Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
مگه Normand Corbeil قبل از مرگش آهنگ های بازی رو نساخته بود؟
نگران نباش. Lorne Balfe آهنگ ساز واقعاً بزرگ و با تجربه ایه. جالبه بدونی توی بسیاری از پروژه ها با استاد بزرگ موسیقی، هانس زیمر (:bighug:) همکار بوده. تا حالا بازی های بزرگ زیادی رو آهنگ سازی کرده. به نظر من ورودش به بیاند می تونه مثل دمیدن یه روح تازه به بازی باشه. یه سبک متفاوت از موسیقی تو کارهای دوید کیج. واقعاً سبک موسیقی باران شدید و فارنهایت خیلی مثل هم بود.

سوابق کاریش رو که میدونم.منتها همونطور که خودت گفتی تو اکثر کارها با هانس زیمر بوده و کارهایی که تک نفره انجام داده به نظرم خیلی درخور توجه نیست.نمونه اش Assassins Creed 3 .موسیقی های بازی خوب بودن ولی به هیچ وجه به گرد پای اثار Jesper Kyd نمی رسید.به نظرم برا این بازی باید میرفتن سراغ یه اهنگساز بزرگ و با تجربه تر.

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
سوابق کاریش رو که میدونم.منتها همونطور که خودت گفتی تو اکثر کارها با هانس زیمر بوده و کارهایی که تک نفره انجام داده به نظرم خیلی درخور توجه نیست.نمونه اش Assassins Creed 3 .موسیقی های بازی خوب بودن ولی به هیچ وجه به گرد پای اثار Jesper Kyd نمی رسید.به نظرم برا این بازی باید میرفتن سراغ یه اهنگساز بزرگ و با تجربه تر.

آهنگ سازهای خوب زیادی هست که می تونستن برن سراغش. به نظر من اگه می رفتن سراغ Austin Wintory هم خیلی خوب بود. آهنگایی که می سازه به فضای این بازی می خورد. یا خود استاد هانس زیمر. ولی مسئله اینه که الان لورن انتخاب شده و ما باید اعتماد کنیم.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
آهنگ سازهای خوب زیادی هست که می تونستن برن سراغش. به نظر من اگه می رفتن سراغ Austin Wintory هم خیلی خوب بود. آهنگایی که می سازه به فضای این بازی می خورد. یا خود استاد هانس زیمر. ولی مسئله اینه که الان لورن انتخاب شده و ما باید اعتماد کنیم.

به نظرم بهترین انتخاب Dario Marianelli اهنگساز ایتالیایی هست.موسیقی هاش فوق العاده پراحساس و درگیرکننده است و به نظرم به درد همچین بازی میخورد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
تریلر جدید از بازی هم اومد، مراسم هم فکر کنم الان در حال اجرا میباشد،چند ثانیه دیدم داشتن صحبت میکردن! :-" حسش نیست ببینمش :p
اما در مورد تریلر ، 2:41 زمانشه، البته زمان حقیقی ، معنویش رو بخوایم حساب کنیم خیلی زیاده! منظور از زمان معنوی اینه که اسپویل داره فراوان :-" :d من شخصا پیشنهاد میکنم اگر میتونید صبر کنید و نبینیدش! :d
یک سری چیزا در مورد گذشته ی جودی نشون دادن ، یک سری محیط های جدید و جذاب، کلا من پیشنهاد میکنم نبینید، اگر قبل از دیدنش کسی بهم اخطار میداد، من سعی میکردم نبینمش:-"
البته شاید هم بعد از GOW:A انقدر به تریلرها حساس شدم=))
به هر حال، این هم تقدیم به شما :
BEYOND_ Two Souls _Breathe Me_ Official Trailer.mp4
30 مگ ، 720P

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,899
نام
حسين
یعنی چی آخه ؟ :| یعنی من باید با اِلــِن برم پسر مردمو ببوسم ؟ توی این تریلر نشون داد که کـــِیج بی خیال صحنه های عاشقانه نمیشه تو بازیاش :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بر خلاف اعتقاد اکثر گیمرها این جمله "Presenting Beyond at TFF is a groundbreaking example of the potential in the marriage of gaming and cinema" برای من خیلی ارزش داره. من دوست دارم که همه بازی‌ها با وجود اینکه ماهیت خودشون رو حفظ کردند، مثل یک فیلم خوش ساخت با مخاطبشون ارتباط برقرار کنند.

تریلر هم مثل همیشه عالی بود، کارگردانی خوب و موسیقی زیبا و اینکه انتظار رو سخت‌تر کرد.

پ.ن: با دیدن تریلر فهمیدم که تا به الآن هر بازی‌ای رو که تو این نسل دیدم سرکاری بوده:d واقعاً از نمایش یه بازی نسل بعد چی کمتر داشت؟!!

dlc چی میخوان بدن؟:d
لابد یه چیزی تو مایه‌های Taxidermist میدن دیگه! یه روایت جدید از یک قسمت از داستان!

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Courage is not having the strength to go on
it is going on when you don't have the strength
تئودور روزولت

همه چی عالی بود علی الخصوص محیط های برفی :bighug:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
تریلر رو دیدم ، همه چیش عالیه ؛ از داستان تا شخصیت پردازی و گرافیک و ...
یه نکته ای هم که هستش اینه که به جرات میتونم بگم دیوید کیج یه الهام بزرگ از فیلم Carrie محصول 1976 که نسخه ی ریبوت اون رو همین امسال خواهیم دادید با بازی Chloe Moretz ...
Carrie 2013
در هر صورت این چیزا از ارزش دیوید کیج کم نمیکنه صرفا جهت اطلاع گفتم ...
تریلر این فیلم که شباهتی به تریلر بازی دارد :
videoplayback_51.flv

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر