Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
تریلر 35 دقیقه ای فوق العاده بود فقط یه نکته ازار دهنده داشت اونم این بود که جودی به پیشنهاد اون مرده جواب مثبت نداد الان تمام فکر و ذهن من مشغول اون صحنه است که اگه جواب مثبت میشد شاهد چه صحنه ای بودیم:d

دیوید کیج مخاطبشو خوب میشناسه :d اخه توی اون سرما چه توقعی داری :d

این بازی از خیلی لحاظ ها اولین هست
مثل اولین بازی که به دنیا اومد بچه رو به دست خودبازیباز رغم میزنه
:d

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
داداش یه نسخه 420 مگی رو من دیشب دانلود کردم ولی با اینکه کیفیت 720 بود و فریم ریت 1500 داشت با این حال کیفیت تصاویر خیلی خوب نبود و پیکسل پیکسل شدن به وفور در تصویر دیده میشد.این نسخه این مشکل رو نداره؟؟؟البته من چند وقتیه که سریالهایی رو هم که دان میکنم یه همچین مشکلی براشون پیش میاد.حتی با حجم های بالا.
والا من که باش مشکلی نداشتم.روون و با کیفیت مثل بنز...:d

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
imv6d5lppeb96tq8pot.jpg

The SE contains the following goodies:
- Premium steel book packaging
- Additional playable scene (30 mins gameplay)
- Behind The Scenes video features
- Official soundtrack
- Dynamic theme & avatar pack

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
این گیم پلی بالای 30 دقیقه را ما ندیده ایم چون دیگه باز ی شدیدا اسپول میشه ! یکی یم مقدار توضیح درباره این گیم پلی که لو رفته میگه :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
تریلر 2 دقیقه ای Tribeca Film Festival عالی بود. فقط حیف که با این حال که 720 بود ولی خود ویدیو کیفیتش پایین بود.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
الان یه بار دیگه همه ی دموها رو دیدم. اینجا همه ی بچه ها Fahrenheit رو بازی کردن ؟! یه چیزی اومده تو ذهنم که خیلی درگیرم کرده ! من توی Heavy Rain با فارنهایت رابطه ی زیادی دیدم که یکیش صحنه ی پایانی بازی راجع به Norman بود که حتی بعد از برداشتن عینک بازم اون تانکا داشتن بهش حمله میکردن . این صحنه توی فارنهایت هم بود اون جایی که لوکاس تو دفترش نشسته بود و بهش حمله میشد ! این صحنه ها عینا مثل هم بود یا به اصطلاح Blackout هایی که برای Ethan پیش میومد عینا توی فارنهایت بود ! اونجا نمیشد رابطه ی مستقیمی پیدا کرد ولی توی هر ۲ بازی وجه های مشترکی بود . حالا چیزی که اومده توی ذهن من اینه که Jodie میتونه همون Indigo Child توی فارنهایت باشه ! همون روح خالص که میبینیم Jodie هم همیشه دیگرانو جلوتر از خودش میبینه و البته قدرتای ماورایی داره ! یعنی ممکنه این Jodie همون کسی باشه که توی فارنهایت تا ته جهنم برای نجاتش پیش رفتیم ؟!!؟!؟ :-/ :-o شاید کیج برای رد گم کنی هی میگه بازیای ما به هم ربط ندارن ! مخم هنگ کرده ! :d Concpiracy Theory :d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
الان یه بار دیگه همه ی دموها رو دیدم. اینجا همه ی بچه ها Fahrenheit رو بازی کردن ؟! یه چیزی اومده تو ذهنم که خیلی درگیرم کرده ! من توی Heavy Rain با فارنهایت رابطه ی زیادی دیدم که یکیش صحنه ی پایانی بازی راجع به Norman بود که حتی بعد از برداشتن عینک بازم اون تانکا داشتن بهش حمله میکردن . این صحنه توی فارنهایت هم بود اون جایی که لوکاس تو دفترش نشسته بود و بهش حمله میشد ! این صحنه ها عینا مثل هم بود یا به اصطلاح Blackout هایی که برای Ethan پیش میومد عینا توی فارنهایت بود ! اونجا نمیشد رابطه ی مستقیمی پیدا کرد ولی توی هر ۲ بازی وجه های مشترکی بود . حالا چیزی که اومده توی ذهن من اینه که Jodie میتونه همون Indigo Child توی فارنهایت باشه ! همون روح خالص که میبینیم Jodie هم همیشه دیگرانو جلوتر از خودش میبینه و البته قدرتای ماورایی داره ! یعنی ممکنه این Jodie همون کسی باشه که توی فارنهایت تا ته جهنم برای نجاتش پیش رفتیم ؟!!؟!؟ :-/ :-o شاید کیج برای رد گم کنی هی میگه بازیای ما به هم ربط ندارن ! مخم هنگ کرده ! :d Concpiracy Theory :d

این فرضیه ها خیلی وسوسه آمیزه :bighug:ولی بعیده درست باشن :d
همون تئوری توطئه ایه که خودت گفتی :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر