Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
L3 دیگه ؟! :D
پ.ن : غرب ذهن بچه های ایرانی رو عین موم تو دستش گرفته :D
پ.ن : Huh ؟!
yahoo_7.gif
LS مال محصول غربیه دیگه :D

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
اگه واقعا اینطوری باشه که خیلی عالی میشه :x فقط امیدوارم توی خود بازی موقع مبارزات خبری از اسلوموشن نباشه تا مبارزات سختتر بشه.

الان اون بخشی که آریا میگفت رو دیدم ! شاهکاری بود برای خودش >:d

من از همین میترسم. اگه اسلوموشن باشه تو همه مبارزه ها اصلا خوب نمیشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
L3 دیگه ؟! :D
پ.ن : غرب ذهن بچه های ایرانی رو عین موم تو دستش گرفته :D

همون دیگه :D

پ.ن : Huh ؟! :-/

بجای این حرفا برو پروفت رو باز کن تا مجبور نشیم برای پیام فرستادن بریم AW :D

-----
LS مال محصول غربیه دیگه
biggrin1.gif
به چه چیزایی دقت میکنی ها :D من تازه همین الان متوجه شدم که توی دوتا کنسول اسم این دوتا دکمه (آنالوگ) فرق دارن :D

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
GameSpot یه ویدئوی 30 دقیقه ای گذاشته که 3 بخش گیم پلی توش هست ، در کنار تحلیل های دو تا از نویسنده های GameSpot.
گیم پلی بازی خیلی متنوع و جالب به نظر میرسه ! از گرافیک هم بگذریم ! :D اگه داستانش هم مشکل خاصی نداشته باشه ، دیگه همه چی تکمیله !
اگه ویدئوها رو ندیدین ، باز نکنین :
بخش آخر رو وقتی دیدم ، پیش خودم گفتم بازی رفت توی ژانر وحشت ! :D

بعد وقتی نمایش اون قسمت تموم شد و حرف های اون دو نفر شروع شد ، یکیشون گفت این قسمت از بازی رو که داشته انجام میده ، حس Survival Horrorـش بیشتر از همه بازی های Survival Horror این چند وقت اخیر بوده !! :D
همچنین به نظر میرسه بازی دست گیمر رو باز میذاره که به روش خودش مراحل رو پیش ببره. مثلاً توی همون بخش آخر ، یه جایی هست که یه دفعه رادیو روشن میشه. توی ویدئو Jodie رفت رادیو رو خاموش کرد ، ولی نویسنده GameSpot گفت که موقع بازی کردن توی این سکانس Aiden رو انتخاب کرده و رادیو رو ترکونده ! :D یا توی صحنه بعدی ، توی ویدئو Aiden یه قفسه رو میندازه توی شیشه تا شیشه بشکنه ، ولی طرف گفت که با Jodie یه صندلی رو پرت کرده توی شیشه و شکونده ! :D اگه از این انتخاب ها در طول بازی زیاد باشه ، تنوع رو خیلی بالا میبره. کلاً به نظر میرسه تنوع Beyond به شدت بالاست ! از دو تا کاراکتر با گیم پلی های کاملاً متفاوت گرفته تا حضور Jodie توی بازه های زمانی مختلف و از فضاهاتا مبارزات رزمی و رانندگی و ...

این حرفش منو یاد فارنهایت انداخت. اونجایی که لوکاس توی حموم بعد از این که دستشو باند پیچی می کنه، در جعبه کمک های اولیه رو می بنده و توی آینه یه لحظه مقتول رو می بینه. یعنی توی اون صحنه به اندازه کل بازی های Survival Horrorـی که بازی کرده بودم ترسیدم. یه نیم متری از جام پریدم هوا! (انصافاً یادتونه اون صحنه رو! عالی بود) استاد اگه بخواد مخاطبشو بترسونه، واقعاً می تونه.

با توجه به اینکه گفتنBUTTON MASHING تو بازی کمتر شده فک کنم باید با LS تعیین جهت کنیم

اینم منو یاد اولین بازی استاد، Omikron: The Nomad Soul انداخت. توی اون بازی کلا از QTE خبری نبود و همه مبارزات به صورت همزمان انجام می شد و برای اون موقع واقعاً عالی بود. جالب بود که اونجا هم کایل (شخصیت بازی) توی خونش یه دستگاهی داشت که مبارزه رو با اون تمرین می کرد و یه حالت آموزشی برای مبارزه بود. یه چیزی مثل این ویدئوی Beyond که اینم حالت آموزشی برای مبارزه بود.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
به چه چیزایی دقت میکنی ها :biggrin1: من تازه همین الان متوجه شدم که توی دوتا کنسول اسم این دوتا دکمه (آنالوگ) فرق دارن :biggrin1:
بابا LoOoL داریا! مرد مومن به چه چیزایی دقت نمیکنی:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من فقط از بازی یه تریلر دیدم و اسکرین شات هاشم دیگه زورکی دیدم!:D
سعی کنید زیاد ازش چیزی نبینید و نفهمید تا مزه اش براتون بیشتر باشه:D

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
من فقط از بازی یه تریلر دیدم و اسکرین شات هاشم دیگه زورکی دیدم!:Dسعی کنید زیاد ازش چیزی نبینید و نفهمید تا مزه اش براتون بیشتر باشه:D
دقيقا عين من:dمنم تا حالا حتي يدونه تريلرش رو نديدم ولي اسكرين شات ها رو ديدم خدا ميدونه وقتي بازيش كردم چقد هايپ بشم:dاون موقع ديديد نيستم بدونيد سكته ه رو زدم:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بر عکس 3 تا عکس قبلی که اول نشون دادن و می تونستن باکس آرت بازی باشن ، توی این Aiden هم حضور داره :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,584
نام
Mehdi
Boxart بازی :

8658659931_8cb1391894.jpg

بسیار زیباست !

بنظرم حتی از Box Art های TLOU و GOW هم قشنگ تر هست :x نکته هم که گفتید رنگبندی زیبا و خلاقانه :x

بر عکس 3 تا عکس قبلی که اول نشون دادن و می تونستن باکس آرت بازی باشن ، توی این Aiden هم حضور داره :D
کسی منو صدا زد :d ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر