Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مثل اینکه همون 35 دقیقه ـست که ملت میگن :d من توهم زده بودم مثل اینکه :d
کار به 20 و 35 ندارم امیر
آخه کی میاد 35 دقیقه !!! از بازیش رو نشون بده؟؟! ~x(
GOW:A البته :)

من که 25 ثانیه هم باشه نمیبینم ولی کار ، کار اشتباهیه !!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
اصلا بهت نمیاد انقدر مزاجت سوسولی باشه ممد!:biggrin1:
اون قضیه به کنار، من دلم میخواد بازی دیوید کیج رو به اسم بازی بشناسن نه فیلم. واقعا هم بازی هست :D
نگفتن کجای بازیه؟
35دقیقه اغازین؟ یا ...؟
به نظر میاد اوایل بازی باشه، معلوم نیست ولی :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
لینک این 35 دقیقه کجاست ؟!
ببین اینو میتونی بگیری؟ البته کیفیتش خیلی عالی نیست :D
http://vid2.ec.dmcdn.net/sec(a9d3ee...1)/video/912/944/59449219_mp4_h264_aac_hq.flv
===
راستی ربطی به تاپیک نداره ولی من اینقدر اشتیاق داشتم واسه دیدن این ویدئو ببینید با اینترنت 128 چجوری دانلود می کردم :D فکر کنم خود IDM بیشتر از من اشتیاق داشت :))

35899921962845436650.jpg
ببخشید یک سوال البته به تاپیک ربط نداره این سرعت دانلود چرا 375 کیلوبایت هست مال من 256 است ولی با سرعت 60 کیلو بایت دان می کنم چرا مال تو خیلی زیاد تر است؟؟
حالا من یه چیزی گفتم تاپیک منحرف نشه :D سر این فایل Beyond اینجوری شد یهو، نمی دونم چرا :D

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
35 دقیقه رو هم دیدیم گرافیک وحشتناک بود دوربین بازی بنظرم جالبترین بخش این 35 دقیقه بود که فوق العاده سینمایی و جذاب بود مخصوصا نما ها پشت جودی
گرافیک هم خیلی عالی بود اما خلوت بودن و کم ابجکت بودن محیط تا حدودی توجیه میکنه ولی بازم فراتر از تصور من بود
گیم پلی هم با وجود ایدن خیلی بهبود پیدا کرده

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا کم ما رو وسوسه کنین . این 35 دقیقه چیه آخه مگه میشه 35 دقیقه اول واسه آدم اسپویل بشه ؟؟؟ :| No Way Man
این امیر حسین منو هم مریض کرد :D (من به تریلر اینا زیاد حساس نبودم قبلا :D )

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
نامردا!!!! این چه اسپویل خرکی بود، کردن!
خب من می خواستم اگه تصمیم می گیرم خودمو بندازم پایین، بدون این پیش زمینه باشه که آیدن نمی ذاره بی افتم! اونجوری استرس اینو داشتم که واقعا می خوام خودمو بکشم!!

دوستانی که می تونن تحمل کنن، ویدئو رو نبینن!

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بازی دقیقا همون حس و حال Indigo Prophecy رو داره که واسه من واقعا عالیه.

واقعا عالی میشه اگه بتونه خاطراتم با Indigo Prophecy رو دوباره زنده کنه. گرچه هوی رین هم خیلی خوب بود ولی به نظرم با اون حس و حال و فضای Indigo Prophecy فاصله داشت.
فقط با این همه نشون دادن گیم پلی بازی چقدر میتونه چیزهای جدید رو تو بازی کامل رو کنه؟! اخه خیلی وقت ها بازیسازها میان بهترین سکانس ها رو تریلرهاشون نشون میدن و بعدش تو بازی کامل میبینیم که خیلی از جاهای اصلی بازی رو قبلا دیدیم

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
چند تا چیز!

ظاهراً جودی با خیلی از آبجکت ها می تونه تعامل داشته باشه چون روی خیلی از آبجکت ها مارکر ظاهر می شه، گرچه کسی که داره بازی می کنه، بی خیال همه چی می شه.

یه نکته:
واقعاً اگه جودی به اون کسی که بهش پیشنهاد بی شرمانه میده، جواب مثبت بده ما شاهد اون عمل ناپسند هستیم؟! (جودی فقط به خاطر 10 دلار؟! از تو بعیده!)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
بابا کم ما رو وسوسه کنین . این 35 دقیقه چیه آخه مگه میشه 35 دقیقه اول واسه آدم اسپویل بشه ؟؟؟ :| No Way Man
این امیر حسین منو هم مریض کرد :D (من به تریلر اینا زیاد حساس نبودم قبلا :D )
من اصلا نمیتونم درک کنم چرا میان انقدر از بازی رو نشون میدن! :| همیشه فوق فوقش یکی دو هفته مونده به عرضه ی بازی، ربع ساعت اول رو نشون میدادن، اونم خود سایت ها پیشاپیش میرفتن به استقبال نقدشون :d
ولی جدیدا رسم شده نیم ساعت اول رو نشون بدن! نیـــــــــــــــم ساعت!!! مگه چقدره بازی که نیم ساعتش رو نشون بدن! :| حالا بازی RPG باشه یک چیزی! :d

ولی منبع این مریضی از سانتاست :-" و مثل اینکه واگیردار هم هست متاسفانه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر