D چون کیج هست که به گیمر احترام می ذاره و با یه بازی ابکی نمیاد سرشون رو گرم کنه تا این القاب بش نچسبه !

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
چقدر امیدواری حسین ! :D
من که فکر میکنم Beyond یکی از بیشترین تنوع ها رو توی امتیاز داشته باشه. یعنی ممکنه تعداد نسبتاً خوبی 10 بگیره ، یه سری امتیاز بین 7 تا 9 هم بگیره که تعدادشون بیشتر از بقیه هست ، احتمالاً کلی امتیاز پایین هم میگیره !
کلاً بازی های کیج به شدت سلیقه ای هستن و در کنار نظرات متعادل ، خیلی ها بدجوری حال میکنن یا بدجوری بیزار هستن ! :D وقتی بازی های درجه یک که تقریباً از هر نظر بسیار خوب یا عالی هستن ، امتیازهای 2 و 4 و 6 و ... میگیرن ، بازی کیج با این سبکش به احتمال زیاد تبدیل میشه به کیسه بوکس این جور منتقدها ! همون HR هم دو تا امتیاز 40 و یدونه 45 داشت (به اضافه 4 تا 70 و یدونه 71 که البته اونا مشکلی ندارن و غیرمنطقی نیستن) ، دیگه الآن با رشد روزانه منتقدهای خیلی خفن و نداشتن تازگی HR توی Beyond ، منتظر امتیازهای زیادی به این شکل باشین ! :D
در کل به نظرم توی این یه مورد زیاد کل کل و اینا نکنین ، چون احتمال ضرر کردن ـتون بیشتره ! :D اگه اهل HR بودین ، به احتمال خیلی زیاد از Beyond هم لذت میبرین. حالا چه فلان منتقد بهش 10 بده چه 100.

خوب داستان این هست اریا هوی رین هم که متاش اونجوری شد فقط اعصاب مارا به هم ریخت وگرنه از نظر من ارزش متاش بالای 95 هست
کلا کیج دشمن زیاد داره چه اونجا چه اینجا :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

اصلاً هیچ کدومتون 1 بار پست من رو با دقت خوندین ؟ :D دو صفحه نقل قول شد ولی حتی 1 نفر هم دقت نکرد که من ایراد رو به نشون دادن اون صحنه داخل Mo-Cap بازی گرفتم و گفتم برای جلب توجه بوده نه داخل بازی :D خیلی شیک مثال هم آوردم که توی Mo-Cap آنچارتد 2 هم شرایط مشابه بود و چطور باهاش برخورد شد :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
اصلاً هیچ کدومتون 1 بار پست من رو با دقت خوندین ؟ :D دو صفحه نقل قول شد ولی حتی 1 نفر هم دقت نکرد که من ایراد رو به نشون دادن اون صحنه داخل Mo-Cap بازی گرفتم و گفتم برای جلب توجه بوده نه داخل بازی :D خیلی شیک مثال هم آوردم که توی Mo-Cap آنچارتد 2 هم شرایط مشابه بود و چطور باهاش برخورد شد :D

بله خوندم خیلی هم خب خوندم:D خب نکنه فکر کردی کیج اون جا چن نفر و جمع کرده واسه خوش گذرونی یا...:D؟خب برادر حتما لازم بوده چمی دونم بهتر میشده دیگه که این کار رو کردن!دیگه این قدر بدبخت نشده بیاد با پشت صحنه ی بازیه خودش حال کنه و با ملت به اشتراک بگذاره:D .

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
Sina R و Mehdi Cage. من خیلی در این مورد که اگه این صحنه توی بازی باشه، مشکلی ندارم. من می‌گم یه جورایی توی بازی بد موقع قرار گرفته بود. من این بحث‌های اختلاف فرهنگی و ... رو متوجه می‌شم. اما بحثم چیز دیگه است. پست صفحه قبل منو بخونید. من به عنوان کسی که با اتان همزات پنداری می‌کردم، واقعاً از مدیسون خوشم اومده بود و بهش علاقه پیدا کرده بودم! :p (اونجایی که فهمیدم شغل واقعیش چیه، واقعاً شوکه شدم! :d). اما واقعاً پیشنهاد مدیسون بدموقع بود. با اون شرایط، استخوان‌های شکسته، بدن کوفته، وجود نگرانی دور مورد بچه و ... (باز هم ارجاع می دم به پست صفحه قبل!). نمونه قابل قبولش رو هم مثال زدم. مثل لوکاس و تیفینی. اما ماجرای لوکاس و کارلا هم باز تا حدی غیر منطقی بود!
خلاصه من موشکلی(!) ندارم. فقط در صورتی که به اقتضای داستان باشه، نه وصله ناجور!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
شوما فقط موشکلت این نبودا :-"

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
Sina R و Mehdi Cage. من خیلی در این مورد که اگه این صحنه توی بازی باشه، مشکلی ندارم. من می‌گم یه جورایی توی بازی بد موقع قرار گرفته بود. من این بحث‌های اختلاف فرهنگی و ... رو متوجه می‌شم. اما بحثم چیز دیگه است. پست صفحه قبل منو بخونید. من به عنوان کسی که با اتان همزات پنداری می‌کردم، واقعاً از مدیسون خوشم اومده بود و بهش علاقه پیدا کرده بودم! :p (اونجایی که فهمیدم شغل واقعیش چیه، واقعاً شوکه شدم! :d). اما واقعاً پیشنهاد مدیسون بدموقع بود. با اون شرایط، استخوان‌های شکسته، بدن کوفته، وجود نگرانی دور مورد بچه و ... (باز هم ارجاع می دم به پست صفحه قبل!). نمونه قابل قبولش رو هم مثال زدم. مثل لوکاس و تیفینی. اما ماجرای لوکاس و کارلا هم باز تا حدی غیر منطقی بود!
خلاصه من موشکلی(!) ندارم. فقط در صورتی که به اقتضای داستان باشه، نه وصله ناجور!
والا عقیده ی من اینه که به جا بود.حالا تو عقیدت این نیست می تونستی پیشنهادش رو رد کنی.(که نکردی:D مطمئنم)

شوما فقط موشکلت این نبودا :-"
راست میگه اقا احسان!شما گفتی بازی نباید از این جور چیزا داشته باشه حواسم نبود:D
قبول کن از سبک بازیای کیج خوشت نمیاد.

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
والا عقیده ی من اینه که به جا بود.حالا تو عقیدت این نیست می تونستی پیشنهادش رو رد کنی.(که نکردی:D مطمئنم)
اتفاقاً من دفعه اول که بازی کردم، پیشنهادشو رد کردم و آخرش دیدم که پایان بهتر در صورتی بوده که پیشنهادشو بپذیرم! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر